Numer zawodnika: | 1892 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 2005 |
Przynależność klubowa: | KS „Bronowianka” Kraków |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 45833 |
Numer licencji okres.: | 5310 |
Data wydania: | 31.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-24 11:00 6. KS Bronowianka Kraków II - LKS Victoria Nidek 6:8 |
|||||||
2 | B | ANDRZEJAK Kacper | X | WODNIAK Kamil | 2:3 (11:6, 9:11, 14:12, 7:11, 5:11) | ||
6 | B |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
X |
PIEKARCZYK Michał GAJDA Rafał |
3:1 (2:11, 11:8, 11:6, 12:10) | ||
8 | B | ANDRZEJAK Kacper | W | GAJDA Rafał | 2:3 (11:7, 4:11, 10:12, 11:8, 10:12) | ||
13 | B | ANDRZEJAK Kacper | Z | HOLCMAN Tomasz | 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 9:11, 11:4) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 16:00 11. KS Spektrum Karpol Słopnice II - KS Bronowianka Kraków II 12:2 |
|||||||
2 | B | BOLSĘGA Paweł | X | ANDRZEJAK Kacper | 3:1 (11:6, 11:7, 9:11, 11:8) | ||
5 | A |
BOLSĘGA Paweł KAIM Adrian |
W |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:2 (9:11, 7:11, 11:5, 11:9, 11:8) | ||
7 | A | OBROCHTA Paweł | X | ANDRZEJAK Kacper | 3:0 (11:8, 11:2, 11:5) | ||
14 | D | KAIM Adrian | X | ANDRZEJAK Kacper | 3:2 (11:9, 9:11, 8:11, 11:8, 11:4) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 10:00 22. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - KS Bronowianka Kraków II 5:9 |
|||||||
1 | A | KOŁOS Arkadiusz | W | ANDRZEJAK Kacper | 1:3 (7:11, 11:9, 6:11, 4:11) | ||
5 | A |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Kacper |
W |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:0 (11:7, 11:9, 11:5) | ||
8 | B | TURECKI Kacper | W | ANDRZEJAK Kacper | 3:1 (11:4, 11:7, 6:11, 11:6) | ||
12 | C | TURECKI Jakub | W | ANDRZEJAK Kacper | 3:2 (11:4, 11:7, 7:11, 10:12, 11:5) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-29 11:00 28. KS Bronowianka Kraków II - MKS Centrum Kraków 6:8 |
|||||||
2 | B | ANDRZEJAK Kacper | X | MROCZKA Marcel | 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:6) | ||
6 | B |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
X |
KUBIC Marcin MROCZKA Marcel |
2:3 (11:6, 7:11, 8:11, 15:13, 12:14) | ||
8 | B | ANDRZEJAK Kacper | W | KUBIC Marcin | 1:3 (16:18, 7:11, 12:10, 5:11) | ||
13 | B | ANDRZEJAK Kacper | Z | RADEK Arkadiusz | 3:1 (9:11, 12:10, 11:2, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-04 17:00 31. LZS Solidarni Mędrzechów - KS Bronowianka Kraków II 7:7 |
|||||||
4 | D | BŁOCHO Przemysław | Z | ANDRZEJAK Kacper | 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) | ||
6 | B |
TABOR Marcin OGORZELEC Łukasz |
X |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
2:3 (11:8, 11:5, 7:11, 9:11, 3:11) | ||
10 | C | JASTRZĘBSKI Dawid | Z | ANDRZEJAK Kacper | 3:2 (7:11, 11:8, 11:8, 11:13, 11:8) | ||
13 | B | OGORZELEC Łukasz | Z | ANDRZEJAK Kacper | 3:0 (11:9, 13:11, 11:9) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00 ⇨ 2023-11-11 11:00 17. KS Bronowianka Kraków II - KS Podwawelski Kraków II 4:10 |
|||||||
1 | A | ANDRZEJAK Kacper | W | FORNARI LABBE Carlo Vito | 3:1 (3:11, 11:9, 11:9, 11:9) | ||
5 | A |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
W |
FORNARI LABBE Carlo Vito WOŁOWIECKI Robert |
0:3 (6:11, 8:11, 10:12) | ||
7 | A | ANDRZEJAK Kacper | X | WOŁOWIECKI Robert | 1:3 (11:5, 8:11, 6:11, 7:11) | ||
11 | A | ANDRZEJAK Kacper | Y | BOLEK Łukasz | 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 17:00 38. KS Bronowianka Kraków II - UKS Zarabie Myślenice 10:4 |
|||||||
2 | B | ANDRZEJAK Kacper | X | ŻĄDŁO Piotr | 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) | ||
6 | B |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
X |
KUZIO Waldemar KUZIO Aleksandra |
3:2 (11:5, 12:10, 3:11, 7:11, 11:8) | ||
8 | B | ANDRZEJAK Kacper | W | ŚWIATŁOŃ Piotr | 3:1 (11:8, 5:11, 11:6, 11:7) | ||
13 | B | ANDRZEJAK Kacper | Z | KUZIO Waldemar | 1:3 (6:11, 11:7, 10:12, 5:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-02 18:00 45. MKS Skawa Wadowice - KS Bronowianka Kraków II 11:3 |
|||||||
4 | D | ŻOŁYNIAK Hubert | Z | ANDRZEJAK Kacper | 3:2 (8:11, 11:7, 9:11, 11:8, 11:6) | ||
6 | B |
RACZEK Marcin PIEKARCZYK Zuzanna |
X |
SMUGA Mariusz ANDRZEJAK Kacper |
1:3 (6:11, 11:6, 7:11, 2:11) | ||
10 | C | MLECZKO Bartłomiej | Z | ANDRZEJAK Kacper | 3:1 (11:5, 11:9, 11:13, 11:5) | ||
13 | B | PIEKARCZYK Zuzanna | Z | ANDRZEJAK Kacper | 1:3 (1:11, 8:11, 11:8, 9:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 11:00 ⇨ 2023-12-09 12:00 52. KS Bronowianka Kraków II - MKS Radość Gorlice 5:9 |
|||||||
2 | B | ANDRZEJAK Kacper | X | NOWAK Marcin | 1:3 (7:11, 6:11, 11:8, 7:11) | ||
5 | A |
SMUGA Mariusz ANDRZEJAK Kacper |
W |
PUSZKARIOW Konstantyn GAŁUSZKA Mateusz |
0:3 (8:11, 6:11, 5:11) | ||
8 | B | ANDRZEJAK Kacper | W | PIETRUSZKA Sławomir | 3:2 (8:11, 11:6, 4:11, 11:5, 13:11) | ||
13 | B | ANDRZEJAK Kacper | Z | GAŁUSZKA Mateusz | 3:1 (11:5, 7:11, 11:5, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-12 18:00 59. TKS Opoka Trzebinia - KS Bronowianka Kraków II 7:7 |
|||||||
2 | B | KOZIEŁ Michał | X | ANDRZEJAK Kacper | 1:3 (8:11, 4:11, 13:11, 5:11) | ||
6 | B |
KOZIEŁ Michał DŁUGAJ Rafał |
X |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
2:3 (4:11, 11:6, 10:12, 11:2, 1:11) | ||
7 | A | FRĄCZEK Łukasz | X | ANDRZEJAK Kacper | 3:2 (11:5, 11:9, 12:14, 9:11, 11:9) | ||
14 | D | DŁUGAJ Rafał | X | ANDRZEJAK Kacper | 3:0 (11:7, 11:7, 11:4) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 10:30 66. KS Bronowianka Kraków II - KS Gorce Nowy Targ II 2:12 |
|||||||
2 | B | ANDRZEJAK Kacper | X | GNIADEK Piotr | 2:3 (11:6, 10:12, 12:10, 8:11, 5:11) | ||
6 | B |
TWARÓG Mariusz ANDRZEJAK Kacper |
X |
GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
0:3 (9:11, 5:11, 7:11) | ||
8 | B | ANDRZEJAK Kacper | W | NAGEL Kacper | 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 9:11) | ||
13 | B | ANDRZEJAK Kacper | Z | GARB Aleksandra | 3:2 (2:11, 11:5, 7:11, 11:7, 11:9) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 16:00 ⇨ 2024-03-09 16:00 84. KS Gorce Nowy Targ II - KS Bronowianka Kraków II 11:3 |
|||||||
2 | B | GARB Aleksandra | X | ANDRZEJAK Kacper | 3:1 (11:7, 10:12, 11:3, 11:4) | ||
6 | B |
GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
X |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:2 (6:11, 10:12, 11:6, 11:6, 12:10) | ||
7 | A | NAGEL Kacper | X | ANDRZEJAK Kacper | 3:1 (13:11, 11:8, 8:11, 11:8) | ||
14 | D | GNIADEK Piotr | X | ANDRZEJAK Kacper | 3:0 (11:6, 11:5, 11:9) | ||
3M | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-16 11:00 85. UKS Zarabie Myślenice - KS Bronowianka Kraków II 5:9 |
|||||||
4 | D | KUZIO Waldemar | Z | ANDRZEJAK Kacper | 3:1 (11:9, 7:11, 11:8, 12:10) | ||
6 | B |
KUZIO Waldemar KUZIO Aleksandra |
X |
ANDRZEJAK Kacper KARIMOV Artur |
3:2 (11:9, 9:11, 11:6, 8:11, 11:9) | ||
10 | C | KUZIO Aleksandra | Z | ANDRZEJAK Kacper | 3:0 (11:8, 11:9, 11:7) | ||
13 | B | DUDZIAK Damian | Z | ANDRZEJAK Kacper | 1:3 (12:10, 7:11, 8:11, 7:11) |