Łukasz Bomba
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: LUKS „Lipie”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
6. KS „Talar Team” Szczawa II - LUKS "Solsum" Lipie II 4:14
1   A KALICIŃSKI Radosław W BOMBA Łukasz 0:3 (8:11, 12:14, 4:11) ⇑
5   A KALICIŃSKI Radosław
OPYD Dawid
W BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
0:3 (8:11, 9:11, 12:14) ⇑
8   B OPYD Dawid W BOMBA Łukasz 1:3 (5:11, 9:11, 11:9, 7:11) ⇑
12   C KALICIŃSKI Szymon W BOMBA Łukasz 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇑
16   D CHRONOWSKI Rafał W BOMBA Łukasz 0:3 (3:11, 3:11, 6:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00
11. LUKS "Solsum" Lipie II - KSTS „Forhend” Muszyna 9:9
2   B BOMBA Łukasz X ŚMIAŁEK Jerzy 0:3 (6:11, 7:11, 5:11) ⇓
6   B BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
X SUŁKOWSKI Jerzy
ŚMIAŁEK Jerzy
0:3 (8:11, 5:11, 6:11) ⇓
8   B BOMBA Łukasz W SZUBRYT Tomasz 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) ⇓
13   B BOMBA Łukasz Z PARA Maciej 3:1 (13:11, 5:11, 11:9, 11:3) ⇑
17   B BOMBA Łukasz Y SUŁKOWSKI Jerzy 3:2 (13:11, 9:11, 3:11, 11:5, 11:8) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-16 17:00
16. PTG „Sokół” Grybów - LUKS "Solsum" Lipie II 15:3
2   B DZIEDZIAK Stanisław X BOMBA Łukasz 3:1 (9:11, 12:10, 11:6, 11:3) ⇓
6   B WAZ Józef
DZIEDZIAK Stanisław
X BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
3:1 (11:8, 8:11, 11:7, 11:6) ⇓
7   A PĘKALA Andrzej X BOMBA Łukasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇓
14   D URBAN Mariusz X BOMBA Łukasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:3) ⇓
18   C WAZ Józef X BOMBA Łukasz 3:0 (11:5, 11:6, 13:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00
18. LUKS "Solsum" Lipie II - MKS „Radość” Gorlice III 2:16
4   D BOMBA Łukasz Z APOLA Edward 3:1 (11:7, 11:7, 12:14, 11:5) ⇑
6   B BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
X MICHALEC Kazimierz
NIEPSUJ Mariusz
0:3 (7:11, 7:11, 3:11) ⇓
9   D BOMBA Łukasz Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (11:13, 5:11, 6:11) ⇓
14   D BOMBA Łukasz X NIEPSUJ Mariusz 1:3 (14:12, 9:11, 4:11, 4:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-29 17:00
22. MKS „Radość” Gorlice IV - LUKS "Solsum" Lipie II 10:8
2   B TUTAK Antoni X BOMBA Łukasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:6) ⇓
6   B TUTAK Antoni
MÓL Jakub
X BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
3:1 (12:14, 11:4, 12:10, 11:7) ⇓
7   A MÓL Jakub X BOMBA Łukasz 3:0 (11:7, 11:6, 13:11) ⇓
14   D PYZIK Tomasz X BOMBA Łukasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:5) ⇓
18   C PYZIK Anna X BOMBA Łukasz 2:3 (7:11, 11:8, 8:11, 11:8, 6:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 11:00 ⇨ 2021-11-07 11:00
4. LUKS "Solsum" Lipie II - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11
1   A BOMBA Łukasz W MRÓZEK Jan 2:3 (7:11, 11:8, 13:11, 5:11, 4:11) ⇓
6   B BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
X MICHAŁEK Jakub
DULIŃSKI Adrian
1:3 (11:6, 7:11, 2:11, 10:12) ⇓
7   A BOMBA Łukasz X MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (2:11, 8:11, 5:11) ⇓
11   A BOMBA Łukasz Y DULIŃSKI Adrian 3:0 (11:4, 11:1, 11:6) ⇑
15   A BOMBA Łukasz Z MICHAŁEK Jakub 3:1 (11:13, 11:8, 11:4, 11:7) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-26 18:00 ⇨ 2021-12-12 11:00
25. LUKS "Solsum" Lipie II - KS „Start” Nowy Sącz II 1:17
1   A BOMBA Łukasz W SOBOCIŃSKA Małgorzata 1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 7:11) ⇓
6   B WOLAK Michał
BOMBA Łukasz
X LEŚNIAK Kamil
MÓŁKA Krzysztof
0:3 (4:11, 5:11, 3:11) ⇓
7   A BOMBA Łukasz X LEŚNIAK Kamil 0:3 (9:11, 7:11, 4:11) ⇓
11   A BOMBA Łukasz Y KAWKA Maciej 0:3 (3:11, 3:11, 3:11) ⇓
15   A BOMBA Łukasz Z MÓŁKA Krzysztof 1:3 (4:11, 4:11, 11:8, 3:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 15:00 ⇨ 2021-12-19 11:00
32. UKS „Płomień” Limanowa III - LUKS "Solsum" Lipie II 14:4
1   A DOMITER Julia W BOMBA Łukasz 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) ⇓
5   A SYKTUS Jan
UBIK Jarosław
W WOLAK Michał
BOMBA Łukasz
3:0 (11:3, 11:7, 11:4) ⇓
8   B SYKTUS Jan W BOMBA Łukasz 3:1 (11:4, 11:9, 5:11, 11:7) ⇓
12   C UBIK Jarosław W BOMBA Łukasz 3:0 (11:4, 11:4, 11:8) ⇓
16   D DYGAS Dawid W BOMBA Łukasz 3:1 (11:7, 12:14, 11:1, 13:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-13 14:00 ⇨ 2022-02-20 11:00
37. MKS „Radość” Gorlice III - LUKS "Solsum" Lipie II 16:2
3   C MICHALEC Kazimierz Y BOMBA Łukasz 3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇓
6   B BOŃCZAK Stanisław
APOLA Edward
X CEWKA Piotr
BOMBA Łukasz
3:2 (11:4, 11:6, 9:11, 8:11, 11:7) ⇓
9   D BOŃCZAK Stanisław Y BOMBA Łukasz 2:3 (11:7, 3:11, 11:8, 10:12, 8:11) ⇑
11   A APOLA Edward Y BOMBA Łukasz 3:1 (11:8, 11:8, 6:11, 11:5) ⇓
17   B NIEPSUJ Mariusz Y BOMBA Łukasz 3:0 (11:3, 11:4, 11:5) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-02-26 18:00
44. LUKS "Solsum" Lipie II - PTG „Sokół” Grybów 3:15
1   A BOMBA Łukasz W URBAN Mariusz 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) ⇓
5   A CEWKA Piotr
BOMBA Łukasz
W GRUCA Marek
URBAN Mariusz
0:3 (3:11, 7:11, 10:12) ⇓
7   A BOMBA Łukasz X GRUCA Marek 0:3 (5:11, 9:11, 6:11) ⇓
11   A BOMBA Łukasz Y DZIEDZIAK Stanisław 0:3 (5:11, 2:11, 6:11) ⇓
15   A BOMBA Łukasz Z WAZ Józef 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:7) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-13 11:00
46. LUKS "Solsum" Lipie II - UKS „Płomień” Limanowa III 5:13
1   A BOMBA Łukasz W UBIK Jarosław 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇓
5   A CEWKA Piotr
BOMBA Łukasz
W DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
0:3 (8:11, 8:11, 4:11) ⇓
7   A BOMBA Łukasz X DYGAS Roman 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) ⇓
11   A BOMBA Łukasz Y SYKTUS Jan 0:3 (4:11, 5:11, 9:11) ⇓
15   A BOMBA Łukasz Z DYGAS Dawid 2:3 (12:10, 3:11, 2:11, 12:10, 4:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-20 10:00
52. KSTS „Forhend” Muszyna - LUKS "Solsum" Lipie II 9:9
1   A SZUBRYT Tomasz W BOMBA Łukasz 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇑
5   A PARA Maciej
MĘŻYK Damian
W WOLAK Michał
BOMBA Łukasz
1:3 (11:4, 5:11, 9:11, 8:11) ⇑
8   B ŚMIAŁEK Jerzy W BOMBA Łukasz 3:1 (11:13, 12:10, 11:7, 11:8) ⇓
12   C PORĘBA Adam W BOMBA Łukasz 2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:9, 9:11) ⇑
16   D MĘŻYK Damian W BOMBA Łukasz 3:2 (8:11, 11:8, 11:7, 8:11, 11:9) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-27 11:00
55. LUKS "Solsum" Lipie II - MKS „Radość” Gorlice IV 11:7
1   A BOMBA Łukasz W PYZIK Tomasz 0:3 (4:11, 6:11, 3:11) ⇓
5   A CEWKA Piotr
BOMBA Łukasz
W HONKOWICZ Zuzanna
JAREK Szymon
3:0 (11:6, 11:5, 11:3) ⇑
7   A BOMBA Łukasz X JAREK Szymon 3:0 (11:0, 11:4, 11:2) ⇑
11   A BOMBA Łukasz Y PYZIK Anna 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) ⇓
15   A BOMBA Łukasz Z HONKOWICZ Zuzanna 2:3 (6:11, 11:3, 9:11, 11:5, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-01 18:00
60. LKS „Dobrzanka” Dobra - LUKS "Solsum" Lipie II 13:5
1   A MIŚKOWIEC Jerzy W BOMBA Łukasz 3:0 (11:8, 11:8, 11:5) ⇓
5   A MRÓZEK Jan
MIŚKOWIEC Jerzy
W BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
3:0 (11:7, 11:5, 11:1) ⇓
8   B DULIŃSKI Adrian W BOMBA Łukasz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
12   C SOLSKI Jacek W BOMBA Łukasz 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 11:9) ⇓
16   D BRZAZGOŃ Janusz W BOMBA Łukasz 1:3 (11:6, 7:11, 8:11, 9:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-01 11:00 ⇨ 2022-05-07 18:00
64. LUKS "Solsum" Lipie II - KS „Talar Team” Szczawa II 10:8
1   A BOMBA Łukasz W KALICIŃSKI Radosław 3:0 (11:3, 12:10, 12:10) ⇑
5   A BOMBA Łukasz
CEWKA Piotr
W TALAR Paweł
OPYD Dawid
0:3 (6:11, 3:11, 7:11) ⇓
7   A BOMBA Łukasz X OPYD Dawid 0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇓
11   A BOMBA Łukasz Y TALAR Paweł 0:3 (1:11, 4:11, 2:11) ⇓
15   A BOMBA Łukasz Z KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
3164 BRZAZGOŃ Janusz 1988
3536 CHRONOWSKI Rafał 1974
1381 DOMITER Julia 2004
58 DUDZIK Grzegorz 1994
3641 DULIŃSKI Adrian 2002
2532 DYGAS Dawid 2009
3237 DYGAS Roman 1980
3606 DZIEDZIAK Stanisław 1973
1372 GOLONKA Filip 2006
481 GRUCA Marek 1978
3113 HONKOWICZ Zuzanna 2013
3748 JAREK Szymon 2009
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
2712 KALICIŃSKI Szymon 2010
2495 KAWKA Maciej 1974
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
1502 MENSFELD Natalia 2004
3744 MĘŻYK Damian 1986
404 MICHALEC Kazimierz 1960
3168 MICHAŁEK Jakub 2008
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
3318 MÓL Jakub 2007
780 MÓL Marcin 1978
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
694 MRÓZEK Jan 1951
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
30 OBROCHTA Piotr 1977
497 OBRZUT Tomasz 1972
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
441 PARA Maciej 1976
2933 PĘKALA Andrzej 1985
108 PIECHOWICZ Marek 1965
259 PIĘTOŃ Robert 1983
1788 PORĘBA Adam 1978
3298 PYZIK Anna 2009
3313 PYZIK Tomasz 1980
679 RYBOWICZ Rafał 1991
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
3338 SOBOCIŃSKA Małgorzata 1986
2223 SOLSKI Jacek 1961
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
3088 SYKTUS Jan 2007
1669 SZAREK Marcin 1986
439 SZUBRYT Tomasz 1974
3538 ŚMIAŁEK Jerzy 1950
29 TALAR Paweł 1971
2711 TUTAK Antoni 1962
3089 UBIK Jarosław 2008
1219 URBAN Mariusz 1997
493 WAZ Józef 1955
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003