Dawid Sywała
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2000
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 19:00
2. „Semarch-Podwawelski” Kraków II - KS „Backhand” Andrychów 7:7
4   D SYWAŁA Dawid Z NOWAK Łukasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:3) ⇑
5   A SYWAŁA Dawid
WĄS Bartłomiej
W KONIECZNY Tomasz
OPYD Artur
2:3 (11:7, 3:11, 5:11, 11:9, 6:11) ⇓
9   D SYWAŁA Dawid Y OPYD Artur 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) ⇓
14   D SYWAŁA Dawid X MERTA Rafał 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇑
4Z | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 12:00
7. MKS „Centrum” Kraków - „Semarch-Podwawelski” Kraków II 11:3
3   C STOCHEL Adam Y SYWAŁA Dawid 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇓
5   A UTYLSKI Filip
STOCHEL Adam
W SYWAŁA Dawid
WĄS Bartłomiej
3:2 (11:13, 11:6, 11:13, 11:4, 11:7) ⇓
9   D UTYLSKI Filip Y SYWAŁA Dawid 3:1 (11:4, 11:8, 7:11, 11:9) ⇓
11   A RADEK Arkadiusz Y SYWAŁA Dawid 2:3 (11:6, 8:11, 11:6, 7:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
2875 APOLA Grzegorz 1976
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
1863 BULANDA Tomasz 2001
336 CEWKA Piotr 1990
2076 CHROBAK Anna 2001
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2049 CZECHOWICZ Kacper 2002
381 DAMIAN Tomasz 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
2371 FRANCZAK Szymon 2006
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
362 GAWLIK Adam 1989
1372 GOLONKA Filip 2006
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
481 GRUCA Marek 1978
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
1179 HOLECZKO Oskar 1998
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
2495 KAWKA Maciej 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
1934 KULCZYK Rafał 1981
2020 KUZIEL Adam 2003
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
3156 MERTA Rafał 1997
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
2370 MILÓWKA Emilia 2006
467 MOTYKA Grzegorz 1994
339 MRUK Piotr 1981
701 MYRTA Agnieszka 1974
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
2432 NOWAK Łukasz 1989
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
243 PALACZ Grzegorz 1982
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
108 PIECHOWICZ Marek 1965
476 PIECHURA Aleksander 1950
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
75 PYZIK Stanisław 1952
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
344 ROZUM Dawid 1998
1419 RUTANA Przemysław 1998
679 RYBOWICZ Rafał 1991
918 SAŁEK Piotr 1977
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
488 SIEDLARZ Artur 1999
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1843 SKROBOT Marcin 2004
1641 STOCHEL Adam 2006
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
439 SZUBRYT Tomasz 1974
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
29 TALAR Paweł 1971
265 TATARCZUCH Marek 1974
480 TOKARZ Adam 1964
2384 TROJAN Marek 1981
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
1 UTYLSKI Filip 1982
493 WAZ Józef 1955
2923 WIEJSKI Karol 2006
478 WIKAR Tadeusz 1961
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
479 WRONA Marian 1958
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003