Natalia Mensfeld
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: UKS „Płomień” Limanowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00
1. LKS „Dobrzanka” Dobra - UKS „Płomień” Limanowa III 10:8
2   B PIĘTOŃ Robert X MENSFELD Natalia 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇓
6   B PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
X DOMITER Julia
MENSFELD Natalia
3:0 (11:4, 11:2, 11:8) ⇓
7   A MIŚKOWIEC Jerzy X MENSFELD Natalia 1:3 (11:8, 9:11, 12:14, 9:11) ⇑
14   D MRÓZEK Jan X MENSFELD Natalia 2:3 (9:11, 11:6, 11:8, 8:11, 16:18) ⇑
18   C SOLSKI Jacek X MENSFELD Natalia 1:3 (1:11, 8:11, 11:8, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
1247 BIALIK Patryk 1997
630 BIAŁY Sebastian 1980
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
247 BOLSĘGA Henryk 1971
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1800 BRYNIARSKI Borys 2004
1798 BYRSKI Kamil 2000
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
210 DUDZIAK Damian 1995
1797 FILEK Daniel 2002
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2058 GASIDŁO Marian 1986
1249 GNIADEK Paweł 1999
513 GOŁDA Gabriel 1997
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1231 HANDZEL Weronika 2004
2073 HUBER Tomasz 1989
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
245 KAIM Adrian 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1008 KANTOR Jan 1987
2579 KILISZEK Kamila 2005
1403 KLAG Wiktor 2007
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1817 KORCZAK Karol 2006
1509 KORCZAK Natasza 2006
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
32 ŁABOWSKI Józef 1973
1262 ŁOCHAŃSKI Andrzej 1990
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
151 MAGULSKI Damian 1997
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
1447 MITORAJ Paweł 2000
769 MOREK Radosław 2000
780 MÓL Marcin 1978
694 MRÓZEK Jan 1951
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2075 MUCHA Piotr 1970
2432 NOWAK Łukasz 1989
496 NOWAK Marcin 1984
30 OBROCHTA Piotr 1977
2296 OLCZAK Mariusz 1996
965 ORTMAN Agata 2001
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
243 PALACZ Grzegorz 1982
236 PALACZ Mirosław 1969
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
629 RACZEK Marcin 1978
2123 RAJDA Karol 2005
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1891 SKUBA Emilia 2005
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
2223 SOLSKI Jacek 1961
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
1669 SZAREK Marcin 1986
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
480 TOKARZ Adam 1964
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
1219 URBAN Mariusz 1997
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
470 WILK Paweł 1988
1583 WINCEK Marek 1981
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
2055 WOLAREK Artur 1979
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1408 ZAJĄC Anna 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2361 ZHAO Ziyi 2003
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007