Konrad Kohutek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: PKS „Porta” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 11:00 ⇨ 2020-11-19 18:00
17. PKS „Porta” Kraków - LKS „Wisła” Rząska II 11:3
4   D KOHUTEK Konrad Z REPTAK Grzegorz 3:0 (11:8, 11:9, 11:3) ⇑
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X REPTAK Grzegorz
KONIECZKOWICZ Dariusz
3:0 (11:2, 11:3, 11:3) ⇑
9   D KOHUTEK Konrad Y KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) ⇑
14   D KOHUTEK Konrad X TWARDY Sebastian 2:3 (9:11, 11:7, 8:11, 11:8, 3:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 10:00 ⇨ 2020-11-27 18:00
12. UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków 5:9
2   B PERZ Izabela X KOHUTEK Konrad 3:1 (12:14, 11:5, 11:9, 11:7) ⇓
6   B PERZ Izabela
GAJ Milena
X KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:8) ⇓
7   A GAJ Milena X KOHUTEK Konrad 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) ⇓
14   D PAWELEC Tomasz X KOHUTEK Konrad 1:3 (4:11, 11:6, 3:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 11:00
22. UKS „Rokicie” Szczytniki I - PKS „Porta” Kraków 3:11
4   D FILIPEK Angelika Z KOHUTEK Konrad 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) ⇑
5   A LEWICKI Piotr
PRZEPOLSKI Andrzej
W DZIAŁEK Mateusz
KOHUTEK Konrad
3:2 (8:11, 11:5, 12:14, 11:8, 11:6) ⇓
10   C PRZEPOLSKI Andrzej Z KOHUTEK Konrad 3:1 (11:9, 5:11, 11:6, 11:5) ⇓
13   B SZOSTAK Michał Z KOHUTEK Konrad 0:3 (7:11, 9:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-04 17:00
27. PKS „Porta” Kraków - „Siemacha” Kraków II 13:1
2   B KOHUTEK Konrad X PIRÓG Paweł 3:1 (11:9, 11:13, 11:4, 11:8) ⇑
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X RESZKA Adam
OCHALIK Konrad
3:0 (11:5, 11:4, 11:1) ⇑
8   B KOHUTEK Konrad W RESZKA Adam 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) ⇑
13   B KOHUTEK Konrad Z OCHALIK Konrad 3:0 (11:1, 11:3, 11:8) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 13:30
32. LKS „Kłos” Olkusz II - PKS „Porta” Kraków 3:11
2   B NATKANIEC Michał X KOHUTEK Konrad 1:3 (11:6, 8:11, 9:11, 6:11) ⇑
5   A ŁASKAWIEC Jakub
WALOTEK Krzysztof
W KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
1:3 (11:13, 11:5, 6:11, 7:11) ⇑
7   A ŁASKAWIEC Jakub X KOHUTEK Konrad 2:3 (10:12, 11:9, 11:5, 9:11, 7:11) ⇑
14   D MOTYKA Rafał X KOHUTEK Konrad 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:9) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-23 11:00
47. PKS „Porta” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10
3   C KOHUTEK Konrad Y ŻĄDŁO Piotr 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 6:11) ⇓
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X DŹWIG Andrzej
ŻĄDŁO Piotr
0:3 (6:11, 4:11, 7:11) ⇓
10   C KOHUTEK Konrad Z DŹWIG Andrzej 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇓
12   C KOHUTEK Konrad W DZIADEK Dominik 0:3 (7:11, 10:12, 9:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-17 14:00 ⇨ 2021-02-19 18:00
42. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - PKS „Porta” Kraków 9:5
3   C ZĘBALA Mateusz Y KOHUTEK Konrad 3:0 (11:5, 11:6, 11:4) ⇓
5   A ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
W KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) ⇓
9   D TOKARZ Paweł Y KOHUTEK Konrad 3:1 (11:13, 12:10, 11:8, 15:13) ⇓
11   A FERDEK Marek Y KOHUTEK Konrad 2:3 (11:8, 11:2, 8:11, 8:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-09 11:00 ⇨ 2021-02-21 11:00
37. PKS „Porta” Kraków - MKS „Centrum” Kraków IV 12:2
6   B KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
X SZEWCZYK Hubert
PIESZCZEK Mikołaj
3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:7) ⇑
8   B KOHUTEK Konrad W SZEWCZYK Hubert 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 9:11) ⇓
13   B KOHUTEK Konrad Z DĄBEK Michał 2:3 (11:7, 11:8, 10:12, 8:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1970 BOCHENEK Mirosław 1969
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
2078 BUŁA Dominik 1981
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1920 CNOTA Jakub 2002
1787 DATA Adrian 1998
2828 DĄBEK Michał 2004
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2246 DUDA Patryk 1978
704 DZIADEK Dominik 1998
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
431 GĄDEK Natalia 2001
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
651 GONET Maciej 1975
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
975 JEDYNAK Damian 1989
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
1275 KOPACKI Paweł 2004
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2898 KOWAL Łukasz 1983
2000 KUC Leszek 1970
2812 KUCAB Jakub 2003
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2507 MIERNIK Jan 2007
1896 MIĘKINA Hubert 2005
3129 MOTYKA Rafał 1975
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2615 NATKANIEC Michał 1980
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2677 OCHALIK Konrad 2008
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
2575 PAWELEC Tomasz 2008
1543 PERZ Izabela 2008
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2769 PIESZCZEK Bartosz 2008
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2730 PIETROW Aleksander 2002
2550 PILCH Aleksander 2008
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2178 PIRÓG Paweł 2008
784 PORADZISZ Michał 1994
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
2867 REPTAK Grzegorz 1974
2177 RESZKA Adam 2009
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
2584 RUDZKA Oliwia 2005
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
524 SZLACHETKA Jakub 1993
2576 SZOSTAK Michał 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2869 TOKARZ Paweł 1977
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
3320 TWARDY Sebastian 1994
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1283 WÓJCIK Jan 1959
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003