Numer zawodnika: | 3896 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1968 |
Przynależność klubowa: | SLJ Łużna |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 63202 |
Numer licencji okres.: | 9281 |
Data wydania: | 13.09.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 16:00 ⇨ 2023-10-06 19:30 31. UKS Bociek Wojnarowa - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9 |
|||||||
3 | C | ŁUKASIK Andrzej | Y | LEŚNIAK Rafał | 3:1 (11:6, 11:7, 7:11, 12:10) | ||
6 | B |
STEINHOFF Bogumił GAD Grzegorz |
X |
KANTOR Michał LEŚNIAK Rafał |
1:3 (16:14, 6:11, 5:11, 5:11) | ||
9 | D | STEINHOFF Bogumił | Y | LEŚNIAK Rafał | 3:1 (11:7, 11:9, 7:11, 11:3) | ||
11 | A | GAD Grzegorz | Y | LEŚNIAK Rafał | 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 27. Szkoła Podstawowa Biesna - LKS Uran Łukowica II 9:5 |
|||||||
2 | B | LEŚNIAK Rafał | X | TOKARCZYK Krzysztof | 2:3 (11:8, 5:11, 11:9, 2:11, 8:11) | ||
6 | B |
KANTOR Michał LEŚNIAK Rafał |
X |
ŁUCZKOWSKI Bogdan KRZAK Piotr |
3:0 (11:8, 12:10, 11:9) | ||
8 | B | LEŚNIAK Rafał | W | KULIG Krzysztof | 2:3 (1:11, 11:9, 11:5, 9:11, 10:12) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-25 16:00 45. KS "Talar Team" Szczawa I - Szkoła Podstawowa Biesna 11:3 |
|||||||
8 | B | KONIECZNY Tomasz | W | LEŚNIAK Rafał | 3:0 (11:4, 11:1, 11:1) | ||
12 | C | OPYD Dawid | W | LEŚNIAK Rafał | 3:1 (11:4, 11:7, 10:12, 11:7) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-08 18:00 59. UKS Arka Start Nowy Sącz II - Szkoła Podstawowa Biesna 6:8 |
|||||||
4 | D | WĄSIK Stanisław | Z | LEŚNIAK Rafał | 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) | ||
10 | C | KULCZYK Dominika | Z | LEŚNIAK Rafał | 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) | ||
13 | B | STEFAŃSKA Izabela | Z | LEŚNIAK Rafał | 0:3 (5:11, 5:11, 6:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-21 11:00 72. Szkoła Podstawowa Biesna - LUKS Solsum Lipie 9:5 |
|||||||
4 | D | LEŚNIAK Rafał | Z | BOMBA Łukasz | 0:3 (11:13, 7:11, 6:11) | ||
6 | B |
KANTOR Michał LEŚNIAK Rafał |
X |
CEWKA Piotr JURKOWSKI Piotr |
0:3 (3:11, 8:11, 5:11) | ||
9 | D | LEŚNIAK Rafał | Y | JURKOWSKI Piotr | 0:3 (2:11, 4:11, 4:11) | ||
5NS | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-17 14:00 82. MKS Radość Gorlice III - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9 |
|||||||
4 | D | PYZIK Tomasz | Z | LEŚNIAK Rafał | 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) | ||
10 | C | DZIEDZIC Miłosz | Z | LEŚNIAK Rafał | 3:1 (11:9, 6:11, 11:7, 11:5) | ||
5NS | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-04-07 11:00 ⇨ 2024-04-21 11:00 87. LUKS Solsum Lipie - Szkoła Podstawowa Biesna 4:10 |
|||||||
5 | A |
BOMBA Łukasz MATUSIK Szymon |
W |
KANTOR Michał LEŚNIAK Rafał |
3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:8) | ||
9 | D | JURKOWSKI Piotr | Y | LEŚNIAK Rafał | 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) | ||
11 | A | PORĘBSKI Kacper | Y | LEŚNIAK Rafał | 1:3 (11:8, 7:11, 6:11, 7:11) |
Nr KOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
3215 | BOMBA Łukasz | 2006 |
2532 | DYGAS Dawid | 2009 |
4139 | DZIEDZIC Miłosz | 2012 |
4322 | GAD Grzegorz | 1994 |
338 | JURKOWSKI Piotr | 1978 |
7 | KONIECZNY Tomasz | 1987 |
511 | KRÓL Stanisław | 1959 |
3395 | KULCZYK Dominika | 2014 |
3975 | KULIG Krzysztof | 1971 |
325 | ŁATKA Tomasz | 1972 |
1129 | ŁUKASIK Andrzej | 1971 |
14 | NIEĆ Andrzej | 1984 |
2644 | OPYD Dawid | 1995 |
4003 | PORĘBSKI Kacper | 2010 |
3313 | PYZIK Tomasz | 1980 |
3665 | STEFAŃSKA Izabela | 2013 |
1093 | STEINHOFF Bogumił | 1991 |
3088 | SYKTUS Jan | 2007 |
1995 | SYWAŁA Dawid | 2000 |
3973 | TOKARCZYK Krzysztof | 1980 |
3089 | UBIK Jarosław | 2008 |
3785 | URBAN Krzysztof | 1989 |
493 | WAZ Józef | 1955 |
3818 | WĄSIK Stanisław | 2010 |