Mirosław Kaliciński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1973
Przynależność klubowa: KS „Szczawa”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
9. KS „Talar Team” Szczawa - LKS „Vocovia” Wokowice 2:12
2   B KALICIŃSKI Mirosław X JAWIEŃ Marcin 0:3 (7:11, 6:11, 1:11) ⇓
5   A TALAR Paweł
KALICIŃSKI Mirosław
W GAWLIK Adam
FLĄDRO Piotr
0:3 (5:11, 0:11, 7:11) ⇓
8   B KALICIŃSKI Mirosław W FLĄDRO Piotr 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇓
13   B KALICIŃSKI Mirosław Z SKRZYŃSKI Janusz 1:3 (4:11, 12:10, 6:11, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-10-10 09:00
3. UKS „Płomień” Limanowa III - KS „Talar Team” Szczawa II 13:5
2   B DYGAS Dawid X KALICIŃSKI Mirosław 3:2 (11:4, 7:11, 11:9, 9:11, 11:5) ⇓
6   B UBIK Jarosław
SYKTUS Maciej
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇓
7   A DOMITER Julia X KALICIŃSKI Mirosław 3:2 (11:6, 19:21, 11:13, 11:2, 11:9) ⇓
14   D UBIK Jarosław X KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:6, 12:10, 11:6) ⇓
18   C SYKTUS Jan X KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-10-15 18:00
12. LKS „Dobrzanka” Dobra - KS „Talar Team” Szczawa II 6:12
3   C TRZÓPEK Oskar Y KALICIŃSKI Mirosław 0:3 (8:11, 4:11, 4:11) ⇑
6   B MIŚKOWIEC Jerzy
TRZÓPEK Oskar
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
1:3 (12:14, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
9   D MICHAŁEK Jakub Y KALICIŃSKI Mirosław 0:3 (4:11, 4:11, 9:11) ⇑
11   A MRÓZEK Jan Y KALICIŃSKI Mirosław 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 5:11) ⇑
17   B MIŚKOWIEC Jerzy Y KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:7, 11:4, 11:4) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-30 17:00
24. PTG „Sokół” Grybów - KS „Talar Team” Szczawa II 17:1
3   C DZIEDZIAK Stanisław Y KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:7, 11:4, 11:3) ⇓
6   B GRUCA Marek
URBAN Mariusz
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
3:0 (11:5, 11:6, 11:7) ⇓
9   D URBAN Mariusz Y KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00 ⇨ 2021-11-07 11:00
20. KS „Talar Team” Szczawa II - KSTS „Forhend” Muszyna 11:7
3   C KALICIŃSKI Mirosław Y SUŁKOWSKI Jerzy 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
6   B KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
X SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 5:11) ⇓
10   C KALICIŃSKI Mirosław Z PARA Maciej 3:0 (11:9, 11:5, 11:6) ⇑
12   C KALICIŃSKI Mirosław W SZUBRYT Tomasz 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 5:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
27. KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice III 3:15
2   B KALICIŃSKI Mirosław X BOŃCZAK Stanisław 2:3 (4:11, 6:11, 12:10, 14:12, 4:11) ⇓
6   B KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
X MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
0:3 (5:11, 2:11, 3:11) ⇓
8   B KALICIŃSKI Mirosław W APOLA Edward 1:3 (6:11, 10:12, 11:5, 9:11) ⇓
13   B KALICIŃSKI Mirosław Z NIEPSUJ Mariusz 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 5:11) ⇓
17   B KALICIŃSKI Mirosław Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 11:00
34. KS „Talar Team” Szczawa II - KS „Start” Nowy Sącz II 3:15
2   B KALICIŃSKI Mirosław X PARAIS Leszek 1:3 (4:11, 4:11, 11:6, 7:11) ⇓
8   B KALICIŃSKI Mirosław W WOŹNIAK Agnieszka 0:3 (9:11, 6:11, 3:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-13 10:00
38. KS „Talar Team” Szczawa II - PTG „Sokół” Grybów 2:16
2   B KALICIŃSKI Mirosław X KRÓL Stanisław 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇓
5   A KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
W URBAN Mariusz
PĘKALA Andrzej
0:3 (6:11, 4:11, 9:11) ⇓
8   B KALICIŃSKI Mirosław W URBAN Mariusz 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇓
13   B KALICIŃSKI Mirosław Z DZIEDZIAK Stanisław 0:3 (8:11, 8:11, 2:11) ⇓
17   B KALICIŃSKI Mirosław Y PĘKALA Andrzej 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-02-27 11:00
43. KS „Talar Team” Szczawa II - UKS „Płomień” Limanowa III 2:16
2   B KALICIŃSKI Mirosław X DYGAS Dawid 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) ⇓
6   B MAGDZIARCZYK Dariusz
KALICIŃSKI Mirosław
X UBIK Jarosław
DYGAS Roman
0:3 (7:11, 9:11, 2:11) ⇓
8   B KALICIŃSKI Mirosław W SYKTUS Jan 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇓
13   B KALICIŃSKI Mirosław Z UBIK Jarosław 0:3 (5:11, 5:11, 7:11) ⇓
17   B KALICIŃSKI Mirosław Y DYGAS Roman 0:3 (4:11, 3:11, 5:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-13 10:00
47. KSTS „Forhend” Muszyna - KS „Talar Team” Szczawa II 9:9
2   B ŚMIAŁEK Jerzy X KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:8, 12:10, 11:9) ⇓
6   B SZUBRYT Tomasz
ŚMIAŁEK Jerzy
X KALICIŃSKI Mirosław
OPYD Dawid
3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇓
7   A SZUBRYT Tomasz X KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:7, 13:11, 13:11) ⇓
14   D PORĘBA Adam X KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (14:12, 12:10, 14:12) ⇓
18   C MĘŻYK Damian X KALICIŃSKI Mirosław 3:2 (11:7, 7:11, 12:10, 9:11, 11:8) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-20 11:00
51. KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice IV 6:12
4   D KALICIŃSKI Mirosław Z JAREK Szymon 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) ⇑
5   A KALICIŃSKI Mirosław
OPYD Dawid
W HONKOWICZ Kacper
MÓL Jakub
0:3 (9:11, 9:11, 10:12) ⇓
9   D KALICIŃSKI Mirosław Y PYZIK Tomasz 0:3 (9:11, 5:11, 5:11) ⇓
14   D KALICIŃSKI Mirosław X MÓL Jakub 0:3 (9:11, 7:11, 1:11) ⇓
16   D KALICIŃSKI Mirosław W HONKOWICZ Kacper 0:3 (4:11, 11:13, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-27 11:00
56. KS „Talar Team” Szczawa II - LKS „Dobrzanka” Dobra 10:8
3   C KALICIŃSKI Mirosław Y SMOLEŃ Michał 3:0 (12:10, 11:6, 11:7) ⇑
5   A KALICIŃSKI Mirosław
OPYD Dawid
W MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (4:11, 4:11, 5:11) ⇓
10   C KALICIŃSKI Mirosław Z BRZAZGOŃ Janusz 1:3 (8:11, 8:11, 11:4, 7:11) ⇓
12   C KALICIŃSKI Mirosław W MRÓZEK Jan 3:1 (4:11, 11:8, 11:9, 11:7) ⇑
18   C KALICIŃSKI Mirosław X MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (5:11, 3:11, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-01 11:00 ⇨ 2022-05-07 18:00
64. LUKS "Solsum" Lipie II - KS „Talar Team” Szczawa II 10:8
4   D OPIŁO Zygmunt Z KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) ⇓
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
3:1 (11:9, 12:10, 10:12, 11:9) ⇓
10   C SEKUŁA Grzegorz Z KALICIŃSKI Mirosław 3:1 (11:6, 10:12, 11:5, 11:5) ⇓
13   B CEWKA Piotr Z KALICIŃSKI Mirosław 3:2 (9:11, 11:9, 7:11, 11:6, 11:6) ⇓
15   A BOMBA Łukasz Z KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2050 ANTAS Gabriel 2002
2672 APOLA Edward 1953
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
3164 BRZAZGOŃ Janusz 1988
300 CAPUTA Henryk 1959
336 CEWKA Piotr 1990
3229 CEWKA Piotr 2005
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
2532 DYGAS Dawid 2009
3237 DYGAS Roman 1980
3606 DZIEDZIAK Stanisław 1973
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
742 FLĄDRO Piotr 1982
468 GAJ Rafał 1994
1993 GIERA Paweł 1983
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
1179 HOLECZKO Oskar 1998
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
2399 JANISZEWSKI Krzysztof 2006
3748 JAREK Szymon 2009
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
437 JOCHER Krzysztof 1970
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
2495 KAWKA Maciej 1974
661 KLĘBA Mirosław 1966
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
511 KRÓL Stanisław 1959
1934 KULCZYK Rafał 1981
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
325 ŁATKA Tomasz 1972
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
2633 MALINOWSKI Dawid 1995
3744 MĘŻYK Damian 1986
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
3168 MICHAŁEK Jakub 2008
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
3318 MÓL Jakub 2007
694 MRÓZEK Jan 1951
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
1340 NOWAK Rafał 2000
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
2126 PANCERZ Tomasz 1993
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
2933 PĘKALA Andrzej 1985
476 PIECHURA Aleksander 1950
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1788 PORĘBA Adam 1978
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
75 PYZIK Stanisław 1952
3313 PYZIK Tomasz 1980
288 ROZUM Krzysztof 1972
1419 RUTANA Przemysław 1998
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
488 SIEDLARZ Artur 1999
1843 SKROBOT Marcin 2004
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
3640 SMOLEŃ Michał 1984
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
439 SZUBRYT Tomasz 1974
2148 SZYMAŃSKI Jakub 2001
3538 ŚMIAŁEK Jerzy 1950
248 TABOR Janusz 1970
29 TALAR Paweł 1971
2384 TROJAN Marek 1981
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
408 TRZECIAK Piotr 1993
3163 TRZÓPEK Oskar 2006
2711 TUTAK Antoni 1962
3089 UBIK Jarosław 2008
1219 URBAN Mariusz 1997
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
478 WIKAR Tadeusz 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
479 WRONA Marian 1958
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996