Grzegorz Sekuła
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: LUKS „Lipie”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
6. KS „Talar Team” Szczawa II - LUKS "Solsum" Lipie II 4:14
3   C KALICIŃSKI Szymon Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (0:11, 0:11, 4:11) ⇑
6   B KALICIŃSKI Szymon
CHRONOWSKI Rafał
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
0:3 (1:11, 4:11, 4:11) ⇑
9   D CHRONOWSKI Rafał Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) ⇑
11   A KALICIŃSKI Radosław Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) ⇑
17   B OPYD Dawid Y SEKUŁA Grzegorz 1:3 (2:11, 3:11, 11:8, 8:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00
11. LUKS "Solsum" Lipie II - KSTS „Forhend” Muszyna 9:9
3   C SEKUŁA Grzegorz Y SUŁKOWSKI Jerzy 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇑
5   A OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
W SZUBRYT Tomasz
PARA Maciej
3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:4) ⇑
10   C SEKUŁA Grzegorz Z PARA Maciej 3:0 (11:5, 11:3, 11:7) ⇑
12   C SEKUŁA Grzegorz W SZUBRYT Tomasz 3:0 (11:6, 11:1, 11:9) ⇑
18   C SEKUŁA Grzegorz X ŚMIAŁEK Jerzy 3:2 (9:11, 11:8, 6:11, 13:11, 11:8) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-16 17:00
16. PTG „Sokół” Grybów - LUKS "Solsum" Lipie II 15:3
3   C WAZ Józef Y SEKUŁA Grzegorz 1:3 (9:11, 11:9, 3:11, 5:11) ⇑
5   A URBAN Mariusz
PĘKALA Andrzej
W OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
2:3 (11:13, 9:11, 11:2, 11:8, 16:18) ⇑
9   D URBAN Mariusz Y SEKUŁA Grzegorz 3:1 (11:4, 11:5, 7:11, 11:6) ⇓
11   A PĘKALA Andrzej Y SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇓
17   B DZIEDZIAK Stanisław Y SEKUŁA Grzegorz 2:3 (11:8, 8:11, 11:8, 8:11, 10:12) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-29 17:00
22. MKS „Radość” Gorlice IV - LUKS "Solsum" Lipie II 10:8
3   C PYZIK Anna Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 4:11) ⇑
5   A HONKOWICZ Zuzanna
PYZIK Tomasz
W OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 7:11) ⇑
9   D HONKOWICZ Zuzanna Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (7:11, 8:11, 2:11) ⇑
11   A MÓL Jakub Y SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇓
17   B TUTAK Antoni Y SEKUŁA Grzegorz 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 9:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-11-07 11:00
4. LUKS "Solsum" Lipie II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11
3   C SEKUŁA Grzegorz Y DULIŃSKI Adrian 3:0 (11:7, 11:1, 11:4) ⇑
5   A OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
W MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (9:11, 6:11, 4:11) ⇓
10   C SEKUŁA Grzegorz Z MICHAŁEK Jakub 3:1 (11:8, 11:6, 4:11, 11:8) ⇑
12   C SEKUŁA Grzegorz W MRÓZEK Jan 3:1 (5:11, 14:12, 11:9, 11:8) ⇑
18   C SEKUŁA Grzegorz X MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (6:11, 10:12, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-26 18:00 ⇨ 2021-12-12 11:00
25. LUKS "Solsum" Lipie II - KS „Start” Nowy Sącz II 1:17
3   C SEKUŁA Grzegorz Y KAWKA Maciej 3:1 (11:9, 7:11, 11:3, 11:4) ⇑
5   A OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
W KAWKA Maciej
SOBOCIŃSKA Małgorzata
2:3 (5:11, 11:7, 10:12, 11:9, 5:11) ⇓
10   C SEKUŁA Grzegorz Z MÓŁKA Krzysztof 1:3 (8:11, 7:11, 11:7, 9:11) ⇓
12   C SEKUŁA Grzegorz W SOBOCIŃSKA Małgorzata 0:3 (4:11, 4:11, 2:11) ⇓
18   C SEKUŁA Grzegorz X LEŚNIAK Kamil 0:3 (11:13, 7:11, 9:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 15:00 ⇨ 2021-12-19 11:00
32. UKS „Płomień” Limanowa III - LUKS "Solsum" Lipie II 14:4
3   C UBIK Jarosław Y SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) ⇓
6   B DYGAS Dawid
SYKTUS Maciej
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
0:3 (13:15, 5:11, 8:11) ⇑
9   D DYGAS Dawid Y SEKUŁA Grzegorz 2:3 (11:6, 4:11, 11:8, 6:11, 5:11) ⇑
11   A SYKTUS Maciej Y SEKUŁA Grzegorz 1:3 (11:9, 3:11, 6:11, 7:11) ⇑
17   B SYKTUS Jan Y SEKUŁA Grzegorz 3:1 (5:11, 12:10, 11:5, 11:5) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-07 19:00
56. KS „Spektrum-Karpol” Słopnice II - LUKS "Solsum" Lipie 13:1
2   B SOBCZAK Krzysztof X SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:7, 11:2, 11:4) ⇓
6   B BOLSĘGA Henryk
TABOR Krzysztof
X MRUK Piotr
SEKUŁA Grzegorz
2:3 (6:11, 2:11, 11:9, 11:9, 9:11) ⇑
7   A OBROCHTA Paweł X SEKUŁA Grzegorz 3:0 (13:11, 11:4, 11:9) ⇓
14   D PIĘTOŃ Robert X SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-13 14:00 ⇨ 2022-02-20 11:00
37. MKS „Radość” Gorlice III - LUKS "Solsum" Lipie II 16:2
1   A PRZYBYLSKI Piotr W SEKUŁA Grzegorz 3:2 (11:9, 11:8, 7:11, 8:11, 11:8) ⇓
5   A MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
W OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
3:1 (11:8, 11:4, 13:15, 11:4) ⇓
8   B NIEPSUJ Mariusz W SEKUŁA Grzegorz 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:7) ⇓
12   C MICHALEC Kazimierz W SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 14:12) ⇓
16   D BOŃCZAK Stanisław W SEKUŁA Grzegorz 1:3 (8:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-02-26 18:00
44. LUKS "Solsum" Lipie II - PTG „Sokół” Grybów 3:15
3   C SEKUŁA Grzegorz Y DZIEDZIAK Stanisław 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 7:11) ⇓
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X WAZ Józef
DZIEDZIAK Stanisław
1:3 (13:11, 8:11, 10:12, 5:11) ⇓
10   C SEKUŁA Grzegorz Z WAZ Józef 1:3 (11:8, 8:11, 15:17, 2:11) ⇓
12   C SEKUŁA Grzegorz W URBAN Mariusz 0:3 (7:11, 10:12, 5:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-13 11:00
46. LUKS "Solsum" Lipie II - UKS „Płomień” Limanowa III 5:13
3   C SEKUŁA Grzegorz Y SYKTUS Jan 0:3 (10:12, 10:12, 6:11) ⇓
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X UBIK Jarosław
SYKTUS Maciej
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
10   C SEKUŁA Grzegorz Z DYGAS Dawid 3:0 (11:7, 11:5, 11:8) ⇑
12   C SEKUŁA Grzegorz W UBIK Jarosław 2:3 (11:8, 11:8, 9:11, 4:11, 9:11) ⇓
18   C SEKUŁA Grzegorz X SYKTUS Maciej 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-20 10:00
52. KSTS „Forhend” Muszyna - LUKS "Solsum" Lipie II 9:9
3   C PORĘBA Adam Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (9:11, 8:11, 8:11) ⇑
6   B SZUBRYT Tomasz
ŚMIAŁEK Jerzy
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
2:3 (17:15, 7:11, 11:4, 7:11, 6:11) ⇑
9   D MĘŻYK Damian Y SEKUŁA Grzegorz 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 7:11) ⇑
11   A SZUBRYT Tomasz Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) ⇑
17   B ŚMIAŁEK Jerzy Y SEKUŁA Grzegorz 2:3 (11:9, 6:11, 11:6, 4:11, 10:12) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-27 11:00
55. LUKS "Solsum" Lipie II - MKS „Radość” Gorlice IV 11:7
3   C SEKUŁA Grzegorz Y PYZIK Anna 3:0 (11:5, 16:14, 11:8) ⇑
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X PYZIK Anna
PYZIK Tomasz
3:0 (11:6, 11:3, 11:9) ⇑
10   C SEKUŁA Grzegorz Z HONKOWICZ Zuzanna 3:0 (11:7, 11:6, 11:7) ⇑
12   C SEKUŁA Grzegorz W PYZIK Tomasz 0:3 (3:11, 9:11, 15:17) ⇓
18   C SEKUŁA Grzegorz X JAREK Szymon 3:0 (11:6, 11:8, 14:12) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-01 18:00
60. LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS "Solsum" Lipie II 13:5
3   C SOLSKI Jacek Y SEKUŁA Grzegorz 3:2 (11:7, 8:11, 11:9, 8:11, 14:12) ⇓
6   B SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 9:11, 11:6) ⇓
9   D BRZAZGOŃ Janusz Y SEKUŁA Grzegorz 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 9:11) ⇑
11   A MIŚKOWIEC Jerzy Y SEKUŁA Grzegorz 3:1 (11:9, 8:11, 11:5, 11:4) ⇓
17   B DULIŃSKI Adrian Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (9:11, 7:11, 8:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-01 11:00 ⇨ 2022-05-07 18:00
64. LUKS "Solsum" Lipie II - KS „Talar Team” Szczawa II 10:8
3   C SEKUŁA Grzegorz Y TALAR Paweł 3:2 (7:11, 11:8, 11:8, 11:13, 11:6) ⇑
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
3:1 (11:9, 12:10, 10:12, 11:9) ⇑
10   C SEKUŁA Grzegorz Z KALICIŃSKI Mirosław 3:1 (11:6, 10:12, 11:5, 11:5) ⇑
12   C SEKUŁA Grzegorz W KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:0, 11:3, 11:5) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
3164 BRZAZGOŃ Janusz 1988
3536 CHRONOWSKI Rafał 1974
58 DUDZIK Grzegorz 1994
3641 DULIŃSKI Adrian 2002
2532 DYGAS Dawid 2009
3606 DZIEDZIAK Stanisław 1973
3113 HONKOWICZ Zuzanna 2013
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
3748 JAREK Szymon 2009
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
2712 KALICIŃSKI Szymon 2010
2495 KAWKA Maciej 1974
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
1502 MENSFELD Natalia 2004
3744 MĘŻYK Damian 1986
404 MICHALEC Kazimierz 1960
3168 MICHAŁEK Jakub 2008
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
3318 MÓL Jakub 2007
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
694 MRÓZEK Jan 1951
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
45 OBROCHTA Paweł 1981
497 OBRZUT Tomasz 1972
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
441 PARA Maciej 1976
2933 PĘKALA Andrzej 1985
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1788 PORĘBA Adam 1978
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
3298 PYZIK Anna 2009
3313 PYZIK Tomasz 1980
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
2223 SOLSKI Jacek 1961
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
3088 SYKTUS Jan 2007
3331 SYKTUS Maciej 2011
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
439 SZUBRYT Tomasz 1974
3538 ŚMIAŁEK Jerzy 1950
29 TALAR Paweł 1971
2711 TUTAK Antoni 1962
3089 UBIK Jarosław 2008
1219 URBAN Mariusz 1997
493 WAZ Józef 1955
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003