Numer zawodnika: | 3089 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2008 |
Przynależność klubowa: | KS „Spektrum” Słopnice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 54025 |
Numer licencji okres.: | 922 |
Data wydania: | 11.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 4. UKS Arka Start Nowy Sącz II - KS Spektrum Karpol Słopnice III 5:9 |
|||||||
1 | A | JANOWSKI Julian | W | UBIK Jarosław | 0:3 (4:11, 7:11, 8:11) | ||
5 | A |
WĄSIK Stanisław JANOWSKI Julian |
W |
UBIK Jarosław BRZAZGOŃ Janusz |
1:3 (11:4, 7:11, 1:11, 9:11) | ||
8 | B | MÓŁKA Krzysztof | W | UBIK Jarosław | 1:3 (4:11, 11:7, 6:11, 4:11) | ||
12 | C | WĄSIK Stanisław | W | UBIK Jarosław | 0:3 (12:14, 9:11, 7:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 19:00 9. KS Spektrum Karpol Słopnice III - Szkoła Podstawowa Biesna 8:6 |
|||||||
1 | A | UBIK Jarosław | W | WOŹNIAK Dominik | 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) | ||
6 | B |
SOBCZAK Krzysztof UBIK Jarosław |
X |
KANTOR Michał ŻAROWSKA Sonia |
3:0 (11:5, 11:7, 11:9) | ||
7 | A | UBIK Jarosław | X | ŻAROWSKA Sonia | 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) | ||
11 | A | UBIK Jarosław | Y | KANTOR Michał | 3:0 (11:6, 11:7, 11:8) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 19:00 21. KS Spektrum Karpol Słopnice III - KSTS Forhend Muszyna 10:4 |
|||||||
1 | A | UBIK Jarosław | W | PORĘBA Adam | 3:0 (11:2, 11:5, 11:1) | ||
5 | A |
SOBCZAK Krzysztof UBIK Jarosław |
W |
SZUBRYT Tomasz SUŁKOWSKI Jerzy |
3:0 (11:6, 11:4, 11:3) | ||
7 | A | UBIK Jarosław | X | SUŁKOWSKI Jerzy | 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) | ||
11 | A | UBIK Jarosław | Y | SZUBRYT Tomasz | 3:0 (11:7, 14:12, 12:10) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-10-22 11:00 17. LUKS Solsum Lipie - KS Spektrum Karpol Słopnice III 7:7 |
|||||||
2 | B | MATUSIK Szymon | X | UBIK Jarosław | 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) | ||
5 | A |
JURKOWSKI Piotr SZCZECINA Piotr |
W |
PIĘTOŃ Robert UBIK Jarosław |
2:3 (11:8, 9:11, 11:9, 8:11, 10:12) | ||
7 | A | SZCZECINA Piotr | X | UBIK Jarosław | 3:0 (11:5, 11:4, 12:10) | ||
14 | D | PORĘBSKI Kacper | X | UBIK Jarosław | 0:3 (4:11, 3:11, 6:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 14:00 30. UKS Płomień Limanowa III - KS Spektrum Karpol Słopnice III 4:10 |
|||||||
3 | C | STANISZ Wojciech | Y | UBIK Jarosław | 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) | ||
6 | B |
SZEWCZYK Jarosław DYGAS Roman |
X |
SOBCZAK Krzysztof UBIK Jarosław |
1:3 (7:11, 4:11, 11:3, 3:11) | ||
9 | D | DYGAS Roman | Y | UBIK Jarosław | 0:3 (7:11, 5:11, 9:11) | ||
11 | A | DYGAS Dawid | Y | UBIK Jarosław | 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 19:00 42. KS Spektrum Karpol Słopnice III - UKS Truchcik Libusza 10:4 |
|||||||
3 | C | UBIK Jarosław | Y | STYRCZULA Robert | 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) | ||
5 | A |
SOBCZAK Krzysztof UBIK Jarosław |
W |
STYRCZULA Marek LIGĘZA Dariusz |
3:0 (11:8, 11:4, 11:3) | ||
10 | C | UBIK Jarosław | Z | WSZOŁEK Katarzyna | 3:0 (13:11, 11:7, 11:6) | ||
12 | C | UBIK Jarosław | W | STERKOWICZ Tomasz | 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-25 16:00 47. KS "Talar Team" Szczawa II - KS Spektrum Karpol Słopnice III 0:14 |
|||||||
2 | B | TALAR Leszek | X | UBIK Jarosław | 1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 5:11) | ||
5 | A |
ŚLĄSKI Damian TALAR Leszek |
W |
UBIK Jarosław BRZAZGOŃ Janusz |
0:3 (3:11, 4:11, 3:11) | ||
7 | A | ŚLĄSKI Damian | X | UBIK Jarosław | 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) | ||
14 | D | DUDZIK Mateusz | X | UBIK Jarosław | 0:3 (2:11, 4:11, 4:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 19:00 53. KS Spektrum Karpol Słopnice III - LKS Uran Łukowica II 12:2 |
|||||||
4 | D | UBIK Jarosław | Z | JURKOWSKI Łukasz | 3:0 (11:6, 11:6, 11:5) | ||
5 | A |
SOBCZAK Krzysztof UBIK Jarosław |
W |
KULIG Krzysztof KRZAK Piotr |
3:0 (11:3, 11:4, 11:3) | ||
9 | D | UBIK Jarosław | Y | GANCARCZYK Anna | 3:0 (11:1, 11:3, 11:5) | ||
14 | D | UBIK Jarosław | X | KRZAK Piotr | 3:0 (11:6, 11:6, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-17 16:00 55. UKS Bociek Wojnarowa - KS Spektrum Karpol Słopnice III 2:12 |
|||||||
1 | A | SZEWCZYK Dariusz | W | UBIK Jarosław | 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) | ||
6 | B |
OBRZUT Tomasz ŁUKASIK Andrzej |
X |
PIĘTOŃ Robert UBIK Jarosław |
1:3 (5:11, 8:11, 11:7, 9:11) | ||
8 | B | OBRZUT Tomasz | W | UBIK Jarosław | 0:3 (4:11, 11:13, 5:11) | ||
12 | C | ŁATKA Tomasz | W | UBIK Jarosław | 0:3 (10:12, 8:11, 9:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 19:00 64. KS Spektrum Karpol Słopnice III - LKS Uran Łukowica I 9:5 |
|||||||
4 | D | UBIK Jarosław | Z | SZAREK Marcin | 3:0 (11:3, 11:6, 11:9) | ||
5 | A |
SOBCZAK Krzysztof UBIK Jarosław |
W |
SZAREK Marcin JANIKOWSKI Sławomir |
3:2 (12:10, 12:10, 8:11, 6:11, 11:8) | ||
9 | D | UBIK Jarosław | Y | JANIKOWSKI Sławomir | 2:3 (6:11, 11:5, 11:9, 3:11, 6:11) | ||
14 | D | UBIK Jarosław | X | SYWAŁA Dawid | 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-20 16:00 69. KS "Talar Team" Szczawa I - KS Spektrum Karpol Słopnice III 10:4 |
|||||||
1 | A | KONIECZNY Tomasz | W | UBIK Jarosław | 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:6) | ||
6 | B |
KONIECZNY Tomasz OPYD Artur |
X |
SOBCZAK Krzysztof UBIK Jarosław |
3:1 (11:6, 11:3, 7:11, 13:11) | ||
8 | B | OPYD Artur | W | UBIK Jarosław | 3:0 (11:9, 11:5, 11:3) | ||
12 | C | KURNYTA Mariusz | W | UBIK Jarosław | 1:3 (11:13, 11:8, 7:11, 4:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 19:00 75. KS Spektrum Karpol Słopnice III - MKS Radość Gorlice III 10:4 |
|||||||
4 | D | UBIK Jarosław | Z | PYZIK Tomasz | 3:0 (11:3, 11:4, 11:6) | ||
6 | B |
SOBCZAK Krzysztof UBIK Jarosław |
X |
HONKOWICZ Zuzanna PYZIK Anna |
3:0 (11:3, 11:6, 11:3) | ||
9 | D | UBIK Jarosław | Y | GŁÓWCZYK Tobiasz | 3:1 (11:4, 11:5, 7:11, 12:10) | ||
14 | D | UBIK Jarosław | X | PYZIK Anna | 3:0 (11:3, 11:6, 11:3) | ||
5NS | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-01 19:00 80. KS Spektrum Karpol Słopnice III - LUKS Solsum Lipie 13:1 |
|||||||
2 | B | UBIK Jarosław | X | BOMBA Łukasz | 3:0 (12:10, 11:5, 11:6) | ||
5 | A |
SOBCZAK Krzysztof UBIK Jarosław |
W |
JURKOWSKI Piotr PORĘBSKI Kacper |
3:0 (11:4, 11:3, 11:5) | ||
8 | B | UBIK Jarosław | W | MATUSIK Szymon | 3:0 (11:5, 11:4, 11:5) | ||
13 | B | UBIK Jarosław | Z | PORĘBSKI Kacper | 3:0 (11:3, 11:4, 11:4) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 16:00 71. KS Spektrum Karpol Słopnice II - LKS Victoria Nidek 6:8 |
|||||||
4 | D | UBIK Jarosław | Z | WODNIAK Kamil | 1:3 (4:11, 11:9, 5:11, 4:11) | ||
6 | B |
MADZULA Paweł UBIK Jarosław |
X |
WODNIAK Kamil HOLCMAN Tomasz |
1:3 (7:11, 5:11, 11:8, 8:11) | ||
9 | D | UBIK Jarosław | Y | ŻYDEK Robert | 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) | ||
14 | D | UBIK Jarosław | X | HOLCMAN Tomasz | 0:3 (15:17, 4:11, 8:11) | ||
5NS | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-07 14:00 ⇨ 2024-03-24 11:00 85. MKS Radość Gorlice III - KS Spektrum Karpol Słopnice III 4:10 |
|||||||
1 | A | HONKOWICZ Zuzanna | W | UBIK Jarosław | 0:3 (6:11, 7:11, 7:11) | ||
5 | A |
ŚWIĘTNICKA Jadwiga HONKOWICZ Zuzanna |
W |
PIĘTOŃ Robert UBIK Jarosław |
3:2 (11:9, 8:11, 11:13, 11:9, 11:4) | ||
8 | B | PYZIK Tomasz | W | UBIK Jarosław | 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) | ||
12 | C | ŚWIĘTNICKA Jadwiga | W | UBIK Jarosław | 0:3 (6:11, 4:11, 11:13) |