Piotr Przybylski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1971
Przynależność klubowa: MKS „Radość” Gorlice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-18 11:00
4. KS „Talar Team” Szczawa - MKS „Radość” Gorlice IV 14:4
1   A OPYD Artur W PRZYBYLSKI Piotr 3:1 (10:12, 11:5, 11:7, 11:3) ⇓
6   B DUDZIK Grzegorz
SZAREK Marcin
X PRZYBYLSKI Piotr
JUSZYŃSKI Rafał
3:2 (8:11, 7:11, 11:9, 11:9, 11:6) ⇓
8   B NIEĆ Andrzej W PRZYBYLSKI Piotr 3:2 (11:13, 10:12, 11:6, 12:10, 11:4) ⇓
12   C SZAREK Marcin W PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (10:12, 3:11, 6:11) ⇑
16   D DUDZIK Grzegorz W PRZYBYLSKI Piotr 3:1 (11:4, 16:14, 3:11, 11:8) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 18:00
5. MKS „Radość” Gorlice IV - LKS „Dobrzanka” Dobra 7:11
1   A PRZYBYLSKI Piotr W MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 4:11) ⇓
5   A PRZYBYLSKI Piotr
TUTAK Antoni
W PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (8:11, 7:11, 4:11) ⇓
7   A PRZYBYLSKI Piotr X PIĘTOŃ Robert 3:1 (8:11, 11:2, 11:7, 11:8) ⇑
11   A PRZYBYLSKI Piotr Y MRÓZEK Jan 3:0 (11:4, 11:7, 11:8) ⇑
15   A PRZYBYLSKI Piotr Z MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-28 13:00
15. MKS „Radość” Gorlice IV - KS „Start” Nowy Sącz II 11:7
1   A PRZYBYLSKI Piotr W IWANIEC Bartłomiej 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
5   A PRZYBYLSKI Piotr
TUTAK Antoni
W PARAIS Leszek
LEŚNIAK Kamil
3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 11:9) ⇑
7   A PRZYBYLSKI Piotr X TROJAN Marek 3:2 (13:15, 11:7, 8:11, 11:9, 13:11) ⇑
11   A PRZYBYLSKI Piotr Y LEŚNIAK Kamil 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 11:7) ⇑
15   A PRZYBYLSKI Piotr Z MÓŁKA Krzysztof 3:1 (8:11, 11:7, 11:3, 11:5) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 13:00
22. MKS „Radość” Gorlice IV - LUKS Lipie II 17:1
1   A PRZYBYLSKI Piotr W WOLAK Michał 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) ⇑
5   A PRZYBYLSKI Piotr
TUTAK Antoni
W OPIŁO Zygmunt
WOLAK Michał
3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇑
7   A PRZYBYLSKI Piotr X OPIŁO Zygmunt 3:2 (12:10, 11:7, 10:12, 7:11, 11:7) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-06 11:00 ⇨ 2020-12-22 17:00
17. MKS „Radość” Gorlice III - MKS „Radość” Gorlice IV 14:4
1   A HONKOWICZ Kacper W PRZYBYLSKI Piotr 2:3 (11:8, 11:6, 4:11, 6:11, 4:11) ⇑
5   A MICHALEC Kazimierz
HONKOWICZ Kacper
W PRZYBYLSKI Piotr
TUTAK Antoni
3:2 (11:6, 11:13, 9:11, 11:8, 11:9) ⇓
8   B BOŃCZAK Stanisław W PRZYBYLSKI Piotr 1:3 (9:11, 11:7, 8:11, 7:11) ⇑
12   C MICHALEC Kazimierz W PRZYBYLSKI Piotr 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-17 11:00 ⇨ 2021-02-21 11:00
25. UKS „Płomień” Limanowa III - MKS „Radość” Gorlice IV 3:15
1   A DYGAS Dawid W PRZYBYLSKI Piotr 1:3 (8:11, 14:16, 11:8, 9:11) ⇑
5   A DYGAS Dawid
DYGAS Roman
W PRZYBYLSKI Piotr
TUTAK Antoni
2:3 (11:5, 11:6, 8:11, 6:11, 4:11) ⇑
8   B SYKTUS Jan W PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇑
12   C MENSFELD Natalia W PRZYBYLSKI Piotr 2:3 (4:11, 11:8, 9:11, 11:5, 5:11) ⇑
16   D UBIK Jarosław W PRZYBYLSKI Piotr 0:3 (10:12, 9:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
899 BIEL Jakub 1987
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
247 BOLSĘGA Henryk 1971
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2076 CHROBAK Anna 2001
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2049 CZECHOWICZ Kacper 2002
687 CZYRNEK Jakub 1998
68 CZYŻ Damian 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
317 DUTKA Karolina 1992
2532 DYGAS Dawid 2009
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
756 FILIPOWSKI Michał 1995
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
728 GAJEWSKI Dominik 1987
362 GAWLIK Adam 1989
1993 GIERA Paweł 1983
50 GIERCZYK Marcin 1993
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
204 GÓRAK Krzysztof 1996
481 GRUCA Marek 1978
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
3160 HONKOWICZ Kacper 2009
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
337 JASIŃSKI Piotr 1986
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
338 JURKOWSKI Piotr 1978
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1183 KASPRZYK Michalina 2002
2495 KAWKA Maciej 1974
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
901 KIEŁBASA Józef 1972
661 KLĘBA Mirosław 1966
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
498 KOWALIK Przemysław 1996
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1802 KUDŁA Paweł 1985
744 KUPIEC Dariusz 1982
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
325 ŁATKA Tomasz 1972
2426 ŁĄCKI Piotr 2010
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
2791 MARCOLL Maksym 2006
750 MARTYKA Kamil 1991
2021 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
3168 MICHAŁEK Jakub 2008
484 MIELUCH Marek 1994
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
467 MOTYKA Grzegorz 1994
780 MÓL Marcin 1978
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
469 NIEPSUJ Adrian 1991
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
378 NOSAL Mirosław 1977
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
497 OBRZUT Tomasz 1972
340 ODELGA Jan 1981
487 OGORZAŁEK Andrzej 1992
28 OLECHNY Jakub 1993
674 OLESIAK Grzegorz 1999
76 OPIELA Bronisław 1947
596 OPIŁO Arkadiusz 1996
598 OPIŁO Zygmunt 1962
5 OPIOŁA Tomasz 1954
59 OPYD Artur 1996
312 PACH Łukasz 1991
243 PALACZ Grzegorz 1982
341 PANCERZ Dawid 1993
2126 PANCERZ Tomasz 1993
884 PAPIEŻ Filip 2001
441 PARA Maciej 1976
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
476 PIECHURA Aleksander 1950
286 PIETRZAK Tomasz 1984
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
371 PIS Kamil 1991
354 PITALA Stanisław 1952
252 PIWOWARCZYK Roman 1976
2191 PLICHTA Józef 1965
1788 PORĘBA Adam 1978
75 PYZIK Stanisław 1952
253 RAPUTA Tomasz 1980
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
679 RYBOWICZ Rafał 1991
488 SIEDLARZ Artur 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
740 STYRNA Stanisław 1943
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
276 SUŁKOWSKI Michał 1995
355 SURMA Mariusz 1975
3088 SYKTUS Jan 2007
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
1689 SZWALEC Karol 2001
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
327 TOKARZ Mariusz 1991
51 TOMERA Krzysztof 1992
2384 TROJAN Marek 1981
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
3089 UBIK Jarosław 2008
251 URBAŃSKI Adam 1950
1205 WANTUCH Kamil 1997
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
2965 WOLAK Michał 2002
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
109 ZAWISZA Grzegorz 1988
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990