Marek Gruca
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1978
Przynależność klubowa: PTG „Sokół” Tarnów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 17:00
8. PTG „Sokół” Grybów - KS „Start” Nowy Sącz II 6:12
3   C GRUCA Marek Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 1:3 (11:5, 6:11, 7:11, 9:11) ⇓
6   B GRUCA Marek
PĘKALA Andrzej
X WOŹNIAK Agnieszka
SOBOCIŃSKA Małgorzata
2:3 (11:7, 11:7, 8:11, 7:11, 9:11) ⇓
10   C GRUCA Marek Z WOŹNIAK Agnieszka 3:1 (11:8, 10:12, 15:13, 11:9) ⇑
12   C GRUCA Marek W KAWKA Maciej 0:3 (11:13, 6:11, 9:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 15:00
10. UKS „Płomień” Limanowa III - PTG „Sokół” Grybów 6:12
3   C DYGAS Roman Y GRUCA Marek 1:3 (7:11, 11:8, 4:11, 5:11) ⇑
5   A UBIK Jarosław
DYGAS Roman
W GRUCA Marek
PĘKALA Andrzej
0:3 (5:11, 7:11, 4:11) ⇑
9   D UBIK Jarosław Y GRUCA Marek 2:3 (12:10, 13:11, 9:11, 9:11, 10:12) ⇑
11   A SYKTUS Jan Y GRUCA Marek 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:4) ⇓
17   B DYGAS Dawid Y GRUCA Marek 3:2 (11:9, 7:11, 12:10, 7:11, 13:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-23 18:00
19. LKS „Dobrzanka” Dobra - PTG „Sokół” Grybów 4:14
3   C MIŚKOWIEC Jerzy Y GRUCA Marek 0:3 (8:11, 8:11, 6:11) ⇑
5   A MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
W GRUCA Marek
PĘKALA Andrzej
3:2 (11:5, 7:11, 11:6, 5:11, 13:11) ⇓
9   D MRÓZEK Jan Y GRUCA Marek 0:3 (9:11, 9:11, 5:11) ⇑
11   A BRZAZGOŃ Janusz Y GRUCA Marek 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
17   B SOLSKI Jacek Y GRUCA Marek 1:3 (7:11, 11:6, 8:11, 9:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 17:00
24. PTG „Sokół” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa II 17:1
1   A GRUCA Marek W DUDZIK Grzegorz 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇑
6   B GRUCA Marek
URBAN Mariusz
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇑
7   A GRUCA Marek X TALAR Paweł 3:2 (11:8, 11:7, 8:11, 7:11, 11:5) ⇑
11   A GRUCA Marek Y KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 10:00
28. KSTS „Forhend” Muszyna - PTG „Sokół” Grybów 8:10
3   C SZUBRYT Tomasz Y GRUCA Marek 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 7:11) ⇑
6   B SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
X GRUCA Marek
URBAN Mariusz
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
9   D PARA Maciej Y GRUCA Marek 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 5:11) ⇑
11   A ŚMIAŁEK Jerzy Y GRUCA Marek 2:3 (11:9, 11:8, 7:11, 8:11, 9:11) ⇑
17   B SUŁKOWSKI Jerzy Y GRUCA Marek 1:3 (6:11, 5:11, 12:10, 8:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00
36. PTG „Sokół” Grybów - MKS „Radość” Gorlice III 8:10
3   C GRUCA Marek Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) ⇓
5   A GRUCA Marek
URBAN Mariusz
W MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:9) ⇑
10   C GRUCA Marek Z NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:9, 11:9, 21:19) ⇑
12   C GRUCA Marek W PRZYBYLSKI Piotr 1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 9:11) ⇓
18   C GRUCA Marek X GŁÓWCZYK Jan 3:0 (11:5, 11:5, 11:6) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-02-26 18:00
44. LUKS "Solsum" Lipie II - PTG „Sokół” Grybów 3:15
2   B CEWKA Piotr X GRUCA Marek 1:3 (5:11, 14:12, 5:11, 11:13) ⇑
5   A CEWKA Piotr
BOMBA Łukasz
W GRUCA Marek
URBAN Mariusz
0:3 (3:11, 7:11, 10:12) ⇑
7   A BOMBA Łukasz X GRUCA Marek 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇑
14   D WOLAK Michał X GRUCA Marek 0:3 (4:11, 7:11, 5:11) ⇑
18   C PTAK Jacek X GRUCA Marek 3:2 (11:8, 9:11, 20:18, 10:12, 18:16) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-12 17:30
45. KS „Start” Nowy Sącz II - PTG „Sokół” Grybów 10:8
4   D KAWKA Maciej Z GRUCA Marek 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 8:11) ⇑
6   B MACIUSZEK Wiesław
KAWKA Maciej
X GRUCA Marek
URBAN Mariusz
3:1 (5:11, 11:8, 13:11, 11:7) ⇓
10   C MACIUSZEK Wiesław Z GRUCA Marek 3:1 (12:14, 11:6, 11:9, 11:5) ⇓
13   B SOBOCIŃSKA Małgorzata Z GRUCA Marek 1:3 (16:14, 8:11, 8:11, 6:11) ⇑
15   A WOŹNIAK Agnieszka Z GRUCA Marek 2:3 (9:11, 16:14, 11:4, 6:11, 10:12) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-20 14:00 ⇨ 2022-05-15 10:00
50. MKS „Radość” Gorlice III - PTG „Sokół” Grybów 9:9
4   D NIEPSUJ Mariusz Z GRUCA Marek 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 7:11) ⇑
6   B MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
X GRUCA Marek
PĘKALA Andrzej
3:2 (11:8, 6:11, 7:11, 11:5, 11:8) ⇓
10   C MICHALEC Kazimierz Z GRUCA Marek 3:1 (3:11, 11:8, 11:8, 11:5) ⇓
13   B BOŃCZAK Stanisław Z GRUCA Marek 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇑
15   A PRZYBYLSKI Piotr Z GRUCA Marek 3:0 (13:11, 14:12, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
39 BALDOWSKI Roman 1989
351 BOBER Damian 1987
247 BOLSĘGA Henryk 1971
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
281 BORKOWSKI Marek 1960
3164 BRZAZGOŃ Janusz 1988
336 CEWKA Piotr 1990
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
687 CZYRNEK Jakub 1998
381 DAMIAN Tomasz 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
58 DUDZIK Grzegorz 1994
2532 DYGAS Dawid 2009
3237 DYGAS Roman 1980
409 FIRSZT Mateusz 1992
460 GAJDOSZ Jakub 1996
1993 GIERA Paweł 1983
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
688 HOCHÓŁ Karol 1996
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
337 JASIŃSKI Piotr 1986
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
19 KIEROŃSKI Adam 1969
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
1934 KULCZYK Rafał 1981
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
767 MICHALSKI Tomasz 1993
766 MIKOSZ Michał 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
475 NATANEK Franciszek 1958
37 NECIO Damian 1988
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
1991 OPOKA Andrzej 1987
59 OPYD Artur 1996
312 PACH Łukasz 1991
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
2967 PTAK Jacek 1976
75 PYZIK Stanisław 1952
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1843 SKROBOT Marcin 2004
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
2223 SOLSKI Jacek 1961
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
3538 ŚMIAŁEK Jerzy 1950
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
2500 TOPORKIEWICZ Xavier 2004
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
3089 UBIK Jarosław 2008
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
2965 WOLAK Michał 2002
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
479 WRONA Marian 1958
264 ZACHARA Józef 1988
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996