Zygmunt Opiło
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1962
Przynależność klubowa: LUKS „Lipie”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
6. KS „Talar Team” Szczawa II - LUKS "Solsum" Lipie II 4:14
2   B OPYD Dawid X OPIŁO Zygmunt 3:2 (7:11, 14:12, 11:4, 9:11, 11:7) ⇓
6   B KALICIŃSKI Szymon
CHRONOWSKI Rafał
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
0:3 (1:11, 4:11, 4:11) ⇑
7   A KALICIŃSKI Radosław X OPIŁO Zygmunt 3:2 (3:11, 7:11, 11:9, 11:8, 13:11) ⇓
14   D CHRONOWSKI Rafał X OPIŁO Zygmunt 0:3 (1:11, 5:11, 7:11) ⇑
18   C KALICIŃSKI Szymon X OPIŁO Zygmunt 0:3 (2:11, 4:11, 4:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00
11. LUKS "Solsum" Lipie II - KSTS „Forhend” Muszyna 9:9
1   A OPIŁO Zygmunt W SZUBRYT Tomasz 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) ⇓
5   A OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
W SZUBRYT Tomasz
PARA Maciej
3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:4) ⇑
7   A OPIŁO Zygmunt X ŚMIAŁEK Jerzy 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-16 17:00
16. PTG „Sokół” Grybów - LUKS "Solsum" Lipie II 15:3
4   D URBAN Mariusz Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:5, 11:3, 11:3) ⇓
5   A URBAN Mariusz
PĘKALA Andrzej
W OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
2:3 (11:13, 9:11, 11:2, 11:8, 16:18) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00
18. LUKS "Solsum" Lipie II - MKS „Radość” Gorlice III 2:16
3   C OPIŁO Zygmunt Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (2:11, 3:11, 8:11) ⇓
5   A OPIŁO Zygmunt
WOLAK Michał
W PRZYBYLSKI Piotr
APOLA Edward
0:3 (5:11, 8:11, 11:13) ⇓
10   C OPIŁO Zygmunt Z APOLA Edward 2:3 (5:11, 9:11, 12:10, 11:6, 2:11) ⇓
12   C OPIŁO Zygmunt W PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) ⇓
18   C OPIŁO Zygmunt X NIEPSUJ Mariusz 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-29 17:00
22. MKS „Radość” Gorlice IV - LUKS "Solsum" Lipie II 10:8
4   D HONKOWICZ Zuzanna Z OPIŁO Zygmunt 0:3 (12:14, 11:13, 11:13) ⇑
5   A HONKOWICZ Zuzanna
PYZIK Tomasz
W OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 7:11) ⇑
10   C PYZIK Anna Z OPIŁO Zygmunt 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇑
13   B TUTAK Antoni Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) ⇓
15   A MÓL Jakub Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-11-07 11:00
4. LUKS "Solsum" Lipie II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11
4   D OPIŁO Zygmunt Z MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:7, 11:7, 11:5) ⇑
5   A OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
W MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (9:11, 6:11, 4:11) ⇓
9   D OPIŁO Zygmunt Y DULIŃSKI Adrian 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇑
14   D OPIŁO Zygmunt X MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (11:13, 9:11, 4:11) ⇓
16   D OPIŁO Zygmunt W MRÓZEK Jan 0:3 (11:13, 7:11, 3:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-26 18:00 ⇨ 2021-12-12 11:00
25. LUKS "Solsum" Lipie II - KS „Start” Nowy Sącz II 1:17
2   B OPIŁO Zygmunt X LEŚNIAK Kamil 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) ⇓
5   A OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
W KAWKA Maciej
SOBOCIŃSKA Małgorzata
2:3 (5:11, 11:7, 10:12, 11:9, 5:11) ⇓
8   B OPIŁO Zygmunt W SOBOCIŃSKA Małgorzata 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 15:00 ⇨ 2021-12-19 11:00
32. UKS „Płomień” Limanowa III - LUKS "Solsum" Lipie II 14:4
4   D DYGAS Dawid Z OPIŁO Zygmunt 3:1 (11:7, 11:4, 8:11, 13:11) ⇓
6   B DYGAS Dawid
SYKTUS Maciej
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
0:3 (13:15, 5:11, 8:11) ⇑
10   C UBIK Jarosław Z OPIŁO Zygmunt 3:1 (11:5, 11:5, 6:11, 11:3) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-13 14:00 ⇨ 2022-02-20 11:00
37. MKS „Radość” Gorlice III - LUKS "Solsum" Lipie II 16:2
2   B NIEPSUJ Mariusz X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:3, 11:6, 11:2) ⇓
5   A MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
W OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
3:1 (11:8, 11:4, 13:15, 11:4) ⇓
7   A PRZYBYLSKI Piotr X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:8, 11:4, 11:2) ⇓
14   D BOŃCZAK Stanisław X OPIŁO Zygmunt 3:1 (9:11, 11:5, 11:3, 11:8) ⇓
18   C MICHALEC Kazimierz X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-02-26 18:00
44. LUKS "Solsum" Lipie II - PTG „Sokół” Grybów 3:15
4   D OPIŁO Zygmunt Z WAZ Józef 0:3 (2:11, 4:11, 0:11) ⇓
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X WAZ Józef
DZIEDZIAK Stanisław
1:3 (13:11, 8:11, 10:12, 5:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-13 11:00
46. LUKS "Solsum" Lipie II - UKS „Płomień” Limanowa III 5:13
4   D OPIŁO Zygmunt Z DYGAS Dawid 3:1 (11:6, 7:11, 11:8, 11:9) ⇑
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X UBIK Jarosław
SYKTUS Maciej
3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-20 10:00
52. KSTS „Forhend” Muszyna - LUKS "Solsum" Lipie II 9:9
4   D MĘŻYK Damian Z OPIŁO Zygmunt 3:2 (11:6, 8:11, 11:9, 8:11, 11:9) ⇓
6   B SZUBRYT Tomasz
ŚMIAŁEK Jerzy
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
2:3 (17:15, 7:11, 11:4, 7:11, 6:11) ⇑
10   C PORĘBA Adam Z OPIŁO Zygmunt 3:2 (7:11, 11:7, 12:10, 8:11, 15:13) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-27 11:00
55. LUKS "Solsum" Lipie II - MKS „Radość” Gorlice IV 11:7
4   D OPIŁO Zygmunt Z HONKOWICZ Zuzanna 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 17:15) ⇑
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X PYZIK Anna
PYZIK Tomasz
3:0 (11:6, 11:3, 11:9) ⇑
9   D OPIŁO Zygmunt Y PYZIK Anna 3:1 (11:3, 7:11, 11:4, 11:2) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-01 18:00
60. LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS "Solsum" Lipie II 13:5
4   D BRZAZGOŃ Janusz Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇓
6   B SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
3:2 (11:7, 8:11, 11:5, 9:11, 11:6) ⇓
10   C SOLSKI Jacek Z OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:9, 11:8, 12:10) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-01 11:00 ⇨ 2022-05-07 18:00
64. LUKS "Solsum" Lipie II - KS „Talar Team” Szczawa II 10:8
4   D OPIŁO Zygmunt Z KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) ⇑
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
3:1 (11:9, 12:10, 10:12, 11:9) ⇑
9   D OPIŁO Zygmunt Y TALAR Paweł 0:3 (4:11, 4:11, 4:11) ⇓
14   D OPIŁO Zygmunt X OPYD Dawid 1:3 (15:13, 7:11, 5:11, 7:11) ⇓
16   D OPIŁO Zygmunt W KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:7, 11:7, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
1477 BALIGA Cezary 1998
1137 BARDON Piotr 2000
1075 BEDUS Marcin 2001
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
3164 BRZAZGOŃ Janusz 1988
1863 BULANDA Tomasz 2001
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
3536 CHRONOWSKI Rafał 1974
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
687 CZYRNEK Jakub 1998
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
3641 DULIŃSKI Adrian 2002
2532 DYGAS Dawid 2009
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
468 GAJ Rafał 1994
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
481 GRUCA Marek 1978
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
3113 HONKOWICZ Zuzanna 2013
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
2712 KALICIŃSKI Szymon 2010
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2495 KAWKA Maciej 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
511 KRÓL Stanisław 1959
1802 KUDŁA Paweł 1985
1934 KULCZYK Rafał 1981
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
1523 LIGĘZA Julia 2006
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
3744 MĘŻYK Damian 1986
404 MICHALEC Kazimierz 1960
3168 MICHAŁEK Jakub 2008
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
3318 MÓL Jakub 2007
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
1340 NOWAK Rafał 2000
497 OBRZUT Tomasz 1972
28 OLECHNY Jakub 1993
674 OLESIAK Grzegorz 1999
76 OPIELA Bronisław 1947
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
917 PARAIS Leszek 1969
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1072 PĘKALA Piotr 1996
476 PIECHURA Aleksander 1950
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
371 PIS Kamil 1991
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1788 PORĘBA Adam 1978
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
3298 PYZIK Anna 2009
75 PYZIK Stanisław 1952
1411 ROBAK Mateusz 2002
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1145 SABURA Konrad 1996
488 SIEDLARZ Artur 1999
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
2223 SOLSKI Jacek 1961
1221 SOPATA Jan 1999
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
3538 ŚMIAŁEK Jerzy 1950
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
2384 TROJAN Marek 1981
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
2711 TUTAK Antoni 1962
3089 UBIK Jarosław 2008
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
2923 WIEJSKI Karol 2006
478 WIKAR Tadeusz 1961
2792 WITEK Grzegorz 1982
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996