Kacper Lipowicz
Numer zawodnika: 2969
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 51480
Numer licencji okres.: 1796
Data wydania: 22.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-23 18:00
5. UKS Villa Verde Olesno IV - UKS Płomień Limanowa II 5:9
1   A LIPOWICZ Kacper W GOLONKA Filip 3:0 (11:8, 11:5, 11:7) ⇑
6   B PROCHAZKA Tomasz
LIPOWICZ Kacper
X KORNAŚ Bartłomiej
SYKTUS Jan
1:3 (8:11, 11:8, 3:11, 6:11) ⇓
7   A LIPOWICZ Kacper X SUŁKOWSKI Karol 1:3 (11:9, 7:11, 9:11, 9:11) ⇓
11   A LIPOWICZ Kacper Y SYKTUS Jan 3:2 (11:8, 5:11, 12:14, 11:5, 11:7) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 16:00
10. MKS Radość Gorlice II - UKS Villa Verde Olesno IV 10:4
3   C TOKARZ Adam Y LIPOWICZ Kacper 2:3 (9:11, 7:11, 11:9, 11:6, 8:11) ⇑
6   B TOKARZ Adam
NOWAK Marcin
X WŁODEK Grzegorz
LIPOWICZ Kacper
3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:9, 11:4) ⇓
9   D MÓL Jakub Y LIPOWICZ Kacper 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇑
11   A MÓL Marcin Y LIPOWICZ Kacper 3:2 (11:6, 8:11, 9:11, 11:8, 11:9) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-21 18:00
16. UKS Villa Verde Olesno IV - UKS Sokół Żabno 7:7
1   A LIPOWICZ Kacper W NAGÓRZAŃSKI Seweryn 3:1 (11:7, 12:10, 10:12, 13:11) ⇑
5   A MOTYKA Tadeusz
LIPOWICZ Kacper
W CICH Adrian
OSTROWSKI Artur
2:3 (9:11, 11:8, 11:9, 7:11, 8:11) ⇓
7   A LIPOWICZ Kacper X OSTROWSKI Artur 3:2 (11:3, 9:11, 8:11, 11:8, 12:10) ⇑
11   A LIPOWICZ Kacper Y SZUMILAS Władysław 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-28 19:00 ⇨ 2022-11-04 19:00
21. UKS Jordan Zakliczyn - UKS Villa Verde Olesno IV 8:6
3   C NAGEL Nikodem Y LIPOWICZ Kacper 1:3 (11:8, 5:11, 8:11, 2:11) ⇑
6   B NYCZ Zbigniew
KRAS Nikodem
X KUDŁA Paweł
LIPOWICZ Kacper
3:0 (11:3, 11:6, 11:6) ⇓
9   D NYCZ Zbigniew Y LIPOWICZ Kacper 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) ⇓
11   A SIKOŃ Maciej Y LIPOWICZ Kacper 3:2 (7:11, 11:6, 13:11, 9:11, 13:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-11 18:00
25. UKS Villa Verde Olesno IV - LKS Vocovia Wokowice 7:7
1   A LIPOWICZ Kacper W JAWIEŃ Marcin 3:0 (12:10, 11:6, 11:4) ⇑
5   A MOTYKA Tadeusz
LIPOWICZ Kacper
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
3:2 (7:11, 13:11, 7:11, 11:9, 11:5) ⇑
7   A LIPOWICZ Kacper X RĘBACZ Wojciech 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇑
11   A LIPOWICZ Kacper Y GAWLIK Adam 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 9:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-25 18:00
32. KS Start Nowy Sącz - UKS Villa Verde Olesno IV 9:5
3   C LEŚNIAK Kamil Y LIPOWICZ Kacper 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇑
5   A PASEK Kamil
BULZAK Jan
W MOTYKA Tadeusz
LIPOWICZ Kacper
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇓
9   D BORKOWSKI Marek Y LIPOWICZ Kacper 3:2 (7:11, 14:12, 8:11, 11:7, 14:12) ⇓
11   A BULZAK Jan Y LIPOWICZ Kacper 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2327 BABRAL Berenika 2008
1661 BACZ Andrzej 1948
281 BORKOWSKI Marek 1960
3551 BULZAK Jan 1964
3330 BUZOWSKI Piotr 2011
336 CEWKA Piotr 1990
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
381 DAMIAN Tomasz 1979
672 DUDEK Adam 1948
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
362 GAWLIK Adam 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
2430 HABA Klaudia 2010
2429 HABA Oliwia 2010
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
3125 MADUZIA Leszek 1979
2948 MARTYKA Igor 2005
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
3318 MÓL Jakub 2007
780 MÓL Marcin 1978
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
357 NYCZ Zbigniew 1972
5 OPIOŁA Tomasz 1954
2562 OSTROWSKI Artur 2005
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
1184 PIS Konrad 2003
945 PODGÓRSKI Jan 1959
3118 PRZEKLASA Karol 2006
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
3345 RAMIAN Marcin 2008
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
3088 SYKTUS Jan 2007
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2706 ŚLAZYK Karol 2007
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
480 TOKARZ Adam 1964
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3121 WINKLER Hubert 2009
3124 WINKLER Paweł 1978
2949 WŁODEK Krystian 2003
1853 WÓJS Tomasz 1989
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993