Julia Domiter
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00
1. LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Płomień” Limanowa III 10:8
1   A MIŚKOWIEC Jerzy W DOMITER Julia 1:3 (11:7, 4:11, 14:16, 6:11) ⇑
6   B PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
X DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:0 (11:4, 11:2, 11:8) ⇓
8   B PIĘTOŃ Robert W DOMITER Julia 3:1 (15:17, 11:6, 11:7, 11:9) ⇓
12   C SOLSKI Jacek W DOMITER Julia 2:3 (11:9, 11:7, 9:11, 6:11, 8:11) ⇑
16   D MRÓZEK Jan W DOMITER Julia 0:3 (5:11, 3:11, 4:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
630 BIAŁY Sebastian 1980
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
247 BOLSĘGA Henryk 1971
244 BOLSĘGA Paweł 1994
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
2365 GAŁUSZKA Mateusz 1980
713 GARB Aleksandra 2001
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
513 GOŁDA Gabriel 1997
2097 IWANIEC Bartłomiej 2004
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
348 JASIELSKI Marek 1968
342 JURZAK Łukasz 1983
1008 KANTOR Jan 1987
901 KIEŁBASA Józef 1972
19 KIEROŃSKI Adam 1969
662 KLUZEK Sławomir 1986
898 KONSTANTYN Paweł 1983
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
588 KUBIC Marcin 1996
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1504 KUZIO Maciej 2005
151 MAGULSKI Damian 1997
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
694 MRÓZEK Jan 1951
1096 NALEPA Maciej 1973
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
909 PEREK Nikodem 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
1908 RADEK Arkadiusz 1994
1311 RESZKA Jakub 2002
1411 ROBAK Mateusz 2002
1795 RUPA Robert 1965
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
2223 SOLSKI Jacek 1961
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
248 TABOR Janusz 1970
249 TABOR Krzysztof 1974
480 TOKARZ Adam 1964
1219 URBAN Mariusz 1997
1 UTYLSKI Filip 1982
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
470 WILK Paweł 1988
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002