Edward Apola
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1953
Przynależność klubowa: MKS „Radość” Gorlice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 14:00
5. MKS „Radość” Gorlice III - MKS „Radość” Gorlice IV 7:11
6   B BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
X HONKOWICZ Zuzanna
HONKOWICZ Kacper
1:3 (6:11, 7:11, 11:5, 9:11) ⇓
13   B APOLA Edward Z HONKOWICZ Zuzanna 3:2 (9:11, 11:7, 11:6, 7:11, 11:5) ⇑
17   B APOLA Edward Y HONKOWICZ Kacper 1:3 (11:5, 10:12, 7:11, 9:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 17:00
9. KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice III 11:7
2   B PARAIS Leszek X APOLA Edward 3:1 (14:12, 11:8, 8:11, 11:6) ⇓
6   B WOŹNIAK Agnieszka
SOBOCIŃSKA Małgorzata
X BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
2:3 (9:11, 12:10, 11:4, 7:11, 9:11) ⇑
7   A WOŹNIAK Agnieszka X APOLA Edward 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 11:13, 11:7) ⇓
14   D KAWKA Maciej X APOLA Edward 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) ⇓
18   C SOBOCIŃSKA Małgorzata X APOLA Edward 3:0 (11:2, 11:7, 11:7) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 11:00
13. MKS „Radość” Gorlice III - UKS „Płomień” Limanowa III 17:1
17   B APOLA Edward Y UBIK Jarosław 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00
18. LUKS "Solsum" Lipie II - MKS „Radość” Gorlice III 2:16
4   D BOMBA Łukasz Z APOLA Edward 3:1 (11:7, 11:7, 12:14, 11:5) ⇓
5   A OPIŁO Zygmunt
WOLAK Michał
W PRZYBYLSKI Piotr
APOLA Edward
0:3 (5:11, 8:11, 11:13) ⇑
10   C OPIŁO Zygmunt Z APOLA Edward 2:3 (5:11, 9:11, 12:10, 11:6, 2:11) ⇑
13   B CEWKA Piotr Z APOLA Edward 1:3 (8:11, 11:8, 5:11, 6:11) ⇑
15   A WOLAK Michał Z APOLA Edward 3:1 (12:10, 8:11, 11:7, 11:7) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-31 14:00
21. MKS „Radość” Gorlice III - LKS „Dobrzanka” Dobra 13:5
17   B APOLA Edward Y SOLSKI Jacek 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
27. KS „Talar Team” Szczawa II - MKS „Radość” Gorlice III 3:15
1   A TALAR Paweł W APOLA Edward 3:0 (11:5, 11:7, 11:4) ⇓
5   A TALAR Paweł
OPYD Dawid
W BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇑
8   B KALICIŃSKI Mirosław W APOLA Edward 1:3 (6:11, 10:12, 11:5, 9:11) ⇑
12   C KALICIŃSKI Radosław W APOLA Edward 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇑
16   D OPYD Dawid W APOLA Edward 3:0 (11:6, 16:14, 11:2) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 14:00 ⇨ 2021-12-05 11:00
29. MKS „Radość” Gorlice III - KSTS „Forhend” Muszyna 15:3
5   A BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
W PARA Maciej
PORĘBA Adam
3:0 (11:6, 11:5, 12:10) ⇑
13   B APOLA Edward Z PARA Maciej 3:1 (6:11, 11:5, 11:4, 11:6) ⇑
17   B APOLA Edward Y PORĘBA Adam 0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-13 14:00 ⇨ 2022-02-20 11:00
37. MKS „Radość” Gorlice III - LUKS "Solsum" Lipie II 16:2
6   B BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
X CEWKA Piotr
BOMBA Łukasz
3:2 (11:4, 11:6, 9:11, 8:11, 11:7) ⇑
11   A APOLA Edward Y BOMBA Łukasz 3:1 (11:8, 11:8, 6:11, 11:5) ⇑
15   A APOLA Edward Z CEWKA Piotr 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-02-27 14:00
41. MKS „Radość” Gorlice III - KS „Start” Nowy Sącz II 4:14
6   B BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
X MACIUSZEK Wiesław
KAWKA Maciej
0:3 (8:11, 1:11, 8:11) ⇓
17   B APOLA Edward Y SOBOCIŃSKA Małgorzata 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-27 11:00
53. UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice III 13:5
6   B DOMITER Julia
UBIK Jarosław
X BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
3:0 (11:8, 11:3, 11:6) ⇓
15   A DYGAS Dawid Z APOLA Edward 0:3 (7:11, 10:12, 8:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-02 15:00
58. KSTS „Forhend” Muszyna - MKS „Radość” Gorlice III 2:16
6   B ŚMIAŁEK Jerzy
MĘŻYK Damian
X BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 9:11) ⇑
12   C MĘŻYK Damian W APOLA Edward 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇓
16   D PORĘBA Adam W APOLA Edward 0:3 (7:11, 11:13, 9:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-04-29 17:00
62. MKS „Radość” Gorlice IV - MKS „Radość” Gorlice III 8:10
6   B HONKOWICZ Zuzanna
PYZIK Anna
X BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
2:3 (7:11, 7:11, 11:8, 11:8, 8:11) ⇑
16   D HONKOWICZ Kacper W APOLA Edward 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:6) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-05-13 18:00
66. LKS „Dobrzanka” Dobra - MKS „Radość” Gorlice III 13:5
1   A MIŚKOWIEC Jerzy W APOLA Edward 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇓
6   B SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
X BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
3:1 (11:5, 5:11, 11:7, 11:9) ⇓
8   B MRÓZEK Jan W APOLA Edward 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇓
12   C SOLSKI Jacek W APOLA Edward 3:1 (11:5, 11:7, 7:11, 11:5) ⇓
16   D BRZAZGOŃ Janusz W APOLA Edward 3:1 (11:5, 7:11, 11:6, 11:7) ⇓