Agnieszka Woźniak
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 1982
Przynależność klubowa: KS „Start” Nowy Sącz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-24 17:00 ⇨ 2020-11-20 17:30
7. LUKS Lipie II - KS „Start” Nowy Sącz II 2:16
1   A ROSIEK Jakub W WOŹNIAK Agnieszka 0:3 (10:12, 7:11, 6:11) ⇑
6   B OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
X WOŹNIAK Agnieszka
LEŚNIAK Kamil
0:3 (7:11, 7:11, 3:11) ⇑
8   B SEKUŁA Grzegorz W WOŹNIAK Agnieszka 1:3 (11:6, 7:11, 4:11, 9:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-22 11:00
11. KS „Start” Nowy Sącz II - UKS „Płomień” Limanowa III 14:4
1   A WOŹNIAK Agnieszka W DYGAS Roman 1:3 (6:11, 8:11, 11:9, 10:12) ⇓
6   B WOŹNIAK Agnieszka
TROJAN Marek
X DYGAS Dawid
SYKTUS Jan
3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑
7   A WOŹNIAK Agnieszka X DOMITER Julia 0:3 (7:11, 12:14, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-18 11:00 ⇨ 2020-12-03 17:30
3. KS „Start” Nowy Sącz II - MKS „Radość” Gorlice III 8:10
2   B WOŹNIAK Agnieszka X APOLA Grzegorz 0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇓
6   B WOŹNIAK Agnieszka
LEŚNIAK Kamil
X MICHALEC Kazimierz
APOLA Grzegorz
0:3 (7:11, 6:11, 9:11) ⇓
8   B WOŹNIAK Agnieszka W WOJTAS Tomasz 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇓
13   B WOŹNIAK Agnieszka Z BOŃCZAK Stanisław 3:2 (11:5, 6:11, 11:6, 7:11, 11:8) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00
19. LKS „Orzeł” Wojnarowa II - KS „Start” Nowy Sącz II 9:9
1   A RYBOWICZ Rafał W WOŹNIAK Agnieszka 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 11:9) ⇓
6   B RYBOWICZ Rafał
KAWKA Maciej
X WOŹNIAK Agnieszka
LEŚNIAK Kamil
3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:8) ⇓
8   B ŻAROWSKA Sonia W WOŹNIAK Agnieszka 0:3 (12:14, 8:11, 6:11) ⇑
12   C JANIKOWSKI Sławomir W WOŹNIAK Agnieszka 3:2 (11:9, 7:11, 11:13, 11:8, 11:8) ⇓
16   D KAWKA Maciej W WOŹNIAK Agnieszka 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 12:10, 10:12) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-18 18:00
24. KS „Start” Nowy Sącz II - LKS „Dobrzanka” Dobra 3:15
2   B WOŹNIAK Agnieszka X PIĘTOŃ Robert 1:3 (5:11, 3:11, 11:9, 6:11) ⇓
5   A WOŹNIAK Agnieszka
TROJAN Marek
W PIĘTOŃ Robert
MIŚKOWIEC Jerzy
0:3 (9:11, 4:11, 6:11) ⇓
8   B WOŹNIAK Agnieszka W PIETRZAK Krzysztof 1:3 (5:11, 7:11, 11:8, 7:11) ⇓
13   B WOŹNIAK Agnieszka Z MICHAŁEK Jakub 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇑
17   B WOŹNIAK Agnieszka Y MIŚKOWIEC Jerzy 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-17 11:00
27. KS „Talar Team” Szczawa - KS „Start” Nowy Sącz II 13:5
1   A OPYD Artur W WOŹNIAK Agnieszka 3:0 (11:5, 12:10, 11:7) ⇓
6   B JANIK Bartosz
TALAR Paweł
X WOŹNIAK Agnieszka
MÓŁKA Krzysztof
3:0 (11:6, 11:7, 11:1) ⇓
8   B NIEĆ Andrzej W WOŹNIAK Agnieszka 3:0 (11:7, 11:9, 11:9) ⇓
12   C JANIK Bartosz W WOŹNIAK Agnieszka 3:2 (6:11, 7:11, 11:4, 11:9, 11:9) ⇓
16   D SZAREK Marcin W WOŹNIAK Agnieszka 1:3 (11:9, 6:11, 6:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2875 APOLA Grzegorz 1976
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2049 CZECHOWICZ Kacper 2002
1381 DOMITER Julia 2004
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
3237 DYGAS Roman 1980
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
481 GRUCA Marek 1978
1179 HOLECZKO Oskar 1998
12 JANIK Bartosz 1988
2404 JANIKOWSKI Sławomir 1984
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
2495 KAWKA Maciej 1974
661 KLĘBA Mirosław 1966
1934 KULCZYK Rafał 1981
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
3168 MICHAŁEK Jakub 2008
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
339 MRUK Piotr 1981
14 NIEĆ Andrzej 1984
340 ODELGA Jan 1981
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
442 PEREGRYM Andrzej 1957
476 PIECHURA Aleksander 1950
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
259 PIĘTOŃ Robert 1983
354 PITALA Stanisław 1952
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
3228 ROSIEK Jakub 2003
679 RYBOWICZ Rafał 1991
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
488 SIEDLARZ Artur 1999
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
355 SURMA Mariusz 1975
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
439 SZUBRYT Tomasz 1974
29 TALAR Paweł 1971
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
408 TRZECIAK Piotr 1993
493 WAZ Józef 1955
478 WIKAR Tadeusz 1961
114 WOJTAS Tomasz 1983
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
479 WRONA Marian 1958
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003