Numer zawodnika: | 1196 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1976 |
Przynależność klubowa: | KS „Jordan” Kraków |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 39978 |
Numer licencji okres.: | 5175 |
Data wydania: | 31.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-10-01 18:00 10. KS Jordan Kraków - KS Bronowianka Kraków III 5:9 |
|||||||
4 | D | URBAN Piotr | Z | PILCH Mikołaj | 0:3 (8:11, 9:11, 7:11) | ||
5 | A |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
W |
PILCH Mikołaj PROTSENKO Tymofii |
3:2 (11:6, 10:12, 5:11, 11:6, 11:7) | ||
9 | D | URBAN Piotr | Y | ILCEWICZ Wiktoria | 0:3 (5:11, 6:11, 5:11) | ||
14 | D | URBAN Piotr | X | PROTSENKO Tymofii | 2:3 (10:12, 11:4, 11:8, 4:11, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-08 18:00 49. Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II - KS Jordan Kraków 8:6 |
|||||||
4 | D | KOCHANOWSKI Tomasz | Z | URBAN Piotr | 2:3 (6:11, 7:11, 11:9, 11:8, 4:11) | ||
5 | A |
NOWAK Mateusz KOCHANOWSKI Tomasz |
W |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
0:3 (7:11, 8:11, 5:11) | ||
10 | C | MARCHEWKA Artur | Z | URBAN Piotr | 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 11:6) | ||
13 | B | NOWAK Mateusz | Z | URBAN Piotr | 3:2 (7:11, 6:11, 11:8, 11:9, 11:6) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-22 18:30 ⇨ 2023-11-10 18:30 34. Podwawelski Kraków V - KS Jordan Kraków 4:10 |
|||||||
3 | C | ELARGAWY Omar | Y | URBAN Piotr | 0:3 (8:11, 10:12, 4:11) | ||
6 | B |
ELARGAWY Omar ŁATA Przemysław |
X |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
2:3 (12:10, 14:12, 11:13, 12:14, 5:11) | ||
9 | D | ŁATA Przemysław | Y | URBAN Piotr | 0:3 (6:11, 1:11, 6:11) | ||
11 | A | CZOSNEK Arkadiusz | Y | URBAN Piotr | 2:3 (8:11, 14:12, 11:7, 9:11, 7:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-11-26 18:00 63. KS Jordan Kraków - KS Rockets Wiśniowa 7:7 |
|||||||
3 | C | URBAN Piotr | Y | TABOR Janusz | 3:1 (11:1, 13:11, 8:11, 11:7) | ||
6 | B |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
X |
TABOR Janusz STALMACH Zbigniew |
3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 11:7) | ||
10 | C | URBAN Piotr | Z | STALMACH Zbigniew | 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) | ||
12 | C | URBAN Piotr | W | KUCHNIA Andrzej | 3:0 (11:7, 11:9, 14:12) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2023-12-10 18:00 76. KS Jordan Kraków - MKS Centrum Kraków III 6:8 |
|||||||
3 | C | URBAN Piotr | Y | BARAN Mateusz | 3:0 (11:7, 11:5, 11:7) | ||
5 | A |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
W |
MAJDAK Rafał CHROMIŃSKA Ewelina |
1:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:13) | ||
10 | C | URBAN Piotr | Z | DONIEC Krzysztof | 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) | ||
12 | C | URBAN Piotr | W | CHROMIŃSKA Ewelina | 0:3 (6:11, 9:11, 4:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2023-12-17 17:30 79. Krupiec Rokicie Szczytniki II - KS Jordan Kraków 11:3 |
|||||||
2 | B | KOLIŃSKI Witold | X | URBAN Piotr | 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:2) | ||
5 | A |
KUTYŁA Dawid KOLIŃSKI Witold |
W |
WIELOGÓRSKI Bartłomiej URBAN Piotr |
3:0 (11:3, 11:5, 11:8) | ||
7 | A | KLIMCZAK Marek | X | URBAN Piotr | 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) | ||
14 | D | KUTYŁA Dawid | X | URBAN Piotr | 2:3 (9:11, 11:7, 11:8, 9:11, 12:14) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-02 16:00 ⇨ 2023-12-18 18:30 64. Dorbud Gryf Gdów II - KS Jordan Kraków 2:12 |
|||||||
3 | C | TURECKI Jarosław | Y | URBAN Piotr | 0:3 (7:11, 9:11, 9:11) | ||
6 | B |
ŁAKOMY Maja GŁUCH Jakub |
X |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
0:3 (3:11, 8:11, 4:11) | ||
9 | D | GŁUCH Jakub | Y | URBAN Piotr | 0:3 (1:11, 7:11, 7:11) | ||
11 | A | WCISŁO Konrad | Y | URBAN Piotr | 3:0 (11:7, 11:8, 13:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 14. | 2024-01-19 19:00 94. LKS Polonia Wilczkowice II - KS Jordan Kraków 3:11 |
|||||||
4 | D | BRAK Andrzej | Z | URBAN Piotr | 0:3 (8:11, 6:11, 9:11) | ||
6 | B |
WIDEŁKA Mirosław BRAK Andrzej |
X |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
1:3 (8:11, 5:11, 11:7, 6:11) | ||
10 | C | WIDEŁKA Mirosław | Z | URBAN Piotr | 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) | ||
13 | B | GARBACKI Andrzej | Z | URBAN Piotr | 0:3 (8:11, 9:11, 6:11) | ||
5K | I runda | Runda 1. - Kolejka 15. | 2024-01-28 18:00 102. KS Jordan Kraków - TKKF Top Spin Kraków 7:7 |
|||||||
2 | B | URBAN Piotr | X | SZCZERBA Tomasz | 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) | ||
5 | A |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
W |
WOŹNY Dariusz WALA Tomasz |
2:3 (10:12, 11:9, 11:7, 9:11, 7:11) | ||
8 | B | URBAN Piotr | W | PALCZYŃSKI Bogdan | 3:2 (13:11, 7:11, 9:11, 11:9, 11:8) | ||
13 | B | URBAN Piotr | Z | WALA Tomasz | 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 8:11) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-03 18:00 130. KS Jordan Kraków - Magnum-Wesem Koźmice Wlk. II 4:10 |
|||||||
4 | D | URBAN Piotr | Z | KOCHANOWSKI Tomasz | 3:0 (12:10, 11:8, 11:3) | ||
5 | A |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
W |
MARCHEWKA Artur CHOLEWA Kacper |
1:3 (11:3, 8:11, 7:11, 9:11) | ||
9 | D | URBAN Piotr | Y | NOWAK Mateusz | 3:2 (11:9, 8:11, 11:4, 8:11, 11:5) | ||
14 | D | URBAN Piotr | X | CHOLEWA Kacper | 0:3 (5:11, 10:12, 8:11) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2024-03-17 18:00 134. KS Jordan Kraków - LKS Polonia Wilczkowice II 10:4 |
|||||||
3 | C | URBAN Piotr | Y | BRAK Andrzej | 3:1 (11:5, 11:8, 8:11, 11:2) | ||
6 | B |
URBAN Piotr LODOWSKI Janusz |
X |
WIDEŁKA Mirosław BRAK Andrzej |
0:3 (6:11, 4:11, 9:11) | ||
10 | C | URBAN Piotr | Z | WIDEŁKA Mirosław | 3:0 (11:3, 11:6, 11:4) | ||
12 | C | URBAN Piotr | W | PEREK Robert | 3:0 (11:5, 11:3, 11:3) | ||
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2024-03-24 18:30 138. Podwawelski Kraków IV - KS Jordan Kraków 10:4 |
|||||||
4 | D | SOBUCKI Mateusz | Z | URBAN Piotr | 0:3 (8:11, 6:11, 11:13) | ||
6 | B |
SOBUCKI Mateusz SMĘTOCH Michał |
X |
URBAN Piotr APOSTOŁ Paweł |
0:3 (8:11, 6:11, 6:11) | ||
10 | C | HARMACIŃSKI Adrian | Z | URBAN Piotr | 1:3 (11:8, 9:11, 8:11, 6:11) | ||
13 | B | SMĘTOCH Michał | Z | URBAN Piotr | 3:2 (7:11, 11:7, 11:1, 8:11, 11:4) |