Kamil Wodniak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: LKS „Victoria” Nidek
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 15:00
5. LKS „Victoria” Nidek - KTS „Victoria” Spytkowice 3:11
4   D WODNIAK Kamil Z CHOJNA Dawid 1:3 (6:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇓
5   A WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
W MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:0 (11:6, 12:10, 11:9) ⇑
9   D WODNIAK Kamil Y GRONDALCZYK Adrian 3:0 (11:2, 11:8, 11:7) ⇑
14   D WODNIAK Kamil X MAMOŃ Wojciech 1:3 (11:3, 7:11, 10:12, 7:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-16 18:30
12. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - LKS „Victoria” Nidek 7:7
2   B KURCZYNA Łukasz X WODNIAK Kamil 0:3 (4:11, 8:11, 4:11) ⇑
5   A PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
W WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
3:1 (10:12, 11:6, 11:9, 11:4) ⇓
7   A PIĄSTKA Michał X WODNIAK Kamil 3:1 (9:11, 11:8, 11:7, 11:9) ⇓
14   D BRUZDA Rafał X WODNIAK Kamil 2:3 (14:12, 9:11, 11:9, 10:12, 5:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-20 18:00
20. TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Victoria” Nidek 12:2
4   D KOPACZ Paweł Z WODNIAK Kamil 0:3 (8:11, 10:12, 4:11) ⇑
6   B BAŁUSZEK Kamil
KOPCZYK Adrian
X SZEMIK Krzysztof
WODNIAK Kamil
3:1 (11:5, 12:14, 11:4, 11:5) ⇓
10   C KOPCZYK Adrian Z WODNIAK Kamil 3:0 (11:7, 11:9, 12:10) ⇓
13   B BAŁUSZEK Kamil Z WODNIAK Kamil 3:0 (11:6, 11:9, 11:5) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 15:00
27. LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7
1   A WODNIAK Kamil W JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:2, 11:2, 11:1) ⇑
6   B WODNIAK Kamil
WOLANIN Piotr
X JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
1:3 (9:11, 11:9, 9:11, 6:11) ⇓
7   A WODNIAK Kamil X MRUGAŁA Jan 2:3 (7:11, 9:11, 11:3, 11:8, 9:11) ⇓
11   A WODNIAK Kamil Y GNIADEK Piotr 3:0 (11:2, 11:3, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
15 BIEL Jakub 1977
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
351 BOBER Damian 1987
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1272 BOLEK Łukasz 1997
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
1838 BRUZDA Rafał 1974
332 CHOJNA Dawid 1992
2056 CHOJNA Zbigniew 1967
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
888 DĄBROWSKI Damian 1979
210 DUDZIAK Damian 1995
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1393 FILEK Maciej 2000
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2058 GASIDŁO Marian 1986
2258 GĄSIOR Natalia 2004
1829 GĄTKIEWICZ Patryk 1975
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
2113 GNIADEK Piotr 2008
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
130 KACHEL Jan 1970
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
1403 KLAG Wiktor 2007
176 KLIMCZAK Marek 1965
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
1474 KOLASA Iwona 2007
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
263 KOŁODZIEJ Ewa 1999
1275 KOPACKI Paweł 2004
2953 KOPACZ Paweł 1972
239 KOPCZYK Adrian 1991
1509 KORCZAK Natasza 2006
892 KOSMAL Dawid 2004
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
2119 KROCHMAL Paweł 1987
588 KUBIC Marcin 1996
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
99 KUŹNIK Grzegorz 1976
1197 LELEK Paweł 1973
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
232 ŁĄCZYŃSKI Radosław 1987
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2250 MIKRUT Jakub 2003
891 MISZCZYK Łukasz 1993
1447 MITORAJ Paweł 2000
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2886 MUCHA Daniel 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
2491 OCHMAN Michał 1987
59 OPYD Artur 1996
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
2441 PĘCZEK Mateusz 2001
81 PIĄSTKA Michał 1994
877 PIEGZA Adrian 2000
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
951 PIETRZYK Marcin 1990
78 PORĄBKA Dariusz 1968
4 RAJTAR Marek 1997
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
129 SKOWRON Daniel 1995
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1241 SZELEST Jacek 1981
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
669 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
856 ŚWIRK Robert 1969
2447 TOMSIA Sławomir 1979
330 WARMUZ Kamil 1989
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1583 WINCEK Marek 1981
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1886 WOLANIN Piotr 2001
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
94 ZYCH Szymon 1995
1392 ŻYDEK Miłosz 2001