Andrzej Czupryna
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1964
Przynależność klubowa: LZS Mędrzechów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-09-30 18:30
11. MOKSiR Czchów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 10:8
3   C BACZ Andrzej Y CZUPRYNA Andrzej 3:2 (8:11, 11:5, 5:11, 11:2, 11:7) ⇓
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
3:0 (11:8, 13:11, 11:9) ⇓
9   D NIEĆ Tomasz Y CZUPRYNA Andrzej 1:3 (7:11, 9:11, 14:12, 5:11) ⇑
11   A KANOWNIK Kajetan Y CZUPRYNA Andrzej 3:2 (8:11, 11:3, 11:5, 5:11, 11:8) ⇓
17   B SIKOŃ Mateusz Y CZUPRYNA Andrzej 1:3 (7:11, 6:11, 11:2, 9:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00 ⇨ 2021-10-21 18:00
21. UKS „Sokół” Żabno - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 11:7
2   B CHOLEWA Dariusz X CZUPRYNA Andrzej 0:3 (9:11, 9:11, 4:11) ⇑
7   A NAGÓRZAŃSKI Seweryn X CZUPRYNA Andrzej 3:2 (11:8, 9:11, 4:11, 11:6, 15:13) ⇓
14   D CHRABĄSZCZ Aleksandra X CZUPRYNA Andrzej 3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:7) ⇓
18   C MLECZKO Mateusz X CZUPRYNA Andrzej 0:3 (5:11, 7:11, 7:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-31 11:00 ⇨ 2021-11-04 18:30
26. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6
2   B CZUPRYNA Andrzej X WAJDA Kamil 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:7) ⇑
6   B KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
X WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
2:3 (11:5, 9:11, 6:11, 11:7, 8:11) ⇓
8   B CZUPRYNA Andrzej W KUCHARSKI Michał 3:0 (11:2, 11:8, 11:3) ⇑
13   B CZUPRYNA Andrzej Z LIPOWICZ Kacper 3:2 (13:11, 6:11, 11:8, 8:11, 11:8) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-26 19:00 ⇨ 2021-12-03 19:00
31. UKS „Jordan” Zakliczyn II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 8:10
3   C RAMIAN Marcin Y CZUPRYNA Andrzej 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X RUSEK Andrzej
CZUPRYNA Andrzej
3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇓
9   D KRAKOWSKI Sebastian Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:5) ⇓
11   A NAGEL Nikodem Y CZUPRYNA Andrzej 2:3 (7:11, 11:8, 6:11, 11:8, 7:11) ⇑
17   B KRAS Nikodem Y CZUPRYNA Andrzej 3:1 (5:11, 11:6, 11:2, 11:9) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 11:00
41. LUKS „Sobolik” Sobolów - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 5:13
1   A KĄCKI Mateusz W CZUPRYNA Andrzej 1:3 (9:11, 8:11, 11:5, 5:11) ⇑
5   A RAJZER Krzysztof
KĄCKI Mateusz
W ZĄBKOWSKI Mirosław
CZUPRYNA Andrzej
2:3 (5:11, 12:14, 16:14, 11:5, 6:11) ⇑
8   B TROJAŃSKI Sebastian W CZUPRYNA Andrzej 2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 13:11, 9:11) ⇑
12   C RAJZER Krzysztof W CZUPRYNA Andrzej 1:3 (5:11, 11:5, 9:11, 10:12) ⇑
16   D RAJZER Aleksandra W CZUPRYNA Andrzej 0:3 (10:12, 6:11, 10:12) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-08 14:00
46. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Fortem” Pawęzów II 8:10
1   A CZUPRYNA Andrzej W MADUZIA Leszek 0:3 (4:11, 9:11, 4:11) ⇓
7   A CZUPRYNA Andrzej X WINKLER Paweł 1:3 (9:11, 11:3, 5:11, 4:11) ⇓
11   A CZUPRYNA Andrzej Y STOSZKO Artur 2:3 (13:15, 14:12, 8:11, 13:11, 7:11) ⇓
15   A CZUPRYNA Andrzej Z CHŁOPEK Błażej 1:3 (11:6, 10:12, 7:11, 5:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-16 11:00
51. MKS „Tarnovia” Tarnów II - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 10:8
2   B ŚWIĄTEK Maja X CZUPRYNA Andrzej 3:2 (11:6, 10:12, 11:7, 7:11, 11:6) ⇓
6   B MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
X WOLIŃSKI Radosław
CZUPRYNA Andrzej
1:3 (10:12, 11:2, 9:11, 6:11) ⇑
7   A MILÓWKA Julia X CZUPRYNA Andrzej 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇓
14   D HABA Klaudia X CZUPRYNA Andrzej 3:0 (12:10, 11:5, 11:8) ⇓
18   C MILÓWKA Emilia X CZUPRYNA Andrzej 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2327 BABRAL Berenika 2008
2328 BABRAL Stanisław 2005
1661 BACZ Andrzej 1948
1137 BARDON Piotr 2000
999 BRATOWNIK Julia 2005
2207 BRZĘK Patrycja 2005
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1686 CICH Adrian 2002
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
867 DUDEK Radosław 1979
742 FLĄDRO Piotr 1982
25 FLOREK Sławomir 1977
233 FURTAK Krzysztof 1970
2206 GAJDA Rafał 2000
2564 GAJDUR Krystian 2005
1915 GAJOWY Mateusz 2006
362 GAWLIK Adam 1989
2430 HABA Klaudia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
3110 JAJE Tomasz 2007
1813 JASNOS Filip 2004
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1183 KASPRZYK Michalina 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
422 KLUBA Krzysztof 1962
1932 KORUS Paweł 2002
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
3107 KUCHARSKI Michał 1989
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
3125 MADUZIA Leszek 1979
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
14 NIEĆ Andrzej 1984
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
497 OBRZUT Tomasz 1972
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
946 PARA Eligiusz 1954
917 PARAIS Leszek 1969
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
428 RAJZER Aleksandra 2000
995 RAJZER Krzysztof 2003
3345 RAMIAN Marcin 2008
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1904 STAWARA Krystian 2005
1952 STOSZKO Artur 1969
1669 SZAREK Marcin 1986
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
3210 SZUMILAS Władysław 1976
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
29 TALAR Paweł 1971
1519 TOBIASZ Szymon 2006
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3124 WINKLER Paweł 1978
114 WOJTAS Tomasz 1983
1268 ZBYLUT Patryk 2005