Cezary Krupa
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1992
Przynależność klubowa: MKS „Skawa” Wadowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 18:00 ⇨ 2020-10-22 18:00
7. KS „Gorce” Nowy Targ V - MKS „Skawa” Wadowice III 0:14
3   C KOWALCZYK Bartosz Y KRUPA Cezary 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) ⇑
6   B KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
X JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
1:3 (12:10, 4:11, 7:11, 5:11) ⇑
9   D ŻÓŁTEK Daniel Y KRUPA Cezary 0:3 (5:11, 6:11, 6:11) ⇑
11   A KUROS Antoni Y KRUPA Cezary 0:3 (8:11, 7:11, 2:11) ⇑
3M | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 14:00 ⇨ 2020-11-12 18:00
8. MKS „Skawa” Wadowice - UKS „Zarabie” Myślenice II 12:2
9   D KRUPA Cezary Y NALEPA Maciej 0:3 (8:11, 12:14, 8:11) ⇓
14   D KRUPA Cezary X NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 2:3 (11:6, 6:11, 11:6, 6:11, 5:11) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-21 14:00
11. MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Backhand” Andrychów 7:7
1   A KRUPA Cezary W KONIECZNY Tomasz 2:3 (11:7, 6:11, 10:12, 11:8, 7:11) ⇓
6   B JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
X KONIECZNY Tomasz
BIL Maksymilian
3:0 (12:10, 11:9, 13:11) ⇑
7   A KRUPA Cezary X BIL Maksymilian 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:7) ⇑
11   A KRUPA Cezary Y OCHMAN Michał 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 17:00
15. LKS „Orawa” Jabłonka - MKS „Skawa” Wadowice III 3:11
1   A ŁOWAS Marcin W KRUPA Cezary 1:3 (11:4, 7:11, 8:11, 7:11) ⇑
5   A ŁOWAS Marcin
KLUCZ Wojciech
W JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 9:11) ⇑
8   B KLUCZ Wojciech W KRUPA Cezary 0:3 (2:11, 8:11, 6:11) ⇑
12   C PAWLAK Piotr W KRUPA Cezary 1:3 (7:11, 7:11, 11:9, 3:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00
19. ULKS „Lachowice” II - MKS „Skawa” Wadowice III 1:13
1   A KRUPKA Sławomir W KRUPA Cezary 0:3 (2:11, 3:11, 7:11) ⇑
5   A KACHEL Jan
BANAŚ Jan
W JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 7:11) ⇑
8   B KACHEL Jan W KRUPA Cezary 0:3 (7:11, 5:11, 11:13) ⇑
12   C KACHEL Piotr W KRUPA Cezary 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 14:00
24. MKS „Skawa” Wadowice III - KTS „Victoria” Spytkowice II 12:2
1   A KRUPA Cezary W BOBAK Jacek 3:0 (11:5, 11:8, 13:11) ⇑
5   A JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇑
7   A KRUPA Cezary X ŚLUSARCZYK Michał 3:2 (12:10, 11:7, 7:11, 8:11, 13:11) ⇑
11   A KRUPA Cezary Y KAJFASZ Bogdan 3:1 (8:11, 11:6, 11:4, 11:3) ⇑
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-18 17:00 ⇨ 2021-03-01 19:00
27. „Power Rangers” Czarny Dunajec - MKS „Skawa” Wadowice III 0:14
1   A PRACHARCZYK Krystian W KRUPA Cezary 0:3 (6:11, 6:11, 6:11) ⇑
6   B BODZIONY Grzegorz
BANDYK Katarzyna
X JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
0:3 (6:11, 10:12, 1:11) ⇑
8   B SOWIŃSKI Ziemowit W KRUPA Cezary 1:3 (12:14, 6:11, 11:8, 1:11) ⇑
12   C BODZIONY Grzegorz W KRUPA Cezary 0:3 (7:11, 6:11, 10:12) ⇑
B | 5NT | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-06-21 00:00
2. MKS „Skawa” Wadowice III - MKS „Skawa” Wadowice II 11:3
2   B KRUPA Cezary X WIŚNIEWSKI Mateusz 3:1 (12:10, 9:11, 11:3, 11:5) ⇑
6   B JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
X KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
3:0 (11:8, 11:9, 11:4) ⇑
8   B KRUPA Cezary W PIEKARCZYK Zuzanna 3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇑
13   B KRUPA Cezary Z KACZMARCZYK Karol 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
B | 5NT | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-06-23 00:00
4. MKS „Skawa” Wadowice II - MKS „Skawa” Wadowice III 2:12
2   B WIŚNIEWSKI Mateusz X KRUPA Cezary 0:3 (9:11, 8:11, 5:11) ⇑
6   B KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
X JĘDRZEJOWSKI Oskar
KRUPA Cezary
0:3 (4:11, 7:11, 9:11) ⇑
7   A PIEKARCZYK Tomasz X KRUPA Cezary 3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:8) ⇓
14   D PIEKARCZYK Zuzanna X KRUPA Cezary 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
15 BIEL Jakub 1977
188 BIL Maksymilian 1998
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
18 BOCHENEK Mariusz 1969
295 BODZIONY Grzegorz 1994
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1292 BOGACZ Wojciech 2004
1838 BRUZDA Rafał 1974
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
1436 DRABEK Kazimierz 1945
1790 DŹWIG Andrzej 1986
713 GARB Aleksandra 2001
658 GARYCKI Adrian 1996
2258 GĄSIOR Natalia 2004
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
975 JEDYNAK Damian 1989
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
176 KLIMCZAK Marek 1965
3178 KLUCZ Wojciech 1979
258 KOŁODZIEJ Szymon 1996
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
7 KONIECZNY Tomasz 1987
898 KONSTANTYN Paweł 1983
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
3171 KRUPKA Sławomir 1981
588 KUBIC Marcin 1996
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2722 KUROS Antoni 2010
178 KUTAJ Maksymilian 2002
523 KUZIO Waldemar 1977
1197 LELEK Paweł 1973
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
770 ŁOWAS Marcin 1992
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2250 MIKRUT Jakub 2003
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
1096 NALEPA Maciej 1973
228 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967
2432 NOWAK Łukasz 1989
2491 OCHMAN Michał 1987
118 PACYNA Dariusz 1965
601 PASIECZNY Jan 1967
3181 PAWLAK Piotr 1982
81 PIĄSTKA Michał 1994
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
951 PIETRZYK Marcin 1990
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
788 SOWIŃSKI Ziemowit 1977
1313 STALMACH Zbigniew 2000
146 SUBIK Filip 1996
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
121 SZLAMKA Andrzej 1966
2576 SZOSTAK Michał 2005
2257 SZTWIERTNIA Ilona 2004
2887 ŚLUSARCZYK Michał 1990
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
330 WARMUZ Kamil 1989
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
538 ZALEWSKI Krzysztof 1994
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009