Numer zawodnika: | 3845 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1989 |
Przynależność klubowa: | KS „Spektrum” Słopnice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 62241 |
Numer licencji okres.: | 937 |
Data wydania: | 11.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 4. UKS Arka Start Nowy Sącz II - KS Spektrum Karpol Słopnice III 5:9 |
|||||||
4 | D | SŁOWIKOWSKI Tomasz | Z | OLEKSY Mateusz | 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) | ||
6 | B |
MÓŁKA Krzysztof SŁOWIKOWSKI Tomasz |
X |
KAIM Łukasz OLEKSY Mateusz |
3:0 (11:5, 14:12, 11:8) | ||
10 | C | WĄSIK Stanisław | Z | OLEKSY Mateusz | 2:3 (11:7, 11:13, 11:7, 9:11, 6:11) | ||
13 | B | MÓŁKA Krzysztof | Z | OLEKSY Mateusz | 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 19:00 21. KS Spektrum Karpol Słopnice III - KSTS Forhend Muszyna 10:4 |
|||||||
4 | D | OLEKSY Mateusz | Z | GLADIS Stefan | 0:3 (10:12, 7:11, 9:11) | ||
6 | B |
PIĘTOŃ Robert OLEKSY Mateusz |
X |
PORĘBA Adam GLADIS Stefan |
3:2 (9:11, 6:11, 12:10, 11:7, 11:6) | ||
9 | D | OLEKSY Mateusz | Y | SZUBRYT Tomasz | 1:3 (11:7, 6:11, 10:12, 8:11) | ||
14 | D | OLEKSY Mateusz | X | SUŁKOWSKI Jerzy | 2:3 (10:12, 11:8, 8:11, 11:6, 8:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-10-22 11:00 17. LUKS Solsum Lipie - KS Spektrum Karpol Słopnice III 7:7 |
|||||||
1 | A | SZCZECINA Piotr | W | OLEKSY Mateusz | 3:0 (11:6, 11:3, 11:8) | ||
6 | B |
BOMBA Łukasz MATUSIK Szymon |
X |
BRZAZGOŃ Janusz OLEKSY Mateusz |
3:1 (11:3, 11:8, 9:11, 11:8) | ||
8 | B | MATUSIK Szymon | W | OLEKSY Mateusz | 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) | ||
12 | C | KOSTRZEWA Michał | W | OLEKSY Mateusz | 3:0 (11:9, 12:10, 11:8) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 14:00 30. UKS Płomień Limanowa III - KS Spektrum Karpol Słopnice III 4:10 |
|||||||
14 | D | DYGAS Roman | X | OLEKSY Mateusz | 3:2 (9:11, 9:11, 11:2, 11:4, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 19:00 42. KS Spektrum Karpol Słopnice III - UKS Truchcik Libusza 10:4 |
|||||||
4 | D | OLEKSY Mateusz | Z | WSZOŁEK Katarzyna | 0:3 (3:11, 7:11, 8:11) | ||
6 | B |
BRZAZGOŃ Janusz OLEKSY Mateusz |
X |
WSZOŁEK Katarzyna STERKOWICZ Tomasz |
0:3 (8:11, 9:11, 6:11) | ||
9 | D | OLEKSY Mateusz | Y | STYRCZULA Robert | 3:1 (8:11, 11:8, 11:7, 11:8) | ||
14 | D | OLEKSY Mateusz | X | STYRCZULA Marek | 3:2 (11:6, 7:11, 4:11, 11:9, 11:6) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-25 16:00 47. KS "Talar Team" Szczawa II - KS Spektrum Karpol Słopnice III 0:14 |
|||||||
3 | C | DUDZIK Stanisław | Y | OLEKSY Mateusz | 0:3 (1:11, 8:11, 2:11) | ||
6 | B |
DUDZIK Stanisław PIKSA Dominik |
X |
KAIM Łukasz OLEKSY Mateusz |
0:3 (2:11, 2:11, 4:11) | ||
9 | D | PIKSA Dominik | Y | OLEKSY Mateusz | 0:3 (3:11, 2:11, 3:11) | ||
11 | A | ŚLĄSKI Damian | Y | OLEKSY Mateusz | 1:3 (11:9, 8:11, 7:11, 4:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 19:00 53. KS Spektrum Karpol Słopnice III - LKS Uran Łukowica II 12:2 |
|||||||
3 | C | OLEKSY Mateusz | Y | GANCARCZYK Anna | 3:0 (11:6, 11:6, 11:8) | ||
6 | B |
BRZAZGOŃ Janusz OLEKSY Mateusz |
X |
JURKOWSKI Łukasz GANCARCZYK Anna |
3:0 (11:9, 11:3, 11:7) | ||
10 | C | OLEKSY Mateusz | Z | JURKOWSKI Łukasz | 3:0 (11:3, 11:0, 11:4) | ||
12 | C | OLEKSY Mateusz | W | KULIG Krzysztof | 1:3 (5:11, 6:11, 11:2, 3:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-17 16:00 55. UKS Bociek Wojnarowa - KS Spektrum Karpol Słopnice III 2:12 |
|||||||
4 | D | GAD Grzegorz | Z | OLEKSY Mateusz | 0:3 (9:11, 4:11, 7:11) | ||
5 | A |
ŁATKA Tomasz SZEWCZYK Dariusz |
W |
BRZAZGOŃ Janusz OLEKSY Mateusz |
0:3 (8:11, 4:11, 10:12) | ||
10 | C | ŁATKA Tomasz | Z | OLEKSY Mateusz | 2:3 (11:13, 11:6, 11:13, 11:9, 6:11) | ||
13 | B | OBRZUT Tomasz | Z | OLEKSY Mateusz | 3:1 (11:8, 11:3, 9:11, 11:2) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 19:00 64. KS Spektrum Karpol Słopnice III - LKS Uran Łukowica I 9:5 |
|||||||
12 | C | OLEKSY Mateusz | W | KANTOR Jan | 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-20 16:00 69. KS "Talar Team" Szczawa I - KS Spektrum Karpol Słopnice III 10:4 |
|||||||
14 | D | NIEĆ Andrzej | X | OLEKSY Mateusz | 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) | ||
5NS | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 19:00 75. KS Spektrum Karpol Słopnice III - MKS Radość Gorlice III 10:4 |
|||||||
11 | A | OLEKSY Mateusz | Y | GŁÓWCZYK Tobiasz | 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) | ||
5NS | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-01 19:00 80. KS Spektrum Karpol Słopnice III - LUKS Solsum Lipie 13:1 |
|||||||
3 | C | OLEKSY Mateusz | Y | JURKOWSKI Piotr | 1:3 (5:11, 6:11, 13:11, 7:11) | ||
10 | C | OLEKSY Mateusz | Z | PORĘBSKI Kacper | 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) | ||
12 | C | OLEKSY Mateusz | W | MATUSIK Szymon | 3:1 (11:7, 7:11, 11:4, 11:4) |