Oskar Jędrzejowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 18:00 ⇨ 2020-10-22 18:00
7. KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice III 0:14
4   D KUWIK Hubert Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) ⇑
6   B KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
X JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
1:3 (12:10, 4:11, 7:11, 5:11) ⇑
10   C KOWALCZYK Bartosz Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (3:11, 6:11, 6:11) ⇑
13   B CZYSZCZOŃ Robert Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (5:11, 8:11, 12:10, 9:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-21 14:00
11. MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Backhand” Andrychów 7:7
4   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Z MERTA Rafał 3:1 (11:7, 6:11, 11:6, 11:4) ⇑
6   B JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
X KONIECZNY Tomasz
BIL Maksymilian
3:0 (12:10, 11:9, 13:11) ⇑
9   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Y OCHMAN Michał 1:3 (14:12, 11:13, 5:11, 8:11) ⇓
14   D JĘDRZEJOWSKI Oskar X BIL Maksymilian 3:2 (11:9, 9:11, 6:11, 11:9, 11:7) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 17:00
15. LKS „Orawa” Jabłonka - MKS „Skawa” Wadowice III 3:11
4   D PALENIK Jerzy Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (8:11, 9:11, 3:11) ⇑
5   A ŁOWAS Marcin
KLUCZ Wojciech
W JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 9:11) ⇑
10   C PAWLAK Piotr Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (2:11, 6:11, 6:11) ⇑
13   B KLUCZ Wojciech Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (11:7, 7:11, 4:11, 4:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00
19. ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice III 1:13
4   D BANAŚ Jan Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 2:3 (8:11, 11:5, 7:11, 11:5, 4:11) ⇑
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 7:11) ⇑
10   C KACHEL Piotr Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (9:11, 15:17, 7:11) ⇑
13   B KACHEL Jan Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 7:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-17 14:00 ⇨ 2020-12-09 18:00
3. MKS „Skawa” Wadowice III - UKS „Tornado” Waksmund 14:0
1   A JĘDRZEJOWSKI Oskar W KUNKA Aleksandra 3:0 (11:6, 11:8, 12:10) ⇑
5   A JĘDRZEJOWSKI Oskar
MACIEJCZYK Paweł
W KAMIŃSKA Martyna
FUŁA Kamila
3:2 (4:11, 11:7, 10:12, 11:8, 11:7) ⇑
7   A JĘDRZEJOWSKI Oskar X KAMIŃSKA Martyna 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:9) ⇑
11   A JĘDRZEJOWSKI Oskar Y KOLASA Iwona 3:2 (7:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:8) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 14:00
24. MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2
4   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Z MUCHA Daniel 2:3 (11:5, 8:11, 11:13, 11:7, 7:11) ⇓
5   A JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇑
9   D JĘDRZEJOWSKI Oskar Y KAJFASZ Bogdan 3:0 (12:10, 11:7, 11:7) ⇑
14   D JĘDRZEJOWSKI Oskar X ŚLUSARCZYK Michał 3:0 (11:1, 11:4, 11:9) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-18 17:00 ⇨ 2021-03-01 19:00
27. „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice III 0:14
3   C BODZIONY Grzegorz Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (11:9, 8:11, 4:11, 8:11) ⇑
6   B BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
X JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
0:3 (6:11, 10:12, 1:11) ⇑
9   D WINIARSKI Adam Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (4:11, 4:11, 8:11) ⇑
11   A PRACHARCZYK Krystian Y JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (8:11, 11:6, 8:11, 2:11) ⇑
B | 5NT | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-06-21 00:00
2. MKS „Skawa” Wadowice III - MKS „Skawa” Wadowice II 11:3
3   C JĘDRZEJOWSKI Oskar Y PIEKARCZYK Tomasz 2:3 (11:13, 7:11, 11:6, 12:10, 6:11) ⇓
6   B JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
X KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:4) ⇑
10   C JĘDRZEJOWSKI Oskar Z KACZMARCZYK Karol 3:0 (11:8, 11:3, 11:4) ⇑
12   C JĘDRZEJOWSKI Oskar W PIEKARCZYK Zuzanna 3:1 (9:11, 11:9, 11:6, 11:8) ⇑
B | 5NT | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-06-23 00:00
4. MKS „Skawa” Wadowice II - MKS „Skawa” Wadowice III 2:12
4   D PIEKARCZYK Zuzanna Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 1:3 (11:8, 11:13, 7:11, 9:11) ⇑
6   B KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
X JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇑
10   C KACZMARCZYK Karol Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 0:3 (5:11, 6:11, 8:11) ⇑
13   B WIŚNIEWSKI Mateusz Z JĘDRZEJOWSKI Oskar 2:3 (13:11, 11:8, 4:11, 5:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
1482 BALIK Robert 1976
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
15 BIEL Jakub 1977
188 BIL Maksymilian 1998
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
2053 BOBAK Kacper 2004
329 BOBAK Piotr 1978
351 BOBER Damian 1987
333 BODNAR Marcin 1973
295 BODZIONY Grzegorz 1994
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1800 BRYNIARSKI Borys 2004
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
2685 CHUDZICKI Maksym 1999
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
2249 DYMEK Michał 1987
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
2058 GASIDŁO Marian 1986
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
1372 GOLONKA Filip 2006
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
975 JEDYNAK Damian 1989
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1403 KLAG Wiktor 2007
3178 KLUCZ Wojciech 1979
662 KLUZEK Sławomir 1986
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
2993 KUWIK Hubert 2008
523 KUZIO Waldemar 1977
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1197 LELEK Paweł 1973
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
2652 ŁOCHAŃSKI Seweryn 1993
151 MAGULSKI Damian 1997
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
246 MATUSIAK Łukasz 1997
1502 MENSFELD Natalia 2004
3156 MERTA Rafał 1997
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2250 MIKRUT Jakub 2003
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2886 MUCHA Daniel 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
2491 OCHMAN Michał 1987
2296 OLCZAK Mariusz 1996
59 OPYD Artur 1996
2634 PALENIK Jerzy 1963
1437 PANEK Kamil 1992
3181 PAWLAK Piotr 1982
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
862 SARNA Ryszard 1962
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
2070 STUDNICKA Anna 2006
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2887 ŚLUSARCZYK Michał 1990
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
1219 URBAN Mariusz 1997
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
2618 WINIARSKI Adam 1966
2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010
1886 WOLANIN Piotr 2001
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
1678 ŻYDEK Robert 2007