Numer zawodnika: | 3734 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2012 |
Przynależność klubowa: | KS Olesno |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 61268 |
Numer licencji okres.: | 1271 |
Data wydania: | 16.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 19:00 ⇨ 2023-09-21 19:00 5. UKS Jordan Zakliczyn II - KS Villa Verde Olesno V 14:0 |
|||||||
2 | B | BOCHENEK Zbigniew | X | TATARCZUCH Szymon | 3:0 (11:5, 11:5, 11:2) | ||
5 | A |
KRAKOWSKI Sebastian SIKOŃ Jakub |
W |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
3:0 (11:5, 11:4, 11:7) | ||
7 | A | SIKOŃ Jakub | X | TATARCZUCH Szymon | 3:2 (9:11, 11:4, 9:11, 11:5, 11:9) | ||
14 | D | MICHAŁEK Jacek | X | TATARCZUCH Szymon | 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 11. KS Villa Verde Olesno V - KS Villa Verde Olesno IV 0:14 |
|||||||
3 | C | TATARCZUCH Szymon | Y | DROŻDŻ Jarosław | 1:3 (6:11, 9:11, 11:9, 10:12) | ||
6 | B |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
X |
DROŻDŻ Jarosław KUCHARSKI Michał |
0:3 (2:11, 5:11, 7:11) | ||
10 | C | TATARCZUCH Szymon | Z | KUCHARSKI Michał | 0:3 (3:11, 2:11, 6:11) | ||
12 | C | TATARCZUCH Szymon | W | OSTROWSKI Artur | 0:3 (3:11, 4:11, 3:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00 ⇨ 2023-10-24 16:30 30. KS Villa Verde Olesno V - KS Villa Verde Olesno VI 0:14 |
|||||||
1 | A | TATARCZUCH Szymon | W | MILÓWKA Julia | 0:3 (6:11, 5:11, 5:11) | ||
5 | A |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
W |
LIS Roksana ŚWIĄTEK Emilia |
1:3 (2:11, 4:11, 11:5, 10:12) | ||
7 | A | TATARCZUCH Szymon | X | ŚWIĄTEK Emilia | 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) | ||
11 | A | TATARCZUCH Szymon | Y | ŚWIĄTEK Maja | 1:3 (11:13, 6:11, 11:4, 4:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-26 16:30 24. KS Villa Verde Olesno V - UKS Królewski Biecz 4:10 |
|||||||
2 | B | TATARCZUCH Szymon | X | DUDEK Adam | 1:3 (7:11, 5:11, 11:4, 9:11) | ||
6 | B |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
X |
CHMAJ Jerzy WSZOŁEK Tomasz |
3:1 (8:11, 13:11, 11:9, 11:6) | ||
8 | B | TATARCZUCH Szymon | W | LECH Sebastian | 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) | ||
13 | B | TATARCZUCH Szymon | Z | CHMAJ Jerzy | 3:0 (11:6, 11:8, 11:6) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 35. TG Sokół Brzesko II - KS Villa Verde Olesno V 13:1 |
|||||||
1 | A | PIĘKOSZ Wacław | W | TATARCZUCH Szymon | 3:0 (11:5, 11:2, 11:7) | ||
5 | A |
DĄBROWA Bolesław PIĘKOSZ Wacław |
W |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
3:0 (11:5, 13:11, 11:6) | ||
8 | B | DĄBROWA Bolesław | W | TATARCZUCH Szymon | 3:0 (11:5, 11:7, 11:6) | ||
12 | C | PUT Gabriela | W | TATARCZUCH Szymon | 3:0 (11:5, 11:4, 11:7) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 ⇨ 2023-11-30 18:00 43. LZS Solidarni Mędrzechów II - KS Villa Verde Olesno V 14:0 |
|||||||
3 | C | WOLIŃSKI Wojciech | Y | TATARCZUCH Szymon | 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) | ||
6 | B |
RUSEK Andrzej TOBIASZ Andrzej |
X |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
3:0 (11:7, 11:4, 11:7) | ||
9 | D | ZIMOWSKI Mateusz | Y | TATARCZUCH Szymon | 3:2 (11:5, 9:11, 8:11, 11:7, 11:4) | ||
11 | A | TOBIASZ Andrzej | Y | TATARCZUCH Szymon | 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 50. KS Villa Verde Olesno V - UKS Fortem Pawęzów II 5:9 |
|||||||
1 | A | TATARCZUCH Szymon | W | PUZIO Grzegorz | 1:3 (12:10, 5:11, 5:11, 9:11) | ||
5 | A |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
W |
PUZIO Grzegorz KONDAL Mateusz |
3:0 (11:7, 11:9, 12:10) | ||
7 | A | TATARCZUCH Szymon | X | KONDAL Natalia | 3:0 (12:10, 13:11, 11:4) | ||
11 | A | TATARCZUCH Szymon | Y | KONDAL Mateusz | 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00 57. UKS Sokół Żabno II - KS Villa Verde Olesno V 13:1 |
|||||||
1 | A | MILÓWKA Emilia | W | TATARCZUCH Szymon | 3:0 (11:7, 11:2, 11:6) | ||
6 | B |
MILÓWKA Emilia HOŁDA Dominik |
X |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
3:1 (11:6, 10:12, 11:7, 11:9) | ||
8 | B | DRYGAŚ Jakub | W | TATARCZUCH Szymon | 3:0 (13:11, 11:4, 11:7) | ||
12 | C | BORYCZKA Bartłomiej | W | TATARCZUCH Szymon | 3:0 (11:4, 11:5, 11:4) | ||
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-26 11:00 ⇨ 2024-01-18 16:00 64. KS Villa Verde Olesno V - LUKS Galux Skrzyszów III 1:13 |
|||||||
2 | B | TATARCZUCH Szymon | X | PIS Artur | 0:3 (6:11, 8:11, 4:11) | ||
5 | A |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
W |
SZMYD Zygmunt WŁODEK Karol |
2:3 (9:11, 11:8, 6:11, 11:5, 8:11) | ||
8 | B | TATARCZUCH Szymon | W | SZMYD Zygmunt | 0:3 (6:11, 6:11, 5:11) | ||
13 | B | TATARCZUCH Szymon | Z | OBAL Nikola | 0:3 (7:11, 2:11, 6:11) | ||
5T | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-01 18:00 82. UKS Królewski Biecz - KS Villa Verde Olesno V 9:5 |
|||||||
4 | D | CHMAJ Jerzy | Z | TATARCZUCH Szymon | 0:3 (7:11, 5:11, 6:11) | ||
6 | B |
FURMANEK Mariusz CHMAJ Jerzy |
X |
TATARCZUCH Szymon RECZEK Łukasz |
0:3 (11:13, 9:11, 6:11) | ||
10 | C | PYZIK Stanisław | Z | TATARCZUCH Szymon | 1:3 (11:8, 12:14, 5:11, 8:11) | ||
13 | B | FURMANEK Mariusz | Z | TATARCZUCH Szymon | 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) |