Wiktor Klag
Numer zawodnika: 1403
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 40794
Numer licencji okres.: 3616
Data wydania: 30.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1449 BARTNICKI Jakub 2004
628 BIAŁCZYK Łukasz 1989
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1479 BOBAK Igor 2004
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1413 BODNAR Michał 2003
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1981 BRUD Szymon 2006
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
2056 CHOJNA Zbigniew 1967
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
3456 DOMIN Maciej 2005
625 DROZD Paweł 1979
2249 DYMEK Michał 1987
1790 DŹWIG Andrzej 1986
810 FLAUMENHAFT Jacek 1976
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
3091 FURMANKIEWICZ Paweł 1990
727 GALUS Mateusz 2001
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2140 GDULA Adam 1977
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
633 GŁĄB Damian 1989
513 GOŁDA Gabriel 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
1231 HANDZEL Weronika 2004
1580 IWANIEC Kinga 1999
812 IWANIUCH Rafał 1987
1975 JABŁOŃSKI Paweł 1987
1979 JADAM Dawid 2007
808 JANIK Tomasz 1979
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
832 JURCZAK Michał 1989
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
3412 KIEŁB Dariusz 1972
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
662 KLUZEK Sławomir 1986
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
1474 KOLASA Iwona 2007
1888 KOLEKTA Jarosław 1968
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
2819 KOŁEK Maciej 2004
3451 KOŁODZIEJ Krystian 2004
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
949 KONSTANTY Adam 1954
898 KONSTANTYN Paweł 1983
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1817 KORCZAK Karol 2006
1509 KORCZAK Natasza 2006
3346 KORYCKI Michał 1993
892 KOSMAL Dawid 2004
2443 KRUKAR Piotr 2003
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1197 LELEK Paweł 1973
127 LENART Kazimierz 1952
128 LENART Marek 1992
3455 LILIEN Aleksander 2002
1445 LUBERDA Mateusz 2002
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
1034 MADZULA Paweł 1976
151 MAGULSKI Damian 1997
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
1446 MITORAJ Jan 2000
1447 MITORAJ Paweł 2000
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
780 MÓL Marcin 1978
1468 MROŻEK Damian 2005
2886 MUCHA Daniel 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
965 ORTMAN Agata 2001
1033 OSIKA Sławomir 1990
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
1412 PACZYŃSKI Jakub 2003
1437 PANEK Kamil 1992
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
296 PĘDZIMĄŻ Jan 1958
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
1444 PUDZISZ Kamil 2003
629 RACZEK Marcin 1978
1214 RADWAN Mikołaj 2001
4 RAJTAR Marek 1997
253 RAPUTA Tomasz 1980
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1795 RUPA Robert 1965
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
862 SARNA Ryszard 1962
1944 SEROKA Szymon 2001
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1584 SOŁTYS Piotr 1998
2202 SPOREK Szymon 2004
1313 STALMACH Zbigniew 2000
3741 STANKIEWICZ Mirosław 1979
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
3090 SZCZEPANIK Konrad 1989
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
2502 SZYDŁOWSKI Wojtek 1994
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
156 ŚLAZYK Paweł 1971
599 ŚWIRSKI Paweł 1999
376 TABOR Marcin 1981
2501 TOCZONY Szymon 1993
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1475 WAKSMUNDZKA Natalia 2004
330 WARMUZ Kamil 1989
1806 WAWRZON Sebastian 1998
3411 WENC Maciej 1986
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2118 WIERZBICKA Marlena 2001
470 WILK Paweł 1988
1939 WILK Roman 1961
1583 WINCEK Marek 1981
1414 WODNIAK Kamil 2003
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
2055 WOLAREK Artur 1979
2066 WORECKI Michał 1979
115 WOŹNIAK Dominik 1989
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007