Sławomir Boroń
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1962
Przynależność klubowa: KS „Jordan” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1970 BOCHENEK Mirosław 1969
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1695 BRUZDA Julia 2005
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
1787 DATA Adrian 1998
2271 DIETRICH Aleksander 2004
1274 DULIAN Dariusz 1967
2249 DYMEK Michał 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
2342 GADZINA Krystian 2006
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
2111 GARDOŃ Jakub 2006
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
2765 KOŁODZIEJ Michał 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2504 KURCAB Szymon 1977
2599 KUREK Kinga 2001
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
128 LENART Marek 1992
2638 ŁABĘDŹ Janusz 1966
1666 MAJDAK Rafał 2006
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2395 MARDOSZ Maciej 2010
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
2179 NIEWIARA Adrian 2008
978 NOSEK Robert 1970
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
193 OSIAK Tomasz 1974
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1759 PAŁKA Patryk 2002
1899 PASZEK Hubert 2004
1833 PEREK Robert 1973
1543 PERZ Izabela 2008
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2550 PILCH Aleksander 2008
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2621 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2377 PUT Maciej 2004
452 PUU Aarne 1948
1706 RADKO Mateusz 2000
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1971 SIERANT Piotr 1991
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
524 SZLACHETKA Jakub 1993
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
2594 URBAN Witold 1994
1005 WALA Tomasz 1976
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1491 WITKOWSKI Adam 1978
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
2027 ZAJĄC Kacper 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
875 ZĘBALA Paweł 1998