Tomasz Szubryt
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: KSTS „Forhend” Muszyna
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 15:00
2. KS „Start” Nowy Sącz II - KSTS „Forhend” Muszyna 17:1
1   A WOŹNIAK Agnieszka W SZUBRYT Tomasz 3:1 (6:11, 11:3, 11:6, 11:3) ⇓
6   B PARAIS Leszek
MÓŁKA Krzysztof
X JAROŃCZYK Remigiusz
SZUBRYT Tomasz
3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇓
8   B PARAIS Leszek W SZUBRYT Tomasz 3:1 (11:3, 11:4, 9:11, 11:7) ⇓
12   C KAWKA Maciej W SZUBRYT Tomasz 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇓
16   D MÓŁKA Krzysztof W SZUBRYT Tomasz 3:1 (11:6, 5:11, 11:8, 11:5) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 10:00
7. KSTS „Forhend” Muszyna - UKS „Płomień” Limanowa III 9:9
1   A SZUBRYT Tomasz W DYGAS Dawid 3:0 (11:5, 12:10, 11:4) ⇑
5   A JAROŃCZYK Remigiusz
SZUBRYT Tomasz
W UBIK Jarosław
DYGAS Roman
2:3 (11:9, 7:11, 11:8, 7:11, 6:11) ⇓
7   A SZUBRYT Tomasz X SYKTUS Jan 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇑
11   A SZUBRYT Tomasz Y UBIK Jarosław 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇑
15   A SZUBRYT Tomasz Z DYGAS Roman 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:8) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00
11. LUKS "Solsum" Lipie II - KSTS „Forhend” Muszyna 9:9
1   A OPIŁO Zygmunt W SZUBRYT Tomasz 0:3 (5:11, 5:11, 5:11) ⇑
5   A OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
W SZUBRYT Tomasz
PARA Maciej
3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:4) ⇓
8   B BOMBA Łukasz W SZUBRYT Tomasz 0:3 (5:11, 9:11, 4:11) ⇑
12   C SEKUŁA Grzegorz W SZUBRYT Tomasz 3:0 (11:6, 11:1, 11:9) ⇓
16   D CEWKA Piotr W SZUBRYT Tomasz 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 10:00
15. KSTS „Forhend” Muszyna - LKS „Dobrzanka” Dobra 11:7
2   B SZUBRYT Tomasz X MRÓZEK Jan 3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:8) ⇑
6   B SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
X MIŚKOWIEC Jerzy
BRZAZGOŃ Janusz
3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 12:10, 11:9) ⇑
8   B SZUBRYT Tomasz W MIŚKOWIEC Jerzy 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 9:11) ⇓
13   B SZUBRYT Tomasz Z BRZAZGOŃ Janusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇑
17   B SZUBRYT Tomasz Y MICHAŁEK Jakub 3:1 (11:8, 11:5, 9:11, 11:7) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00 ⇨ 2021-11-07 11:00
20. KS „Talar Team” Szczawa II - KSTS „Forhend” Muszyna 11:7
1   A TALAR Paweł W SZUBRYT Tomasz 3:1 (11:13, 11:9, 11:6, 11:7) ⇓
6   B KALICIŃSKI Mirosław
KALICIŃSKI Radosław
X SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 5:11) ⇑
8   B DUDZIK Grzegorz W SZUBRYT Tomasz 3:0 (11:6, 11:6, 11:3) ⇓
12   C KALICIŃSKI Mirosław W SZUBRYT Tomasz 1:3 (5:11, 7:11, 11:9, 5:11) ⇑
16   D OPYD Dawid W SZUBRYT Tomasz 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 10:00
28. KSTS „Forhend” Muszyna - PTG „Sokół” Grybów 8:10
3   C SZUBRYT Tomasz Y GRUCA Marek 1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 7:11) ⇓
6   B SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
X GRUCA Marek
URBAN Mariusz
0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
10   C SZUBRYT Tomasz Z URBAN Mariusz 1:3 (6:11, 12:10, 8:11, 7:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 10:00 ⇨ 2021-12-12 11:00
35. KSTS „Forhend” Muszyna - MKS „Radość” Gorlice IV 12:6
3   C SZUBRYT Tomasz Y KUKHAR Anton 3:1 (10:12, 11:8, 11:8, 11:9) ⇑
6   B SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
X PYZIK Tomasz
MÓL Jakub
3:2 (12:10, 9:11, 11:7, 9:11, 11:9) ⇑
10   C SZUBRYT Tomasz Z PYZIK Anna 3:0 (11:8, 11:7, 11:6) ⇑
12   C SZUBRYT Tomasz W PYZIK Tomasz 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇓
18   C SZUBRYT Tomasz X MÓL Jakub 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-02-11 17:00 ⇨ 2022-02-20 12:00
40. MKS „Radość” Gorlice IV - KSTS „Forhend” Muszyna 7:11
3   C KUKHAR Anton Y SZUBRYT Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
5   A HONKOWICZ Zuzanna
PYZIK Anna
W SZUBRYT Tomasz
ŚMIAŁEK Jerzy
1:3 (11:9, 4:11, 4:11, 7:11) ⇑
9   D PYZIK Anna Y SZUBRYT Tomasz 1:3 (8:11, 9:11, 11:6, 7:11) ⇑
11   A PYZIK Tomasz Y SZUBRYT Tomasz 3:1 (11:7, 11:8, 7:11, 11:9) ⇓
17   B HONKOWICZ Zuzanna Y SZUBRYT Tomasz 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-02-25 18:00 ⇨ 2022-03-05 11:00
42. LKS „Dobrzanka” Dobra - KSTS „Forhend” Muszyna 16:2
1   A MIŚKOWIEC Jerzy W SZUBRYT Tomasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:4) ⇓
6   B SOLSKI Jacek
BRZAZGOŃ Janusz
X SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
3:1 (8:11, 11:7, 11:6, 11:8) ⇓
8   B MRÓZEK Jan W SZUBRYT Tomasz 3:1 (11:7, 11:5, 12:14, 11:7) ⇓
12   C BRZAZGOŃ Janusz W SZUBRYT Tomasz 1:3 (5:11, 11:7, 5:11, 7:11) ⇑
16   D SOLSKI Jacek W SZUBRYT Tomasz 3:0 (11:6, 11:4, 11:7) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-13 10:00
47. KSTS „Forhend” Muszyna - KS „Talar Team” Szczawa II 9:9
1   A SZUBRYT Tomasz W TALAR Paweł 3:2 (11:5, 3:11, 11:3, 7:11, 11:3) ⇑
6   B SZUBRYT Tomasz
ŚMIAŁEK Jerzy
X KALICIŃSKI Mirosław
OPYD Dawid
3:0 (11:9, 11:4, 11:7) ⇑
7   A SZUBRYT Tomasz X KALICIŃSKI Mirosław 3:0 (11:7, 13:11, 13:11) ⇑
11   A SZUBRYT Tomasz Y OPYD Dawid 3:2 (11:7, 8:11, 4:11, 11:6, 11:8) ⇑
15   A SZUBRYT Tomasz Z MAGDZIARCZYK Dariusz 1:3 (11:13, 11:8, 7:11, 4:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-20 10:00
52. KSTS „Forhend” Muszyna - LUKS "Solsum" Lipie II 9:9
1   A SZUBRYT Tomasz W BOMBA Łukasz 1:3 (8:11, 11:8, 8:11, 9:11) ⇓
6   B SZUBRYT Tomasz
ŚMIAŁEK Jerzy
X OPIŁO Zygmunt
SEKUŁA Grzegorz
2:3 (17:15, 7:11, 11:4, 7:11, 6:11) ⇓
7   A SZUBRYT Tomasz X WOLAK Michał 3:0 (12:10, 11:6, 11:5) ⇑
11   A SZUBRYT Tomasz Y SEKUŁA Grzegorz 0:3 (7:11, 4:11, 9:11) ⇓
15   A SZUBRYT Tomasz Z CEWKA Piotr 0:3 (6:11, 8:11, 8:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-04-02 15:00
58. KSTS „Forhend” Muszyna - MKS „Radość” Gorlice III 2:16
1   A SZUBRYT Tomasz W BOŃCZAK Stanisław 2:3 (11:7, 7:11, 9:11, 11:9, 10:12) ⇓
7   A SZUBRYT Tomasz X GŁÓWCZYK Jan 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) ⇓
11   A SZUBRYT Tomasz Y MICHALEC Kazimierz 0:3 (5:11, 4:11, 5:11) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-05-15 15:00 ⇨ 2022-04-23 15:00
68. UKS „Płomień” Limanowa III - KSTS „Forhend” Muszyna 14:4
1   A UBIK Jarosław W SZUBRYT Tomasz 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) ⇓
5   A SYKTUS Jan
UBIK Jarosław
W SZUBRYT Tomasz
PORĘBA Adam
3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
8   B DYGAS Dawid W SZUBRYT Tomasz 3:1 (12:10, 6:11, 11:9, 11:8) ⇓
12   C SYKTUS Jan W SZUBRYT Tomasz 3:1 (8:11, 11:3, 11:2, 11:7) ⇓
16   D SYKTUS Maciej W SZUBRYT Tomasz 1:3 (4:11, 5:11, 11:8, 8:11) ⇑
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-05-01 10:00
61. PTG „Sokół” Grybów - KSTS „Forhend” Muszyna 18:0
1   A WAZ Józef W SZUBRYT Tomasz 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇓
8   B URBAN Mariusz W SZUBRYT Tomasz 3:1 (11:6, 11:7, 5:11, 11:5) ⇓
12   C DZIEDZIAK Stanisław W SZUBRYT Tomasz 3:2 (7:11, 11:6, 11:7, 12:14, 11:5) ⇓
16   D PĘKALA Andrzej W SZUBRYT Tomasz 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
5NS | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-27 10:00 ⇨ 2022-05-12 17:00
54. KSTS „Forhend” Muszyna - KS „Start” Nowy Sącz II 6:12
1   A SZUBRYT Tomasz W MÓŁKA Krzysztof 3:1 (11:2, 8:11, 11:3, 11:9) ⇑
5   A SZUBRYT Tomasz
ŚMIAŁEK Jerzy
W WOŹNIAK Agnieszka
KAWKA Maciej
2:3 (6:11, 8:11, 11:9, 12:10, 4:11) ⇓
7   A SZUBRYT Tomasz X WOŹNIAK Agnieszka 2:3 (11:7, 5:11, 12:10, 16:18, 6:11) ⇓
11   A SZUBRYT Tomasz Y KAWKA Maciej 2:3 (8:11, 11:8, 11:8, 9:11, 7:11) ⇓
15   A SZUBRYT Tomasz Z PARAIS Leszek 1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
39 BALDOWSKI Roman 1989
680 BASTA Mariusz 1992
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
1255 BOGDAŃSKI Bogumił 1998
3215 BOMBA Łukasz 2006
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
167 BRACH Agnieszka 1995
3164 BRZAZGOŃ Janusz 1988
336 CEWKA Piotr 1990
3229 CEWKA Piotr 2005
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
457 CHRUŚLICKI Jerzy 1996
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
1242 CZECHOWICZ Dariusz 1973
687 CZYRNEK Jakub 1998
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
672 DUDEK Adam 1948
58 DUDZIK Grzegorz 1994
2532 DYGAS Dawid 2009
3237 DYGAS Roman 1980
3606 DZIEDZIAK Stanisław 1973
886 DZIEDZIC Janusz 1968
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2006 DZIEDZINA Michał 2002
2022 FARON Antoni 2002
409 FIRSZT Mateusz 1992
1178 FORCZEK Kamil 2000
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
460 GAJDOSZ Jakub 1996
1130 GARBOWSKI Mateusz 1995
885 GEMBACZ Marcin 2000
1993 GIERA Paweł 1983
50 GIERCZYK Marcin 1993
456 GŁÓD Patryk 1996
455 GŁÓD Przemysław 1994
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
677 GROŃSKI Dawid 1995
481 GRUCA Marek 1978
1714 GUZIK Paweł 1986
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1179 HOLECZKO Oskar 1998
3113 HONKOWICZ Zuzanna 2013
416 JASICZEK Gabriela 1998
337 JASIŃSKI Piotr 1986
338 JURKOWSKI Piotr 1978
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
256 KAIM Michał 2000
255 KAIM Szymon 1998
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1008 KANTOR Jan 1987
1341 KANTOR Michał 1989
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
2495 KAWKA Maciej 1974
661 KLĘBA Mirosław 1966
35 KLIMEK Janusz 1965
40 KLIMEK Krystian 1992
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
511 KRÓL Stanisław 1959
3458 KUKHAR Anton 1993
1934 KULCZYK Rafał 1981
113 KURNYTA Mariusz 1989
2020 KUZIEL Adam 2003
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
463 LEŚNIAK Dawid 1996
1370 ŁABĘCKI Jarosław 1988
32 ŁABOWSKI Józef 1973
325 ŁATKA Tomasz 1972
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
702 MICHALEC Paweł 1997
1495 MICHALIK Łukasz 2001
767 MICHALSKI Tomasz 1993
3168 MICHAŁEK Jakub 2008
484 MIELUCH Marek 1994
554 MIKOŁAJCZYK Janusz 1995
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
467 MOTYKA Grzegorz 1994
3318 MÓL Jakub 2007
2972 MÓŁKA Krzysztof 2006
694 MRÓZEK Jan 1951
339 MRUK Piotr 1981
701 MYRTA Agnieszka 1974
475 NATANEK Franciszek 1958
37 NECIO Damian 1988
36 NECIO Marek 1995
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
279 NOWAK Tomasz 1997
497 OBRZUT Tomasz 1972
410 OCZKOWICZ Marcin 1990
340 ODELGA Jan 1981
487 OGORZAŁEK Andrzej 1992
674 OLESIAK Grzegorz 1999
675 OLESIAK Jan 1974
76 OPIELA Bronisław 1947
598 OPIŁO Zygmunt 1962
59 OPYD Artur 1996
2644 OPYD Dawid 1995
105 OPYD Grzegorz 1993
884 PAPIEŻ Filip 2001
917 PARAIS Leszek 1969
1772 PASEK Adrian 2000
2933 PĘKALA Andrzej 1985
1072 PĘKALA Piotr 1996
476 PIECHURA Aleksander 1950
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
517 PIĘTA Piotr 1940
259 PIĘTOŃ Robert 1983
354 PITALA Stanisław 1952
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
1609 PRZYCHOCKI Damian 1993
3298 PYZIK Anna 2009
75 PYZIK Stanisław 1952
3313 PYZIK Tomasz 1980
344 ROZUM Dawid 1998
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
95 RUSNAK Patryk 1994
1419 RUTANA Przemysław 1998
1267 RYBOWICZ Krzysztof 1988
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1145 SABURA Konrad 1996
918 SAŁEK Piotr 1977
2968 SEKUŁA Grzegorz 1976
703 SENDECKI Arkadiusz 1995
488 SIEDLARZ Artur 1999
1843 SKROBOT Marcin 2004
73 SOCHA Mateusz 1997
2223 SOLSKI Jacek 1961
1221 SOPATA Jan 1999
141 STARSIAK Mateusz 1996
1093 STEINHOFF Bogumił 1991
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
3088 SYKTUS Jan 2007
3331 SYKTUS Maciej 2011
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
257 SZCZEPANIAK Edward 1954
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
166 ŚWIĘTNICKA Jadwiga 1974
249 TABOR Krzysztof 1974
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
51 TOMERA Krzysztof 1992
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
3089 UBIK Jarosław 2008
1219 URBAN Mariusz 1997
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
254 WĘGRZYN Łukasz 1998
486 WIDEŁ Krzysztof 1992
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
2965 WOLAK Michał 2002
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
1853 WÓJS Tomasz 1989
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
479 WRONA Marian 1958
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
920 ZAJĄC Wacław 1960
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996