Piotr Grajny
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00 ⇨ 2020-10-14 18:00
2. ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1
2   B GRAJNY Piotr X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:1, 11:3, 11:1) ⇑
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:0 (11:6, 16:14, 11:4) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-21 17:00 ⇨ 2020-10-21 18:00
23. „Power Rangers” Czarny Dunajec - ULKS „Lachowice” II 4:10
1   A WINIARSKI Adam W GRAJNY Piotr 0:3 (5:11, 3:11, 2:11) ⇑
6   B WINIARSKI Adam
PRACHARCZYK Krystian
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
1:3 (7:11, 7:11, 16:14, 6:11) ⇑
8   B BODZIONY Piotr W GRAJNY Piotr 0:3 (4:11, 6:11, 5:11) ⇑
12   C PALARZ Jan W GRAJNY Piotr 2:3 (11:6, 6:11, 6:11, 11:9, 9:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 18:00
6. KS „Backhand” Andrychów - ULKS „Lachowice” II 10:4
1   A OCHMAN Michał W GRAJNY Piotr 3:1 (11:7, 7:11, 11:9, 11:4) ⇓
6   B SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:6) ⇓
8   B ORLICKI Krzysztof W GRAJNY Piotr 0:3 (8:11, 3:11, 6:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-20 18:00 ⇨ 2020-11-13 18:00
10. ULKS „Lachowice” II - LKS „Orawa” Jabłonka 7:7
2   B GRAJNY Piotr X KLUCZ Wojciech 2:3 (11:7, 7:11, 11:7, 10:12, 20:22) ⇓
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X PALENIK Jerzy
KLUCZ Wojciech
3:1 (12:10, 7:11, 11:9, 11:9) ⇑
8   B GRAJNY Piotr W ŁOWAS Marcin 0:3 (11:13, 5:11, 3:11) ⇓
13   B GRAJNY Piotr Z PAWLAK Piotr 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 18:00 ⇨ 2020-11-19 19:00
14. UKS „Tornado” Waksmund - ULKS „Lachowice” II 4:10
4   D KAMIŃSKA Martyna Z GRAJNY Piotr 0:3 (5:11, 8:11, 9:11) ⇑
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇑
10   C KUNKA Aleksandra Z GRAJNY Piotr 0:3 (5:11, 2:11, 8:11) ⇑
13   B KOLASA Iwona Z GRAJNY Piotr 1:3 (6:11, 11:3, 6:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
897 BAKAŁA Sebastian 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
2601 BANDYK Katarzyna 1979
123 BARTUZI Wojciech 1990
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
938 BIZOŃ Stefan 1968
813 BLAT Piotr 1967
1246 BOBAK Michał 1994
1209 BOCZOŃ Adrian 1999
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
3155 BODZIONY Piotr 1980
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
2704 BRYŁA Rafał 2006
211 BUJAK Michał 1997
447 BZOWY Sławomir 1951
162 CELARY Mateusz 1995
1961 CHMIELOWSKI Jakub 2003
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1790 DŹWIG Andrzej 1986
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
622 GADAWSKI Adrian 1990
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2258 GĄSIOR Natalia 2004
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
908 GÓRECKI Wojciech 2002
969 GÓRKA Michał 1989
63 GROMADA Arkadiusz 1998
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
541 JANIK Angelika 2000
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
245 KAIM Adrian 1997
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1304 KELEBAJ Oleksij 1996
1131 KEMPA Robert 1976
2115 KLAG Franciszek 2009
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
3178 KLUCZ Wojciech 1979
623 KLUZEK Grzegorz 1982
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
889 KORCZAK Damian 2003
1509 KORCZAK Natasza 2006
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
2671 KOWALCZYK Bartosz 2007
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
1212 KRAUS Jakub 2000
1211 KRAUS Sylwester 1997
2274 KUBERA Dawid 2007
588 KUBIC Marcin 1996
653 KULIŚ Mateusz 1995
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2722 KUROS Antoni 2010
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
1285 KWATER Dominik 1977
2116 LECH Maja 2009
1197 LELEK Paweł 1973
2379 LEŚNY Paweł 1967
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
119 ŁAWROWSKI Tadeusz 1955
770 ŁOWAS Marcin 1992
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
151 MAGULSKI Damian 1997
1986 MAJDAK Jacek 1969
1666 MAJDAK Rafał 2006
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
891 MISZCZYK Łukasz 1993
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
769 MOREK Radosław 2000
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
1096 NALEPA Maciej 1973
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
3157 ORLICKI Krzysztof 1973
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
236 PALACZ Mirosław 1969
293 PALARZ Jan 1969
2634 PALENIK Jerzy 1963
3181 PAWLAK Piotr 1982
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
695 PETKA Krzysztof 1999
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
148 PIETRZAK Antoni 1998
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
354 PITALA Stanisław 1952
78 PORĄBKA Dariusz 1968
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
4 RAJTAR Marek 1997
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
46 STACH Paweł 1978
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
146 SUBIK Filip 1996
355 SURMA Mariusz 1975
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
880 SZEROCKI Jan 1999
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
2502 SZYDŁOWSKI Wojtek 1994
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
53 TERLECKI Mirosław 1965
1257 TROCHIM Paweł 1995
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
2618 WINIARSKI Adam 1966
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2905 WOJAS Wojciech 1975
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
214 WOLNICKI Marcin 1994
1060 ZAJĄC Jacek 2000
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009