Kazimierz Michalec
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1960
Przynależność klubowa: MKS „Radość” Gorlice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 14:00
5. MKS „Radość” Gorlice III - MKS „Radość” Gorlice IV 7:11
3   C MICHALEC Kazimierz Y HONKOWICZ Kacper 0:3 (10:12, 6:11, 13:15) ⇓
5   A MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
W WOŹNIAK Marcin
MÓL Jakub
1:3 (8:11, 11:9, 8:11, 11:13) ⇓
10   C MICHALEC Kazimierz Z WOŹNIAK Marcin 0:3 (8:11, 9:11, 9:11) ⇓
12   C MICHALEC Kazimierz W KUKHAR Anton 3:1 (11:7, 6:11, 11:8, 11:7) ⇑
18   C MICHALEC Kazimierz X MÓL Jakub 0:3 (11:13, 10:12, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 17:00
9. KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice III 11:7
3   C SOBOCIŃSKA Małgorzata Y MICHALEC Kazimierz 3:0 (11:7, 13:11, 11:5) ⇓
5   A PARAIS Leszek
KAWKA Maciej
W PRZYBYLSKI Piotr
MICHALEC Kazimierz
2:3 (8:11, 4:11, 13:11, 11:7, 8:11) ⇑
9   D KAWKA Maciej Y MICHALEC Kazimierz 1:3 (11:9, 9:11, 7:11, 7:11) ⇑
11   A WOŹNIAK Agnieszka Y MICHALEC Kazimierz 2:3 (11:9, 13:11, 10:12, 4:11, 7:11) ⇑
17   B PARAIS Leszek Y MICHALEC Kazimierz 3:2 (4:11, 11:9, 12:10, 11:13, 11:8) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 11:00
13. MKS „Radość” Gorlice III - UKS „Płomień” Limanowa III 17:1
3   C MICHALEC Kazimierz Y UBIK Jarosław 3:0 (14:12, 11:9, 11:7) ⇑
6   B MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
X UBIK Jarosław
WĄTROBA Tadeusz
3:0 (11:6, 11:4, 11:2) ⇑
10   C MICHALEC Kazimierz Z DYGAS Roman 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) ⇑
12   C MICHALEC Kazimierz W SYKTUS Jan 3:1 (11:8, 11:6, 6:11, 11:2) ⇑
18   C MICHALEC Kazimierz X DYGAS Dawid 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:6) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00
18. LUKS "Solsum" Lipie II - MKS „Radość” Gorlice III 2:16
3   C OPIŁO Zygmunt Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (2:11, 3:11, 8:11) ⇑
6   B BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
X MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
0:3 (7:11, 7:11, 3:11) ⇑
9   D BOMBA Łukasz Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (11:13, 5:11, 6:11) ⇑
11   A WOLAK Michał Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (8:11, 3:11, 9:11) ⇑
17   B CEWKA Piotr Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (9:11, 4:11, 8:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-31 14:00
21. MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Dobrzanka” Dobra 13:5
3   C MICHALEC Kazimierz Y SOLSKI Jacek 3:0 (11:1, 11:9, 11:4) ⇑
6   B MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
X SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
3:0 (11:6, 11:4, 11:4) ⇑
10   C MICHALEC Kazimierz Z BRZAZGOŃ Janusz 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) ⇑
12   C MICHALEC Kazimierz W MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (12:14, 8:11, 9:11) ⇓
18   C MICHALEC Kazimierz X MRÓZEK Jan 3:0 (14:12, 11:9, 15:13) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
27. KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice III 3:15
3   C KALICIŃSKI Radosław Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (4:11, 8:11, 3:11) ⇑
6   B KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
X MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
0:3 (5:11, 2:11, 3:11) ⇑
9   D OPYD Dawid Y MICHALEC Kazimierz 1:3 (4:11, 11:6, 8:11, 4:11) ⇑
11   A TALAR Paweł Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (5:11, 5:11, 11:13) ⇑
17   B KALICIŃSKI Mirosław Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 14:00 ⇨ 2021-12-05 11:00
29. MKS „Radość” Gorlice III - KSTS „Forhend” Muszyna 15:3
4   D MICHALEC Kazimierz Z PARA Maciej 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) ⇑
6   B MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
X SUŁKOWSKI Jerzy
ŚMIAŁEK Jerzy
3:1 (13:15, 11:7, 11:9, 11:6) ⇑
9   D MICHALEC Kazimierz Y PORĘBA Adam 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) ⇑
14   D MICHALEC Kazimierz X SUŁKOWSKI Jerzy 3:0 (11:5, 11:9, 11:8) ⇑
16   D MICHALEC Kazimierz W ŚMIAŁEK Jerzy 1:3 (10:12, 8:11, 11:8, 9:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 17:00
36. PTG „Sokół” Grybów - MKS „Radość” Gorlice III 8:10
3   C GRUCA Marek Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) ⇑
5   A GRUCA Marek
URBAN Mariusz
W MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
3:1 (8:11, 11:9, 11:6, 11:9) ⇓
9   D DZIEDZIAK Stanisław Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇑
11   A URBAN Mariusz Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (9:11, 6:11, 9:11) ⇑
17   B PĘKALA Andrzej Y MICHALEC Kazimierz 2:3 (9:11, 5:11, 11:5, 13:11, 9:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-13 14:00 ⇨ 2022-02-20 11:00
37. MKS „Radość” Gorlice III - LUKS "Solsum" Lipie II 16:2
3   C MICHALEC Kazimierz Y BOMBA Łukasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇑
5   A MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
W OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
3:1 (11:8, 11:4, 13:15, 11:4) ⇑
10   C MICHALEC Kazimierz Z CEWKA Piotr 3:0 (11:2, 11:4, 11:3) ⇑
12   C MICHALEC Kazimierz W SEKUŁA Grzegorz 3:0 (11:5, 11:6, 14:12) ⇑
18   C MICHALEC Kazimierz X OPIŁO Zygmunt 3:0 (11:6, 11:8, 11:8) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-02-27 14:00
41. MKS „Radość” Gorlice III - KS „Start” Nowy Sącz II 4:14
3   C MICHALEC Kazimierz Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 3:1 (14:12, 6:11, 11:8, 11:6) ⇑
5   A MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
W WOŹNIAK Agnieszka
SOBOCIŃSKA Małgorzata
1:3 (3:11, 11:6, 6:11, 9:11) ⇓
10   C MICHALEC Kazimierz Z WOŹNIAK Agnieszka 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
12   C MICHALEC Kazimierz W KAWKA Maciej 3:1 (12:10, 9:11, 11:4, 11:7) ⇑
18   C MICHALEC Kazimierz X MACIUSZEK Wiesław 0:3 (12:14, 5:11, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-27 11:00
53. UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice III 13:5
3   C DOMITER Julia Y MICHALEC Kazimierz 3:2 (11:4, 11:6, 8:11, 8:11, 11:4) ⇓
5   A DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
W MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
0:3 (4:11, 10:12, 6:11) ⇑
9   D UBIK Jarosław Y MICHALEC Kazimierz 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 11:5) ⇓
11   A DYGAS Dawid Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (7:11, 4:11, 5:11) ⇑
17   B SYKTUS Jan Y MICHALEC Kazimierz 3:0 (11:9, 12:10, 11:7) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-02 15:00
58. KSTS „Forhend” Muszyna - MKS „Radość” Gorlice III 2:16
3   C MĘŻYK Damian Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (3:11, 2:11, 2:11) ⇑
5   A PARA Maciej
PORĘBA Adam
W MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
1:3 (7:11, 11:7, 8:11, 9:11) ⇑
9   D PORĘBA Adam Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (4:11, 6:11, 4:11) ⇑
11   A SZUBRYT Tomasz Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) ⇑
17   B SUŁKOWSKI Jerzy Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-29 17:00
62. MKS „Radość” Gorlice IV - MKS „Radość” Gorlice III 8:10
3   C PYZIK Tomasz Y MICHALEC Kazimierz 3:0 (13:11, 13:11, 11:8) ⇓
5   A HONKOWICZ Kacper
MÓL Jakub
W MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
1:3 (6:11, 11:7, 2:11, 7:11) ⇑
9   D HONKOWICZ Kacper Y MICHALEC Kazimierz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇓
11   A MÓL Jakub Y MICHALEC Kazimierz 3:1 (11:9, 8:11, 11:7, 11:8) ⇓
17   B HONKOWICZ Zuzanna Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (8:11, 6:11, 7:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-05-13 18:00
66. LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice III 13:5
3   C SOLSKI Jacek Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) ⇑
5   A MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
W MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
3:1 (5:11, 11:6, 12:10, 11:9) ⇓
9   D BRZAZGOŃ Janusz Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) ⇑
11   A MIŚKOWIEC Jerzy Y MICHALEC Kazimierz 1:3 (8:11, 11:7, 8:11, 8:11) ⇑
17   B DULIŃSKI Adrian Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (8:11, 7:11, 5:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-20 14:00 ⇨ 2022-05-15 10:00
50. MKS „Radość” Gorlice III - PTG „Sokół” Grybów 9:9
3   C MICHALEC Kazimierz Y DZIEDZIAK Stanisław 3:1 (11:3, 6:11, 11:8, 13:11) ⇑
6   B MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
X GRUCA Marek
PĘKALA Andrzej
3:2 (11:8, 6:11, 7:11, 11:5, 11:8) ⇑
10   C MICHALEC Kazimierz Z GRUCA Marek 3:1 (3:11, 11:8, 11:8, 11:5) ⇑
12   C MICHALEC Kazimierz W PĘKALA Andrzej 0:3 (4:11, 10:12, 6:11) ⇓
18   C MICHALEC Kazimierz X KRÓL Stanisław 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2051 ALBRECHTOWICZ Karol 2003
2672 APOLA Edward 1953
39 BALDOWSKI Roman 1989
1075 BEDUS Marcin 2001
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1255 BOGDAŃSKI Bogumił 1998
247 BOLSĘGA Henryk 1971
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
167 BRACH Agnieszka 1995
3164 BRZAZGOŃ Janusz 1988
300 CAPUTA Henryk 1959
336 CEWKA Piotr 1990
3229 CEWKA Piotr 2005
2076 CHROBAK Anna 2001
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
457 CHRUŚLICKI Jerzy 1996
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
1242 CZECHOWICZ Dariusz 1973
687 CZYRNEK Jakub 1998
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
3641 DULIŃSKI Adrian 2002
2532 DYGAS Dawid 2009
3237 DYGAS Roman 1980
71 DZIADZIO Angelika 1996
3606 DZIEDZIAK Stanisław 1973
1633 DZIEDZIC Marta 1969
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
1178 FORCZEK Kamil 2000
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
1339 GARBOWSKI Tadeusz 1990
314 GARDOŃ Danuta 1974
1993 GIERA Paweł 1983
50 GIERCZYK Marcin 1993
455 GŁÓD Przemysław 1994
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
440 GÓRSKI Ryszard 1945
481 GRUCA Marek 1978
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1179 HOLECZKO Oskar 1998
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
3113 HONKOWICZ Zuzanna 2013
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
458 JASIŃSKI Mateusz 1996
337 JASIŃSKI Piotr 1986
489 JELEŃ Janusz 1991
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
255 KAIM Szymon 1998
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
35 KLIMEK Janusz 1965
40 KLIMEK Krystian 1992
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
356 KOSMAL Wojciech 1974
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
3458 KUKHAR Anton 1993
1934 KULCZYK Rafał 1981
113 KURNYTA Mariusz 1989
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
1502 MENSFELD Natalia 2004
3744 MĘŻYK Damian 1986
1495 MICHALIK Łukasz 2001
484 MIELUCH Marek 1994
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
400 MONTSKO Arkadiusz 1994
467 MOTYKA Grzegorz 1994
3318 MÓL Jakub 2007
780 MÓL Marcin 1978
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
701 MYRTA Agnieszka 1974
475 NATANEK Franciszek 1958
37 NECIO Damian 1988
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
469 NIEPSUJ Adrian 1991
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
1340 NOWAK Rafał 2000
279 NOWAK Tomasz 1997
2192 OBRZUT Jakub 2004
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
76 OPIELA Bronisław 1947
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
598 OPIŁO Zygmunt 1962
1990 OPOKA Krzysztof 1993
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
105 OPYD Grzegorz 1993
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
2933 PĘKALA Andrzej 1985
1072 PĘKALA Piotr 1996
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1788 PORĘBA Adam 1978
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1609 PRZYCHOCKI Damian 1993
75 PYZIK Stanisław 1952
3313 PYZIK Tomasz 1980
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1267 RYBOWICZ Krzysztof 1988
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
787 SĘK Krzysztof 1996
488 SIEDLARZ Artur 1999
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
1121 SOBOLEWSKI Piotr 1996
2223 SOLSKI Jacek 1961
1221 SOPATA Jan 1999
3216 SROMEK Bartłomiej 2005
1093 STEINHOFF Bogumił 1991
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
276 SUŁKOWSKI Michał 1995
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1669 SZAREK Marcin 1986
502 SZARY Józef 1952
913 SZCZECINA Łukasz 1995
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
439 SZUBRYT Tomasz 1974
2148 SZYMAŃSKI Jakub 2001
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
3538 ŚMIAŁEK Jerzy 1950
166 ŚWIĘTNICKA Jadwiga 1974
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
51 TOMERA Krzysztof 1992
2384 TROJAN Marek 1981
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
2711 TUTAK Antoni 1962
280 TWARÓG Mariusz 1997
3089 UBIK Jarosław 2008
1219 URBAN Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
2792 WITEK Grzegorz 1982
2965 WOLAK Michał 2002
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
479 WRONA Marian 1958
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996