Jan Główczyk
Numer zawodnika: 1009
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: SLJ Łużna
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 9331
Numer licencji okres.: 9279
Data wydania: 13.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00
5. Szkoła Podstawowa Biesna - UKS Płomień Limanowa III 9:5
4   D GŁÓWCZYK Jan Z STYPUŁA Szymon 3:0 (11:3, 11:1, 11:5) ⇑
5   A GŁÓWCZYK Jan
KANTOR Michał
W KOŁODZIEJ Karol
BANACH Jakub
3:0 (11:8, 11:5, 11:2) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 19:00
9. KS Spektrum Karpol Słopnice III - Szkoła Podstawowa Biesna 8:6
4   D PALACZ Grzegorz Z GŁÓWCZYK Jan 3:1 (12:10, 11:8, 10:12, 11:7) ⇓
5   A PALACZ Grzegorz
PIĘTOŃ Robert
W WOŹNIAK Dominik
GŁÓWCZYK Jan
3:1 (11:6, 6:11, 13:11, 12:10) ⇓
10   C BRZAZGOŃ Janusz Z GŁÓWCZYK Jan 0:3 (7:11, 5:11, 3:11) ⇑
13   B SOBCZAK Krzysztof Z GŁÓWCZYK Jan 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 6:11) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00
27. Szkoła Podstawowa Biesna - LKS Uran Łukowica II 9:5
1   A GŁÓWCZYK Jan W KULIG Krzysztof 3:2 (7:11, 6:11, 11:2, 11:6, 11:7) ⇑
5   A WOŹNIAK Dominik
GŁÓWCZYK Jan
W TOKARCZYK Krzysztof
KULIG Krzysztof
3:0 (11:2, 11:5, 11:6) ⇑
7   A GŁÓWCZYK Jan X TOKARCZYK Krzysztof 3:0 (11:6, 12:10, 11:5) ⇑
11   A GŁÓWCZYK Jan Y ŁUCZKOWSKI Bogdan 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:7) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-19 11:00
38. Szkoła Podstawowa Biesna - LKS Uran Łukowica I 6:8
3   C GŁÓWCZYK Jan Y JANIKOWSKI Sławomir 1:3 (8:11, 11:1, 5:11, 8:11) ⇓
6   B GŁÓWCZYK Jan
KANTOR Michał
X KANTOR Jan
SYWAŁA Dawid
3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
10   C GŁÓWCZYK Jan Z KANTOR Jan 1:3 (15:13, 11:13, 5:11, 6:11) ⇓
12   C GŁÓWCZYK Jan W SZAREK Marcin 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-25 16:00
45. KS "Talar Team" Szczawa I - Szkoła Podstawowa Biesna 11:3
2   B KONIECZNY Tomasz X GŁÓWCZYK Jan 3:0 (13:11, 11:6, 11:2) ⇓
6   B KONIECZNY Tomasz
OPYD Artur
X GŁÓWCZYK Jan
KANTOR Michał
3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇓
7   A OPYD Artur X GŁÓWCZYK Jan 3:2 (11:6, 11:8, 5:11, 6:11, 11:8) ⇓
14   D NIEĆ Andrzej X GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:7, 11:8, 11:3) ⇓
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 18:00
49. Szkoła Podstawowa Biesna - MKS Radość Gorlice III 9:5
1   A GŁÓWCZYK Jan W GŁÓWCZYK Tobiasz 3:1 (11:3, 4:11, 11:9, 11:4) ⇑
5   A GŁÓWCZYK Jan
KANTOR Michał
W PYZIK Tomasz
GŁÓWCZYK Tobiasz
3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇑
7   A GŁÓWCZYK Jan X HONKOWICZ Zuzanna 3:0 (12:10, 11:7, 14:12) ⇑
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-08 18:00
59. UKS Arka Start Nowy Sącz II - Szkoła Podstawowa Biesna 6:8
2   B STEFAŃSKA Izabela X GŁÓWCZYK Jan 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) ⇑
6   B MÓŁKA Krzysztof
WĄSIK Stanisław
X GŁÓWCZYK Jan
KANTOR Michał
3:1 (13:11, 11:4, 7:11, 11:6) ⇓
7   A MÓŁKA Krzysztof X GŁÓWCZYK Jan 3:0 (12:10, 11:9, 11:8) ⇓
14   D WĄSIK Stanisław X GŁÓWCZYK Jan 3:2 (7:11, 11:8, 11:9, 10:12, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
107 BERDYSZ Mariusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
2397 BŁACHUT Kacper 2005
1358 BŁĘDOWSKI Jakub 1999
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
3164 BRZAZGOŃ Janusz 1988
3551 BULZAK Jan 1964
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
687 CZYRNEK Jakub 1998
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
4011 GŁÓWCZYK Tobiasz 2013
1372 GOLONKA Filip 2006
908 GÓRECKI Wojciech 2002
677 GROŃSKI Dawid 1995
481 GRUCA Marek 1978
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
688 HOCHÓŁ Karol 1996
3113 HONKOWICZ Zuzanna 2013
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
12 JANIK Bartosz 1988
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
1739 JANISZ Marek 1999
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
416 JASICZEK Gabriela 1998
347 JASIELSKI Franciszek 1965
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
437 JOCHER Krzysztof 1970
342 JURZAK Łukasz 1983
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
7 KONIECZNY Tomasz 1987
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
511 KRÓL Stanisław 1959
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
11 KULEWICZ Radosław 1988
3975 KULIG Krzysztof 1971
744 KUPIEC Dariusz 1982
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
190 LECH Sylwester 1998
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
2359 ŁUCZKOWSKI Bogdan 1988
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
246 MATUSIAK Łukasz 1997
3744 MĘŻYK Damian 1986
406 MICHALEC Jacek 1990
404 MICHALEC Kazimierz 1960
702 MICHALEC Paweł 1997
767 MICHALSKI Tomasz 1993
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
769 MOREK Radosław 2000
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
339 MRUK Piotr 1981
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
14 NIEĆ Andrzej 1984
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
340 ODELGA Jan 1981
2296 OLCZAK Mariusz 1996
674 OLESIAK Grzegorz 1999
76 OPIELA Bronisław 1947
915 OPIŁO Joanna 1998
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
678 OWSIANKA Sebastian 1995
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
884 PAPIEŻ Filip 2001
917 PARAIS Leszek 1969
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1441 PĘK Karolina 1998
2933 PĘKALA Andrzej 1985
81 PIĄSTKA Michał 1994
1020 PIECHNIK Dawid 2001
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
286 PIETRZAK Tomasz 1984
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1184 PIS Konrad 2003
354 PITALA Stanisław 1952
1788 PORĘBA Adam 1978
4003 PORĘBSKI Kacper 2010
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1795 RUPA Robert 1965
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
703 SENDECKI Arkadiusz 1995
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
3665 STEFAŃSKA Izabela 2013
3728 STYPUŁA Szymon 2015
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
439 SZUBRYT Tomasz 1974
311 ŚLIWA Alicja 1998
3538 ŚMIAŁEK Jerzy 1950
3338 TABASZEWSKA Małgorzata 1986
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3973 TOKARCZYK Krzysztof 1980
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
224 WALICZEK Wojciech 1988
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
3818 WĄSIK Stanisław 2010
478 WIKAR Tadeusz 1961
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
54 WOLSKI Tomasz 1972
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
1388 WYSOWSKI Jan 2002
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
1297 ZIELIŃSKA Grażyna 1963
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996