Łukasz Kurczyna
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1985
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 16:00 ⇨ 2020-10-14 18:00
6. MKS „Centrum” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 7:7
1   A STOCHEL Adam W KURCZYNA Łukasz 0:3 (16:18, 11:13, 10:12) ⇑
5   A RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
W PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
0:3 (7:11, 12:14, 6:11) ⇑
8   B PACYNA Dariusz W KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:4, 11:9, 12:10) ⇓
12   C PASIECZNY Jan W KURCZYNA Łukasz 3:2 (7:11, 12:10, 11:9, 9:11, 11:7) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-16 18:30
12. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Victoria” Nidek 7:7
2   B KURCZYNA Łukasz X WODNIAK Kamil 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) ⇓
5   A PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
W WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:4) ⇑
8   B KURCZYNA Łukasz W HOLCMAN Zbigniew 3:0 (11:6, 11:9, 11:6) ⇑
13   B KURCZYNA Łukasz Z HOLCMAN Tomasz 1:3 (9:11, 8:11, 12:10, 5:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-23 18:30
15. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3
3   C KURCZYNA Łukasz Y GNIADEK Piotr 3:1 (11:9, 6:11, 12:10, 11:8) ⇑
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
3:1 (14:12, 11:13, 11:9, 11:9) ⇑
10   C KURCZYNA Łukasz Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:7, 11:3) ⇑
12   C KURCZYNA Łukasz W MRUGAŁA Jan 3:0 (11:7, 11:7, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 11:00
30. KS „Bronowianka” Kraków III - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie 6:8
4   D ANDRZEJAK Kacper Z KURCZYNA Łukasz 0:3 (9:11, 6:11, 5:11) ⇑
6   B BRUZDA Julia
ANDRZEJAK Kacper
X PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 5:11) ⇑
10   C BRUZDA Julia Z KURCZYNA Łukasz 0:3 (9:11, 8:11, 10:12) ⇑
13   B ZAJĄC Anna Z KURCZYNA Łukasz 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
135 BANAŚ Jan 1967
15 BIEL Jakub 1977
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1413 BODNAR Michał 2003
1272 BOLEK Łukasz 1997
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1695 BRUZDA Julia 2005
518 BUJAK Piotr 1960
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
1701 CHOLEWA Wacław 1960
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
1401 CYRWUS Anna 2005
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1023 DŁUGOPOLSKI Miłosz 2002
210 DUDZIAK Damian 1995
2249 DYMEK Michał 1987
704 DZIADEK Dominik 1998
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1790 DŹWIG Andrzej 1986
923 FRĄCZEK Artur 1971
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2140 GDULA Adam 1977
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
633 GŁĄB Damian 1989
2113 GNIADEK Piotr 2008
651 GONET Maciej 1975
925 GRABANIA Zdzisław 1947
125 GRAJNY Piotr 1968
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
541 JANIK Angelika 2000
2568 JANUŚ Karolina 1999
975 JEDYNAK Damian 1989
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
130 KACHEL Jan 1970
100 KACHEL Mateusz 1996
2117 KACHEL Piotr 1965
142 KAMIŃSKI Czesław 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
959 KNAPCZYK Józef 1962
979 KOLASA Szymon 2003
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
636 KOZIEŁ Michał 1983
2119 KROCHMAL Paweł 1987
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
653 KULIŚ Mateusz 1995
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
2002 LUHA Peter 1989
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1447 MITORAJ Paweł 2000
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2305 MOSKAŁA Ryszard 1956
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
890 MYSTEK Rafał 2001
1096 NALEPA Maciej 1973
322 NOWACKA Dorota 1966
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
59 OPYD Artur 1996
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1759 PAŁKA Patryk 2002
601 PASIECZNY Jan 1967
877 PIEGZA Adrian 2000
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
711 PIETRZAK Agnieszka 2000
951 PIETRZYK Marcin 1990
2385 PIOTROWSKA Ewelina 1991
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
452 PUU Aarne 1948
4 RAJTAR Marek 1997
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
143 RYŚ Bartosz 1994
862 SARNA Ryszard 1962
1604 SĘK Rafał 1977
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1641 STOCHEL Adam 2006
146 SUBIK Filip 1996
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
880 SZEROCKI Jan 1999
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
856 ŚWIRK Robert 1969
670 TALAGA Samuel 1999
2501 TOCZONY Szymon 1993
330 WARMUZ Kamil 1989
150 WĄSIK Marcin 1996
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
1283 WÓJCIK Jan 1959
1882 WÓJCIK Krzysztof 1981
1408 ZAJĄC Anna 2002
1060 ZAJĄC Jacek 2000
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
1857 ZIELENIEWSKI Leon 2001
2383 ZYSEK Piotr 1967
1678 ŻYDEK Robert 2007