Andrzej Dźwig
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1986
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00
3. UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki I 10:4
2   B DŹWIG Andrzej X PRZEPOLSKI Andrzej 3:1 (11:8, 11:9, 8:11, 11:6) ⇑
5   A ŚWIATŁOŃ Sebastian
DŹWIG Andrzej
W KLIMCZAK Marek
PRZEPOLSKI Andrzej
3:2 (11:9, 12:14, 12:10, 11:13, 13:11) ⇑
8   B DŹWIG Andrzej W SZOSTAK Michał 3:0 (11:1, 11:3, 11:8) ⇑
13   B DŹWIG Andrzej Z KLIMCZAK Marek 2:3 (10:12, 14:12, 11:9, 6:11, 10:12) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 13:30
14. LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10
1   A TRZECIAK Jacek W DŹWIG Andrzej 0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇑
5   A TRZECIAK Jacek
CHOCHÓŁ Paweł
W PORADZISZ Michał
DŹWIG Andrzej
2:3 (11:8, 11:13, 11:7, 9:11, 6:11) ⇑
8   B BALIK Robert W DŹWIG Andrzej 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) ⇑
12   C CHOCHÓŁ Paweł W DŹWIG Andrzej 1:3 (8:11, 8:11, 11:7, 9:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 11:00
19. UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków IV 10:4
11   A DŹWIG Andrzej Y YEUNG Arvin 3:0 (11:1, 11:9, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
1482 BALIK Robert 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
135 BANAŚ Jan 1967
1449 BARTNICKI Jakub 2004
1335 BEŁZA Janusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
218 BIESAGA Marek 1964
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1413 BODNAR Michał 2003
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1272 BOLEK Łukasz 1997
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1838 BRUZDA Rafał 1974
518 BUJAK Piotr 1960
162 CELARY Mateusz 1995
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2 FLOREK Arkadiusz 1993
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2306 GASIDŁO Grzegorz 1998
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
975 JEDYNAK Damian 1989
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1510 KOWALCZYK Michał 2007
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
523 KUZIO Waldemar 1977
1197 LELEK Paweł 1973
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
2250 MIKRUT Jakub 2003
1447 MITORAJ Paweł 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
929 NYCZ Bartosz 1999
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
601 PASIECZNY Jan 1967
1833 PEREK Robert 1973
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
951 PIETRZYK Marcin 1990
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
4 RAJTAR Marek 1997
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
561 SITARZ Krzysztof 1985
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
146 SUBIK Filip 1996
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
2829 SZURLEJ Kacper 2007
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
150 WĄSIK Marcin 1996
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1283 WÓJCIK Jan 1959
3239 YEUNG Arvin 2009
1408 ZAJĄC Anna 2002
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
1678 ŻYDEK Robert 2007