Numer zawodnika: | 1839 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2011 |
Przynależność klubowa: | UKS „Gryf” Gdów |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 46010 |
Numer licencji okres.: | 5459 |
Data wydania: | 31.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 ⇨ 2023-09-21 18:00 3. MKS Skawa Wadowice - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 10:4 |
|||||||
2 | B | ŻOŁYNIAK Hubert | X | TURECKI Jakub | 3:0 (11:4, 11:7, 11:5) | ||
5 | A |
MLECZKO Bartłomiej BARAN Sebastian |
W |
TURECKI Kacper TURECKI Jakub |
3:0 (11:9, 11:8, 11:8) | ||
7 | A | BARAN Sebastian | X | TURECKI Jakub | 3:0 (11:6, 12:10, 11:6) | ||
14 | D | MLECZKO Bartłomiej | X | TURECKI Jakub | 3:2 (11:7, 9:11, 11:8, 9:11, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 10:00 9. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - MKS Radość Gorlice 7:7 |
|||||||
3 | C | TURECKI Jakub | Y | GAŁUSZKA Mateusz | 3:1 (11:7, 3:11, 11:4, 11:6) | ||
6 | B |
TURECKI Kacper TURECKI Jakub |
X |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) | ||
10 | C | TURECKI Jakub | Z | NOWAK Marcin | 3:0 (11:7, 15:13, 11:8) | ||
12 | C | TURECKI Jakub | W | PUSZKARIOW Konstantyn | 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 ⇨ 2023-10-11 19:00 16. TKS Opoka Trzebinia - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 5:9 |
|||||||
3 | C | FRĄCZEK Łukasz | Y | TURECKI Jakub | 1:3 (9:11, 8:11, 17:15, 9:11) | ||
5 | A |
ŚWIRK Robert FRĄCZEK Łukasz |
W |
KUCHARSKI Mateusz TURECKI Jakub |
3:1 (7:11, 11:9, 12:10, 11:7) | ||
9 | D | KOPCZYK Adrian | Y | TURECKI Jakub | 0:3 (11:13, 2:11, 4:11) | ||
11 | A | ŚWIRK Robert | Y | TURECKI Jakub | 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 10:00 22. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Bronowianka Kraków II 5:9 |
|||||||
3 | C | TURECKI Jakub | Y | KARIMOV Artur | 0:3 (3:11, 8:11, 8:11) | ||
6 | B |
TURECKI Jarosław TURECKI Jakub |
X |
SMUGA Mariusz TWARÓG Mariusz |
0:3 (2:11, 9:11, 10:12) | ||
10 | C | TURECKI Jakub | Z | SMUGA Mariusz | 2:3 (11:8, 4:11, 9:11, 11:6, 5:11) | ||
12 | C | TURECKI Jakub | W | ANDRZEJAK Kacper | 3:2 (11:4, 11:7, 7:11, 10:12, 11:5) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 15:00 29. LKS Victoria Nidek - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 11:3 |
|||||||
4 | D | HOLCMAN Tomasz | Z | TURECKI Jakub | 3:1 (6:11, 11:6, 11:7, 11:8) | ||
6 | B |
ŻYDEK Robert GAJDA Rafał |
X |
TURECKI Jakub PAWELEC Tomasz |
3:0 (11:7, 11:8, 11:3) | ||
10 | C | WODNIAK Kamil | Z | TURECKI Jakub | 3:0 (11:2, 11:9, 11:8) | ||
13 | B | ŻYDEK Robert | Z | TURECKI Jakub | 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 10:00 35. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Spektrum Karpol Słopnice II 4:10 |
|||||||
3 | C | TURECKI Jakub | Y | MADZULA Paweł | 0:3 (2:11, 4:11, 7:11) | ||
5 | A |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
W |
BOLSĘGA Paweł MADZULA Paweł |
2:3 (7:11, 14:12, 11:7, 3:11, 10:12) | ||
10 | C | TURECKI Jakub | Z | BOLSĘGA Paweł | 0:3 (5:11, 10:12, 9:11) | ||
12 | C | TURECKI Jakub | W | OBROCHTA Paweł | 0:3 (9:11, 3:11, 4:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-18 10:00 51. Dorbud Gryf Gdów II - LKS Wisła Rząska 7:7 |
|||||||
1 | A | TURECKI Jakub | W | TWARDY Sebastian | 3:1 (10:12, 16:14, 11:7, 11:2) | ||
5 | A |
TURECKI Jakub PAWELEC Tomasz |
W |
TWARDY Sebastian ENGLOT Bartłomiej |
3:0 (12:10, 12:10, 11:9) | ||
7 | A | TURECKI Jakub | X | ENGLOT Bartłomiej | 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 3:11) | ||
11 | A | TURECKI Jakub | Y | BUŁA Dominik | 3:0 (11:7, 12:10, 11:6) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 16:00 ⇨ 2024-01-05 18:30 48. KS Gorce Nowy Targ II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 9:5 |
|||||||
3 | C | GNIADEK Piotr | Y | TURECKI Jakub | 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) | ||
5 | A |
GARB Aleksandra NAGEL Kacper |
W |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
3:2 (9:11, 11:8, 8:11, 11:3, 11:3) | ||
9 | D | RYŚ Paweł | Y | TURECKI Jakub | 0:3 (5:11, 6:11, 9:11) | ||
11 | A | NAGEL Kacper | Y | TURECKI Jakub | 3:2 (14:12, 11:7, 10:12, 8:11, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-13 17:00 ⇨ 2024-01-11 19:00 55. LZS Solidarni Mędrzechów - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 6:8 |
|||||||
1 | A | BŁOCHO Przemysław | W | TURECKI Jakub | 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) | ||
6 | B |
TABOR Marcin OGORZELEC Łukasz |
X |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
3:1 (11:8, 11:5, 7:11, 11:7) | ||
8 | B | OGORZELEC Łukasz | W | TURECKI Jakub | 3:0 (11:4, 11:9, 11:7) | ||
12 | C | TABOR Marcin | W | TURECKI Jakub | 3:1 (11:2, 8:11, 11:7, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-16 10:00 ⇨ 2024-01-13 15:00 54. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - MKS Centrum Kraków 8:6 |
|||||||
3 | C | TURECKI Jakub | Y | RADEK Arkadiusz | 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) | ||
6 | B |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
X |
UTYLSKI Filip RADEK Arkadiusz |
2:3 (11:7, 8:11, 12:10, 11:13, 9:11) | ||
10 | C | TURECKI Jakub | Z | UTYLSKI Filip | 3:1 (11:6, 5:11, 11:5, 11:9) | ||
12 | C | TURECKI Jakub | W | MROCZKA Marcel | 0:3 (5:11, 11:13, 9:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 19:00 ⇨ 2024-01-14 15:00 42. KS Podwawelski Kraków II - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 6:8 |
|||||||
1 | A | JÓZEFIAK Michał | W | TURECKI Jakub | 1:3 (6:11, 11:6, 11:13, 8:11) | ||
6 | B |
FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
X |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
1:3 (10:12, 14:16, 11:7, 9:11) | ||
8 | B | WOŁOWIECKI Robert | W | TURECKI Jakub | 3:1 (4:11, 11:5, 11:9, 11:5) | ||
12 | C | BOLEK Łukasz | W | TURECKI Jakub | 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 11:13) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 10:00 62. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - UKS Zarabie Myślenice 9:5 |
|||||||
2 | B | TURECKI Jakub | X | ŚWIATŁOŃ Piotr | 0:3 (7:11, 7:11, 3:11) | ||
5 | A |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
W |
ŚWIATŁOŃ Piotr SKRZYPEK Grzegorz |
3:0 (11:4, 11:7, 11:5) | ||
8 | B | TURECKI Jakub | W | KUZIO Waldemar | 3:2 (9:11, 6:11, 11:7, 11:6, 11:4) | ||
13 | B | TURECKI Jakub | Z | DUDZIAK Damian | 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 10:00 ⇨ 2024-03-13 18:00 67. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - MKS Skawa Wadowice 3:11 |
|||||||
4 | D | TURECKI Jakub | Z | JURZAK Łukasz | 1:3 (4:11, 7:11, 11:6, 5:11) | ||
5 | A |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
W |
MLECZKO Bartłomiej ŻOŁYNIAK Hubert |
2:3 (2:11, 11:13, 11:8, 11:9, 3:11) | ||
9 | D | TURECKI Jakub | Y | MLECZKO Bartłomiej | 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) | ||
14 | D | TURECKI Jakub | X | ŻOŁYNIAK Hubert | 1:3 (7:11, 11:9, 5:11, 4:11) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-05 18:00 73. MKS Radość Gorlice - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 10:4 |
|||||||
3 | C | NOWAK Marcin | Y | TURECKI Jakub | 3:2 (5:11, 7:11, 13:11, 11:7, 12:10) | ||
6 | B |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
X |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
3:2 (11:13, 12:10, 11:5, 8:11, 11:9) | ||
9 | D | GAŁUSZKA Mateusz | Y | TURECKI Jakub | 2:3 (11:5, 4:11, 8:11, 11:8, 1:11) | ||
11 | A | PUSZKARIOW Konstantyn | Y | TURECKI Jakub | 3:1 (6:11, 11:4, 11:3, 11:5) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 10:00 ⇨ 2024-04-07 10:00 70. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Podwawelski Kraków II 8:6 |
|||||||
1 | A | TURECKI Jakub | W | FORNARI LABBE Carlo Vito | 3:1 (5:11, 11:8, 12:10, 13:11) | ||
5 | A |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
W |
JÓZEFIAK Michał WOŁOWIECKI Robert |
2:3 (11:8, 7:11, 11:8, 9:11, 6:11) | ||
7 | A | TURECKI Jakub | X | BOLEK Łukasz | 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 12:10) | ||
11 | A | TURECKI Jakub | Y | JÓZEFIAK Michał | 3:0 (11:9, 11:8, 11:4) |