Mariusz Niepsuj
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: MKS „Radość” Gorlice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-18 11:00
4. KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice IV 14:4
3   C SZAREK Marcin Y NIEPSUJ Mariusz 3:2 (8:11, 11:5, 9:11, 14:12, 11:8) ⇓
5   A NIEĆ Andrzej
OPYD Artur
W WOŹNIAK Marcin
NIEPSUJ Mariusz
3:1 (11:4, 7:11, 11:8, 12:10) ⇓
9   D DUDZIK Grzegorz Y NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇓
11   A OPYD Artur Y NIEPSUJ Mariusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
17   B NIEĆ Andrzej Y NIEPSUJ Mariusz 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 11:4) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1075 BEDUS Marcin 2001
107 BERDYSZ Mariusz 1964
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
167 BRACH Agnieszka 1995
1863 BULANDA Tomasz 2001
336 CEWKA Piotr 1990
2076 CHROBAK Anna 2001
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
2049 CZECHOWICZ Kacper 2002
687 CZYRNEK Jakub 1998
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
886 DZIEDZIC Janusz 1968
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2022 FARON Antoni 2002
742 FLĄDRO Piotr 1982
460 GAJDOSZ Jakub 1996
1130 GARBOWSKI Mateusz 1995
885 GEMBACZ Marcin 2000
1993 GIERA Paweł 1983
50 GIERCZYK Marcin 1993
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
337 JASIŃSKI Piotr 1986
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
1841 JUSZYŃSKI Rafał 2005
256 KAIM Michał 2000
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
661 KLĘBA Mirosław 1966
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
690 KOZA Robert 1994
511 KRÓL Stanisław 1959
421 KRUCZEK Janusz 1960
744 KUPIEC Dariusz 1982
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
339 MRUK Piotr 1981
701 MYRTA Agnieszka 1974
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
469 NIEPSUJ Adrian 1991
1340 NOWAK Rafał 2000
279 NOWAK Tomasz 1997
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
1991 OPOKA Andrzej 1987
59 OPYD Artur 1996
341 PANCERZ Dawid 1993
884 PAPIEŻ Filip 2001
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1072 PĘKALA Piotr 1996
108 PIECHOWICZ Marek 1965
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
206 PIOTROWSKI Patryk 1997
111 PIOTROWSKI Piotr 1972
354 PITALA Stanisław 1952
2191 PLICHTA Józef 1965
1788 PORĘBA Adam 1978
43 PRZYBYLSKI Grzegorz 1984
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
1609 PRZYCHOCKI Damian 1993
75 PYZIK Stanisław 1952
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1419 RUTANA Przemysław 1998
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2409 SAJDAK Łukasz 2000
1843 SKROBOT Marcin 2004
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
401 STELMACH Jarosław 1991
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1439 SURDZIEL Łukasz 1997
355 SURMA Mariusz 1975
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1106 SZABLA Maciej 1983
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
471 SZCZECINA Rafał 1983
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
439 SZUBRYT Tomasz 1974
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
327 TOKARZ Mariusz 1991
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
280 TWARÓG Mariusz 1997
251 URBAŃSKI Adam 1950
1 UTYLSKI Filip 1982
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
116 WOŹNIAK Damian 1992
110 WOŹNIAK Marcin 1993
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
479 WRONA Marian 1958
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996