Marek Trojan
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: KS „Start” Nowy Sącz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-24 17:00 ⇨ 2020-11-20 17:30
7. LUKS Lipie II - KS „Start” Nowy Sącz II 2:16
5   A WOLAK Michał
ROSIEK Jakub
W TROJAN Marek
MÓŁKA Krzysztof
0:3 (3:11, 7:11, 9:11) ⇑
12   C WOLAK Michał W TROJAN Marek 1:3 (7:11, 7:11, 11:8, 2:11) ⇑
16   D SROMEK Bartłomiej W TROJAN Marek 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-22 11:00
11. KS „Start” Nowy Sącz II - UKS „Płomień” Limanowa III 14:4
4   D TROJAN Marek Z SYKTUS Jan 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇑
6   B WOŹNIAK Agnieszka
TROJAN Marek
X DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑
9   D TROJAN Marek Y DYGAS Dawid 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇑
14   D TROJAN Marek X DOMITER Julia 3:2 (7:11, 10:12, 11:9, 11:6, 12:10) ⇑
16   D TROJAN Marek W DYGAS Roman 3:1 (11:8, 9:11, 11:8, 11:7) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-28 13:00
15. MKS „Radość” Gorlice IV - KS „Start” Nowy Sącz II 11:7
2   B MÓL Jakub X TROJAN Marek 0:3 (9:11, 7:11, 10:12) ⇑
6   B NIEPSUJ Mariusz
MÓL Jakub
X TROJAN Marek
MÓŁKA Krzysztof
0:3 (6:11, 8:11, 4:11) ⇑
7   A PRZYBYLSKI Piotr X TROJAN Marek 3:2 (13:15, 11:7, 8:11, 11:9, 13:11) ⇓
14   D TUTAK Antoni X TROJAN Marek 3:2 (9:11, 11:7, 9:11, 11:9, 11:5) ⇓
18   C NIEPSUJ Mariusz X TROJAN Marek 0:3 (9:11, 10:12, 12:14) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-18 11:00 ⇨ 2020-12-03 17:30
3. KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice III 8:10
3   C TROJAN Marek Y MICHALEC Kazimierz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇑
5   A TROJAN Marek
MÓŁKA Krzysztof
W WOJTAS Tomasz
APOLA Edward
3:0 (16:14, 11:9, 11:9) ⇑
10   C TROJAN Marek Z BOŃCZAK Stanisław 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:8) ⇑
12   C TROJAN Marek W WOJTAS Tomasz 1:3 (11:8, 8:11, 5:11, 2:11) ⇓
18   C TROJAN Marek X APOLA Grzegorz 1:3 (7:11, 11:8, 5:11, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00
19. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9
3   C JANIKOWSKI Sławomir Y TROJAN Marek 3:1 (8:11, 11:3, 11:9, 11:5) ⇓
5   A OBRZUT Tomasz
JANIKOWSKI Sławomir
W TROJAN Marek
MÓŁKA Krzysztof
3:0 (11:7, 12:10, 11:4) ⇓
9   D KAWKA Maciej Y TROJAN Marek 3:1 (7:11, 13:11, 11:7, 13:11) ⇓
11   A RYBOWICZ Rafał Y TROJAN Marek 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇓
17   B ŻAROWSKA Sonia Y TROJAN Marek 2:3 (5:11, 9:11, 16:14, 11:5, 4:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-18 18:00
24. KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Dobrzanka” Dobra 3:15
1   A TROJAN Marek W PIETRZAK Krzysztof 1:3 (9:11, 12:10, 7:11, 3:11) ⇓
5   A WOŹNIAK Agnieszka
TROJAN Marek
W PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (9:11, 4:11, 6:11) ⇓
7   A TROJAN Marek X PIĘTOŃ Robert 0:3 (10:12, 4:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
2875 APOLA Grzegorz 1976
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
300 CAPUTA Henryk 1959
336 CEWKA Piotr 1990
1381 DOMITER Julia 2004
58 DUDZIK Grzegorz 1994
2532 DYGAS Dawid 2009
3237 DYGAS Roman 1980
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2022 FARON Antoni 2002
1993 GIERA Paweł 1983
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
2495 KAWKA Maciej 1974
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
352 LEKKI Paweł 1979
1523 LIGĘZA Julia 2006
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
325 ŁATKA Tomasz 1972
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
2021 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004
404 MICHALEC Kazimierz 1960
467 MOTYKA Grzegorz 1994
3318 MÓL Jakub 2007
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
1340 NOWAK Rafał 2000
2192 OBRZUT Jakub 2004
497 OBRZUT Tomasz 1972
598 OPIŁO Zygmunt 1962
2644 OPYD Dawid 1995
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
2191 PLICHTA Józef 1965
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1419 RUTANA Przemysław 1998
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2409 SAJDAK Łukasz 2000
3216 SROMEK Bartłomiej 2005
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
914 SZCZECINA Piotr 1998
2148 SZYMAŃSKI Jakub 2001
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
2792 WITEK Grzegorz 1982
114 WOJTAS Tomasz 1983
2965 WOLAK Michał 2002
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003