Wojciech Mamoń
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 15:00
5. LKS „Victoria” Nidek - KTS „Victoria” Spytkowice 3:11
2   B HOLCMAN Tomasz X MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:7, 11:8, 11:8) ⇓
5   A WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
W MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:0 (11:6, 12:10, 11:9) ⇓
7   A SZEMIK Krzysztof X MAMOŃ Wojciech 2:3 (6:11, 12:10, 5:11, 11:5, 6:11) ⇑
14   D WODNIAK Kamil X MAMOŃ Wojciech 1:3 (11:3, 7:11, 10:12, 7:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 11:00
21. KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice 9:5
3   C MRUGAŁA Jan Y MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:4, 6:11, 11:4, 11:7) ⇓
6   B KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
X MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 12:10) ⇓
9   D KOWALCZYK Michał Y MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:8, 7:11, 13:11, 11:5) ⇓
11   A GNIADEK Piotr Y MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:8) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 10:00
29. „Dorbud-Gryf” Gdów II - KTS „Victoria” Spytkowice 6:8
1   A CELARY Mateusz W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇓
5   A CELARY Mateusz
MARCHEWKA Artur
W MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:0 (11:4, 11:6, 11:9) ⇓
8   B PAJORSKI Mateusz W MAMOŃ Wojciech 2:3 (11:6, 11:13, 7:11, 11:8, 9:11) ⇑
12   C MARCHEWKA Artur W MAMOŃ Wojciech 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-05 11:00
35. KTS „Victoria” Spytkowice - KS „Bronowianka” Kraków III 8:6
2   B MAMOŃ Wojciech X WĄTOR Oliwia 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇓
6   B MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
X ANDRZEJAK Kacper
HOŁDA Karolina
3:1 (12:10, 11:5, 6:11, 11:8) ⇑
8   B MAMOŃ Wojciech W SYRDA Zuzanna 1:3 (10:12, 11:9, 9:11, 5:11) ⇓
13   B MAMOŃ Wojciech Z ANDRZEJAK Kacper 3:1 (11:6, 9:11, 11:7, 11:7) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-16 18:00 ⇨ 2020-12-12 12:00
11. KTS „Victoria” Spytkowice - MKS „Centrum” Kraków II 7:7
3   C MAMOŃ Wojciech Y ŁACH Bartłomiej 2:3 (10:12, 13:11, 11:5, 8:11, 11:13) ⇓
5   A MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
W RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
2:3 (11:6, 5:11, 8:11, 11:5, 9:11) ⇓
10   C MAMOŃ Wojciech Z RAJTAR Marek 0:3 (5:11, 10:12, 6:11) ⇓
12   C MAMOŃ Wojciech W PĘCZEK Mateusz 2:3 (11:7, 8:11, 13:11, 5:11, 5:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-23 18:00 ⇨ 2020-12-13 11:00
16. KTS „Victoria” Spytkowice - LKS „Polonia” Wilczkowice II 8:6
3   C MAMOŃ Wojciech Y PARTYKA Ryszard 2:3 (11:13, 11:7, 12:10, 6:11, 8:11) ⇓
6   B MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
X DĄBROWSKI Damian
PARTYKA Ryszard
3:0 (12:10, 11:6, 13:11) ⇑
10   C MAMOŃ Wojciech Z JEDYNAK Damian 0:3 (6:11, 11:13, 7:11) ⇓
12   C MAMOŃ Wojciech W NOWICKI Marek 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 13:00
38. KTS „Victoria” Spytkowice - TKS „Opoka” Trzebinia 1:13
3   C MAMOŃ Wojciech Y BAŁUSZEK Kamil 0:3 (6:11, 11:13, 3:11) ⇓
5   A MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
W BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
0:3 (4:11, 5:11, 9:11) ⇓
10   C MAMOŃ Wojciech Z KOPCZYK Adrian 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) ⇓
12   C MAMOŃ Wojciech W FRĄCZEK Łukasz 2:3 (8:11, 9:11, 11:9, 12:10, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
1449 BARTNICKI Jakub 2004
123 BARTUZI Wojciech 1990
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
732 BIERNACKI Maciej 1991
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1292 BOGACZ Wojciech 2004
508 BOGUNIA Artur 1996
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
226 CHYC Tomasz 1993
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
1459 CYRWUS Justyna 2003
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
1436 DRABEK Kazimierz 1945
2249 DYMEK Michał 1987
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
1790 DŹWIG Andrzej 1986
242 FIRA Damian 1988
2 FLOREK Arkadiusz 1993
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
583 FRAŚ Paweł 1998
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
622 GADAWSKI Adrian 1990
713 GARB Aleksandra 2001
62 GAWLIK Paweł 1996
2140 GDULA Adam 1977
48 GIZA Bartosz 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
112 GRZEGORZEWSKI Wojciech 1989
1231 HANDZEL Weronika 2004
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
975 JEDYNAK Damian 1989
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
131 KACHEL Tomasz 1997
613 KAJNIAK Kamila 1986
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
414 KAPIK Krzysztof 1999
509 KCIUK Kamil 1994
1131 KEMPA Robert 1976
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
623 KLUZEK Grzegorz 1982
662 KLUZEK Sławomir 1986
979 KOLASA Szymon 2003
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
239 KOPCZYK Adrian 1991
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1510 KOWALCZYK Michał 2007
165 KOWALCZYK Tomasz 1978
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
600 KOZIOŁ Sandra 2000
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
986 KRUPA Natalia 2002
588 KUBIC Marcin 1996
137 KUBIENIEC Michał 1996
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
528 KUĆMIERCZYK Wojciech 1973
101 KUFEL Dominik 1979
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
127 LENART Kazimierz 1952
128 LENART Marek 1992
1445 LUBERDA Mateusz 2002
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
614 MLICKA Beata 1989
769 MOREK Radosław 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
157 MRYC Henryk 1937
2886 MUCHA Daniel 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2491 OCHMAN Michał 1987
514 OSTANEK Michał 1998
118 PACYNA Dariusz 1965
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
236 PALACZ Mirosław 1969
1437 PANEK Kamil 1992
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
951 PIETRZYK Marcin 1990
240 PLEWA Krzysztof 1994
139 PNIACZEK Dominik 1999
78 PORĄBKA Dariusz 1968
1444 PUDZISZ Kamil 2003
1238 PUDZISZ Marcin 1996
452 PUU Aarne 1948
629 RACZEK Marcin 1978
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
241 ROSIEK Michał 1996
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1469 RYPEL Mariusz 2004
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
143 RYŚ Bartosz 1994
144 RYŚ Piotr 1996
145 RYŚ Tomasz 1972
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
129 SKOWRON Daniel 1995
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
3 SMUGA Mariusz 1994
1584 SOŁTYS Piotr 1998
46 STACH Paweł 1978
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1236 STEFANIAK Marcin 1999
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
17 STRZAŁKA Marek 1969
146 SUBIK Filip 1996
132 SUSKI Karol 1994
1569 SYRDA Zuzanna 2006
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
880 SZEROCKI Jan 1999
524 SZLACHETKA Jakub 1993
121 SZLAMKA Andrzej 1966
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
156 ŚLAZYK Paweł 1971
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
856 ŚWIRK Robert 1969
599 ŚWIRSKI Paweł 1999
53 TERLECKI Mirosław 1965
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1 UTYLSKI Filip 1982
1475 WAKSMUNDZKA Natalia 2004
150 WĄSIK Marcin 1996
2588 WĄTOR Oliwia 2006
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1583 WINCEK Marek 1981
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
956 WÓJCIK Albert 1947
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
158 ZAWADZKA Emilia 1997
1678 ŻYDEK Robert 2007