Zygmunt Opiło
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1962
Przynależność klubowa: LUKS „Lipie”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-24 17:00 ⇨ 2020-11-20 17:30
7. LUKS Lipie II - KS „Start” Nowy Sącz II 2:16
4   D OPIŁO Zygmunt Z WIEJSKI Karol 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇓
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X WOŹNIAK Agnieszka
LEŚNIAK Kamil
0:3 (7:11, 7:11, 3:11) ⇓
4W | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-20 19:00 ⇨ 2020-11-27 19:00
22. UKS „Jordan” Zakliczyn - LUKS Lipie 11:3
2   B MARTYKA Bartłomiej X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) ⇓
5   A SZCZEPAŃSKI Dominik
SIKOŃ Maciej
W OPIŁO Zygmunt
WOLAK Michał
3:1 (11:9, 16:14, 11:13, 11:3) ⇓
7   A SZCZEPAŃSKI Dominik X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇓
14   D HEŁMECKI Szymon X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:4, 11:6, 11:6) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-29 11:00
13. LUKS Lipie II - LKS „Dobrzanka” Dobra 3:15
1   A OPIŁO Zygmunt W MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:3, 11:6, 11:7) ⇑
5   A OPIŁO Zygmunt
WOLAK Michał
W PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (7:11, 6:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1477 BALIGA Cezary 1998
1137 BARDON Piotr 2000
1075 BEDUS Marcin 2001
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
1863 BULANDA Tomasz 2001
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
687 CZYRNEK Jakub 1998
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
468 GAJ Rafał 1994
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
481 GRUCA Marek 1978
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2495 KAWKA Maciej 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
511 KRÓL Stanisław 1959
1802 KUDŁA Paweł 1985
1934 KULCZYK Rafał 1981
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
1523 LIGĘZA Julia 2006
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
404 MICHALEC Kazimierz 1960
3168 MICHAŁEK Jakub 2008
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
1340 NOWAK Rafał 2000
497 OBRZUT Tomasz 1972
28 OLECHNY Jakub 1993
674 OLESIAK Grzegorz 1999
76 OPIELA Bronisław 1947
59 OPYD Artur 1996
917 PARAIS Leszek 1969
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1072 PĘKALA Piotr 1996
476 PIECHURA Aleksander 1950
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
371 PIS Kamil 1991
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
75 PYZIK Stanisław 1952
1411 ROBAK Mateusz 2002
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1145 SABURA Konrad 1996
488 SIEDLARZ Artur 1999
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1221 SOPATA Jan 1999
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
2384 TROJAN Marek 1981
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
2923 WIEJSKI Karol 2006
478 WIKAR Tadeusz 1961
2792 WITEK Grzegorz 1982
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996