Robert Rupa
Numer zawodnika: 1795
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 44033
Numer licencji okres.: 3199
Data wydania: 29.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-01 14:00
7. MKS Skawa Wadowice II - LKS Orawa Jabłonka 7:7
2   B RUPA Robert X LITWIAK Tadeusz 3:0 (11:3, 11:2, 11:2) ⇑
6   B RUPA Robert
JOŃCZYK Bartłomiej
X ŁOWAS Marcin
BROŻEK Jacek
1:3 (6:11, 5:11, 11:9, 7:11) ⇓
8   B RUPA Robert W ŁOWAS Marcin 3:1 (11:6, 10:12, 11:6, 13:11) ⇑
13   B RUPA Robert Z PALENIK Jerzy 3:0 (11:8, 11:5, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-22 16:00
14. UKS Zarabie Myślenice - MKS Skawa Wadowice 4:10
3   C ŚWIATŁOŃ Piotr Y RUPA Robert 2:3 (11:9, 9:11, 9:11, 11:8, 7:11) ⇑
6   B KUZIO Waldemar
STALMACH Zbigniew
X RUPA Robert
PIEKARCZYK Zuzanna
3:0 (11:7, 11:7, 11:6) ⇓
9   D KUZIO Waldemar Y RUPA Robert 3:0 (13:11, 11:6, 11:9) ⇓
11   A KUZIO Aleksandra Y RUPA Robert 2:3 (8:11, 4:11, 11:7, 11:8, 9:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-29 14:00
19. MKS Skawa Wadowice II - KS Gorce Nowy Targ IV 9:5
2   B RUPA Robert X PIETRUSZYŃSKA Natasza 3:0 (11:5, 11:6, 11:3) ⇑
5   A FILEK Maciej
RUPA Robert
W KOLASA Iwona
KUWIK Paweł
3:1 (8:11, 11:6, 11:7, 16:14) ⇑
8   B RUPA Robert W KOLASA Iwona 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) ⇑
13   B RUPA Robert Z KUWIK Paweł 3:1 (11:7, 7:11, 11:6, 11:8) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-11 18:00 ⇨ 2022-11-09 19:00
26. KS Turbacz Mszana Dolna - MKS Skawa Wadowice II 7:7
4   D KOWALCZYK Grzegorz Z RUPA Robert 1:3 (11:9, 4:11, 2:11, 5:11) ⇑
6   B SURMA Mariusz
MIŚKOWIEC Jerzy
X RUPA Robert
KUBERA Adrian
3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇓
10   C SURMA Mariusz Z RUPA Robert 3:2 (7:11, 11:5, 7:11, 11:1, 12:10) ⇓
13   B MIŚKOWIEC Jerzy Z RUPA Robert 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-26 14:00 ⇨ 2022-11-24 19:00
31. MKS Skawa Wadowice II - LKS Victoria Nidek II 9:5
2   B RUPA Robert X SZEMIK Krzysztof 3:0 (11:3, 11:4, 11:8) ⇑
5   A FILEK Maciej
RUPA Robert
W GAŁUSZKA Jan
HOLCMAN Eryk
3:0 (11:2, 11:1, 11:2) ⇑
8   B RUPA Robert W HOLCMAN Eryk 3:0 (11:8, 11:2, 11:3) ⇑
13   B RUPA Robert Z BIZOŃ Stefan 3:1 (9:11, 11:3, 11:3, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
15 BIEL Jakub 1977
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
351 BOBER Damian 1987
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
281 BORKOWSKI Marek 1960
1838 BRUZDA Rafał 1974
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1381 DOMITER Julia 2004
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
2249 DYMEK Michał 1987
2414 FUŁA Kamila 2007
622 GADAWSKI Adrian 1990
2206 GAJDA Rafał 2000
1317 GALUS Katarzyna 1998
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
2258 GĄSIOR Natalia 2004
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
3179 GOSZTYŁA Jan 1974
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
3415 HOLCMAN Eryk 2007
3254 HOŁDA Karolina 2007
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
975 JEDYNAK Damian 1989
338 JURKOWSKI Piotr 1978
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2579 KILISZEK Kamila 2005
1403 KLAG Wiktor 2007
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1474 KOLASA Iwona 2007
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
1925 KOWAL Damian 1999
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1802 KUDŁA Paweł 1985
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2722 KUROS Antoni 2010
2992 KUWIK Paweł 1980
1694 KUZIO Aleksandra 2007
523 KUZIO Waldemar 1977
127 LENART Kazimierz 1952
128 LENART Marek 1992
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1262 ŁOCHAŃSKI Andrzej 1990
2652 ŁOCHAŃSKI Seweryn 1993
770 ŁOWAS Marcin 1992
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1581 MAJERCZAK Jan 1972
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2395 MARDOSZ Maciej 2010
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2886 MUCHA Daniel 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
2432 NOWAK Łukasz 1989
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
2491 OCHMAN Michał 1987
2296 OLCZAK Mariusz 1996
59 OPYD Artur 1996
312 PACH Łukasz 1991
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
2634 PALENIK Jerzy 1963
909 PEREK Nikodem 2000
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
2610 PSHENOV Viktor 1986
1908 RADEK Arkadiusz 1994
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
241 ROSIEK Michał 1996
862 SARNA Ryszard 1962
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
355 SURMA Mariusz 1975
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1995 SYWAŁA Dawid 2000
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2829 SZURLEJ Kacper 2007
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
856 ŚWIRK Robert 1969
376 TABOR Marcin 1981
2447 TOMSIA Sławomir 1979
280 TWARÓG Mariusz 1997
1219 URBAN Mariusz 1997
3217 URBAN Paweł 1993
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
1806 WAWRZON Sebastian 1998
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1583 WINCEK Marek 1981
2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
54 WOLSKI Tomasz 1972
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
3341 YEHORKIN Paweł 1984
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
94 ZYCH Szymon 1995
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003
615 ŻEBRO Krzysztof 1986