Łukasz Białczyk
Numer zawodnika: 628
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: KS „Podwawelski” Kraków
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 7490
Numer licencji okres.: 2906
Data wydania: 27.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
1027 ANTOSIAK Daniel 1970
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
123 BARTUZI Wojciech 1990
630 BIAŁY Sebastian 1980
15 BIEL Jakub 1977
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
244 BOLSĘGA Paweł 1994
816 BOROWIAK Krzysztof 1992
796 BRODA Jacek 1975
1981 BRUD Szymon 2006
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
226 CHYC Tomasz 1993
824 CYRNEK Piotr 1995
853 CZYSZCZOŃ Jakub 1993
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
849 DĄBROWSKI Mateusz 1987
825 DOBEK Marcin 1994
3456 DOMIN Maciej 2005
867 DUDEK Radosław 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
622 GADAWSKI Adrian 1990
287 GAIK Krystian 1997
727 GALUS Mateusz 2001
1026 GAŁUSZKA Jacek 1972
48 GIZA Bartosz 1996
908 GÓRECKI Wojciech 2002
835 HADUCH Mariusz 1966
812 IWANIUCH Rafał 1987
832 JURCZAK Michał 1989
794 JURKIEWICZ Tomasz 1982
342 JURZAK Łukasz 1983
47 KACZOR Jan 1996
245 KAIM Adrian 1997
1693 KARMOLIŃSKI Maciej 1990
855 KĄDZIELA Marek 1982
19 KIEROŃSKI Adam 1969
852 KIERSKI Mikołaj 1992
1428 KLAG Tomasz 1980
1403 KLAG Wiktor 2007
1966 KLOCEK Kamil 1999
364 KLOCEK Tomasz 1993
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
1415 KNAGA Łukasz 2003
2086 KOCIUBA Filip 1998
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
1275 KOPACKI Paweł 2004
1029 KOPCZYK Hubert 1998
892 KOSMAL Dawid 2004
2443 KRUKAR Piotr 2003
101 KUFEL Dominik 1979
523 KUZIO Waldemar 1977
3455 LILIEN Aleksander 2002
1049 LUBAŚ Sebastian 1980
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
804 ŁOPATOWSKI Marcin 1976
1028 MACIEJEWSKI Bogdan 1984
1034 MADZULA Paweł 1976
802 MAGDOŃ Grzegorz 1983
151 MAGULSKI Damian 1997
1035 MARCINOWSKI Krzysztof 1973
1032 MASŁOWSKI Jakub 1996
2381 MI Ruijie 2002
290 MICHALCZYK Jakub 1998
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
841 MOZDYNIEWICZ Marek 1981
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
826 NIEMIEC Rafał 1995
279 NOWAK Tomasz 1997
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2201 OLBRYCHT Michał 2004
859 OLEŚ Piotr 1977
97 ORMANIEC Bartłomiej 1986
1033 OSIKA Sławomir 1990
514 OSTANEK Michał 1998
840 OZIĘBŁO Paweł 1996
537 PĘKSA Paweł 1993
806 PIETRASZKO Łukasz 1989
147 PIETRZAK Mateusz 1995
139 PNIACZEK Dominik 1999
807 PODSIADŁO Maciej 1989
827 POJNAR Michał 1994
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
629 RACZEK Marcin 1978
241 ROSIEK Michał 1996
797 SARNIK Grzegorz 1991
815 SAWA Bartosz 1992
1944 SEROKA Szymon 2001
129 SKOWRON Daniel 1995
223 SŁODYCZKA Wojciech 1978
3 SMUGA Mariusz 1994
836 SOBOTA Andrzej 1966
2202 SPOREK Szymon 2004
46 STACH Paweł 1978
1965 STĄPOR Rafał 1999
146 SUBIK Filip 1996
857 SUCHECKI Wacław 1968
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
98 SURMA Krzysztof 1981
3090 SZCZEPANIK Konrad 1989
845 SZUKAŁA Dariusz 1989
805 ŚLĄCZKA Dawid 1991
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
376 TABOR Marcin 1981
49 UTYLSKI Rafał 1983
224 WALICZEK Wojciech 1988
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
838 WIŚNIEWSKI Karol 2000
865 WLIZŁO Jakub 1991
1917 WOJDYŁA Damian 1991
55 WOLSKI Dariusz 1996
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
501 ZAPOTOCZNY Adrian 2001
811 ZIELIŃSKI Konrad 1977
839 ŻOŁYNIAK Hubert 1996