Piotr Kachel
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1965
Przynależność klubowa: ULKS „Lachowice”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00 ⇨ 2020-10-14 18:00
2. ULKS „Lachowice” II - KS „Gorce” Nowy Targ V 13:1
3   C KACHEL Piotr Y CZYSZCZOŃ Robert 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇑
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:0 (11:6, 16:14, 11:4) ⇑
10   C KACHEL Piotr Z ŻÓŁTEK Daniel 3:1 (10:12, 13:11, 16:14, 11:5) ⇑
12   C KACHEL Piotr W KUROS Antoni 2:3 (11:9, 5:11, 7:11, 11:3, 13:15) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-21 17:00 ⇨ 2020-10-21 18:00
23. „Power Rangers” Czarny Dunajec - ULKS „Lachowice” II 4:10
4   D BANDYK Katarzyna Z KACHEL Piotr 3:1 (11:5, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
6   B WINIARSKI Adam
PRACHARCZYK Krystian
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
1:3 (7:11, 7:11, 16:14, 6:11) ⇑
10   C PALARZ Jan Z KACHEL Piotr 2:3 (9:11, 11:6, 4:11, 11:6, 6:11) ⇑
13   B BODZIONY Piotr Z KACHEL Piotr 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 18:00
6. KS „Backhand” Andrychów - ULKS „Lachowice” II 10:4
4   D NOWAK Łukasz Z KACHEL Piotr 3:0 (11:2, 11:8, 11:9) ⇓
6   B SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:6) ⇓
10   C SKRZYPIEC Dawid Z KACHEL Piotr 0:3 (6:11, 8:11, 9:11) ⇑
13   B ORLICKI Krzysztof Z KACHEL Piotr 3:0 (11:2, 11:6, 11:9) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-20 18:00 ⇨ 2020-11-13 18:00
10. ULKS „Lachowice” II - LKS „Orawa” Jabłonka 7:7
3   C KACHEL Piotr Y LITWIAK Tadeusz 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 9:11) ⇓
6   B GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
X PALENIK Jerzy
KLUCZ Wojciech
3:1 (12:10, 7:11, 11:9, 11:9) ⇑
10   C KACHEL Piotr Z PALENIK Jerzy 3:1 (6:11, 11:5, 11:7, 11:6) ⇑
12   C KACHEL Piotr W ŁOWAS Marcin 0:3 (4:11, 5:11, 6:11) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 18:00 ⇨ 2020-11-19 19:00
14. UKS „Tornado” Waksmund - ULKS „Lachowice” II 4:10
1   A KOLASA Dawid W KACHEL Piotr 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:5) ⇓
6   B KOLASA Iwona
KUNKA Aleksandra
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
0:3 (6:11, 5:11, 7:11) ⇑
8   B KOLASA Iwona W KACHEL Piotr 3:1 (11:8, 6:11, 11:3, 11:2) ⇓
12   C KUNKA Aleksandra W KACHEL Piotr 0:3 (3:11, 4:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
2601 BANDYK Katarzyna 1979
938 BIZOŃ Stefan 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
3155 BODZIONY Piotr 1980
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
2704 BRYŁA Rafał 2006
1800 BRYNIARSKI Borys 2004
300 CAPUTA Henryk 1959
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2113 GNIADEK Piotr 2008
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
1231 HANDZEL Weronika 2004
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
949 KONSTANTY Adam 1954
1509 KORCZAK Natasza 2006
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
2274 KUBERA Dawid 2007
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2722 KUROS Antoni 2010
523 KUZIO Waldemar 1977
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
770 ŁOWAS Marcin 1992
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
1502 MENSFELD Natalia 2004
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
2904 MOTYKA Janusz 1972
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2432 NOWAK Łukasz 1989
3157 ORLICKI Krzysztof 1973
118 PACYNA Dariusz 1965
293 PALARZ Jan 1969
2634 PALENIK Jerzy 1963
877 PIEGZA Adrian 2000
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
355 SURMA Mariusz 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
524 SZLACHETKA Jakub 1993
2502 SZYDŁOWSKI Wojtek 1994
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2501 TOCZONY Szymon 1993
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2618 WINIARSKI Adam 1966
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
2383 ZYSEK Piotr 1967
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
1678 ŻYDEK Robert 2007