Patryk Pałka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2002
Przynależność klubowa: LKS „Kłos” Olkusz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-16 10:00
27. UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Kłos” Olkusz III 8:6
3   C FILIPEK Angelika Y PAŁKA Patryk 3:2 (8:11, 4:11, 11:8, 11:8, 14:12) ⇓
5   A FILIPEK Angelika
PRZEPOLSKI Andrzej
W PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
3:2 (15:13, 8:11, 13:11, 7:11, 11:9) ⇓
9   D OSIKA Aneta Y PAŁKA Patryk 2:3 (11:5, 11:8, 0:11, 3:11, 3:11) ⇑
11   A KLIMCZAK Marek Y PAŁKA Patryk 3:1 (9:11, 11:3, 11:9, 11:2) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 13:30
36. LKS „Kłos” Olkusz III - LKS „Polonia” Wilczkowice III 11:3
3   C PAŁKA Patryk Y PERICHT Robert 3:0 (11:5, 12:10, 12:10) ⇑
6   B PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
X LUHA Peter
PERICHT Robert
2:3 (10:12, 9:11, 11:8, 12:10, 7:11) ⇓
10   C PAŁKA Patryk Z JEDYNAK Damian 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇑
12   C PAŁKA Patryk W LUHA Peter 3:1 (13:15, 11:8, 11:7, 11:5) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 11:00
40. UKS „Miasto Soli” Wieliczka - LKS „Kłos” Olkusz III 1:13
1   A KADŁUBOWSKI Jan W PAŁKA Patryk 0:3 (8:11, 8:11, 4:11) ⇑
6   B SALETNIK Jakub
PŁAWIŃSKI Natan
X PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
1:3 (11:13, 11:6, 6:11, 6:11) ⇑
8   B OLEKSA Kacper W PAŁKA Patryk 1:3 (17:15, 5:11, 8:11, 5:11) ⇑
12   C SALETNIK Jakub W PAŁKA Patryk 2:3 (11:4, 11:5, 9:11, 2:11, 10:12) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 13:30
78. LKS „Kłos” Olkusz III - MKS „Centrum” Kraków II 3:11
1   A PAŁKA Patryk W PASIECZNY Jan 3:2 (13:11, 11:9, 5:11, 6:11, 11:7) ⇑
6   B PAŁKA Patryk
TRZECIAK Jacek
X PACYNA Dariusz
PASIECZNY Jan
3:2 (11:13, 11:7, 11:9, 6:11, 11:9) ⇑
7   A PAŁKA Patryk X PACYNA Dariusz 0:3 (9:11, 11:13, 10:12) ⇓
11   A PAŁKA Patryk Y ŁACH Bartłomiej 2:3 (11:7, 3:11, 9:11, 11:5, 5:11) ⇓
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-09 19:00 ⇨ 2022-02-10 17:00
171. LKS „Wisła” Rząska I - LKS „Kłos” Olkusz III 10:4
2   B TWARDY Sebastian X PAŁKA Patryk 3:1 (11:13, 11:5, 11:2, 11:5) ⇓
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W PAŁKA Patryk
TRZECIAK Jacek
3:1 (7:11, 11:5, 11:4, 11:8) ⇓
7   A NOWAK Artur X PAŁKA Patryk 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
14   D BUŁA Dominik X PAŁKA Patryk 3:2 (11:9, 9:11, 9:11, 11:8, 11:6) ⇓
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-22 18:30
179. LKS „Kłos” Olkusz III - UKS „Rokicie” Szczytniki I 8:6
3   C PAŁKA Patryk Y KLIMCZAK Marek 0:3 (8:11, 16:18, 12:14) ⇓
6   B PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
X SZOSTAK Michał
RUDZKA Oliwia
3:0 (11:7, 13:11, 11:7) ⇑
10   C PAŁKA Patryk Z RUDZKA Oliwia 3:1 (11:4, 11:4, 11:13, 11:2) ⇑
12   C PAŁKA Patryk W SZOSTAK Michał 3:0 (11:4, 11:4, 11:7) ⇑
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-03-26 13:30
181. LKS „Kłos” Olkusz III - „Q Team” Kraków 10:4
1   A PAŁKA Patryk W KARATNIK Zbigniew 3:0 (15:13, 11:6, 11:9) ⇑
5   A PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
W WALA Tomasz
KARATNIK Zbigniew
3:2 (11:4, 11:3, 9:11, 10:12, 11:9) ⇑
7   A PAŁKA Patryk X PALCZYŃSKI Bogdan 3:0 (11:2, 11:6, 11:6) ⇑
11   A PAŁKA Patryk Y WALA Tomasz 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇑
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-04-30 13:30
186. LKS „Kłos” Olkusz III - LKS „Wisła” Rząska I 9:5
1   A PAŁKA Patryk W BUŁA Dominik 2:3 (11:9, 7:11, 9:11, 11:6, 9:11) ⇓
6   B PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
X BUŁA Dominik
TWARDY Sebastian
2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:7, 10:12) ⇓
7   A PAŁKA Patryk X TWARDY Sebastian 3:1 (11:7, 11:6, 8:11, 11:8) ⇑
11   A PAŁKA Patryk Y NOWAK Artur 2:3 (11:8, 9:11, 7:11, 11:6, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2054 BOBAK Jacek 1968
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
1838 BRUZDA Rafał 1974
2078 BUŁA Dominik 1981
1218 CHRZAN Hubert 1999
2271 DIETRICH Aleksander 2004
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
925 GRABANIA Zdzisław 1947
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
2024 GUMULA Marcin 1975
2664 JANIK Grzegorz 1977
975 JEDYNAK Damian 1989
3115 KADŁUBOWSKI Jan 2007
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
3175 KARATNIK Zbigniew 1979
176 KLIMCZAK Marek 1965
1544 KOPACKA Anna 2006
2953 KOPACZ Paweł 1972
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
568 KRZYK Bartosz 1991
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
523 KUZIO Waldemar 1977
2002 LUHA Peter 1989
2638 ŁABĘDŹ Janusz 1966
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
540 MRÓZEK Mateusz 1999
2886 MUCHA Daniel 1990
1096 NALEPA Maciej 1973
2083 NOWAK Artur 1987
1832 NOWICKI Marek 1975
2855 OLEKSA Kacper 2008
318 OSIKA Aneta 1993
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
601 PASIECZNY Jan 1967
3544 PERICHT Robert 1992
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
2730 PIETROW Aleksander 2002
4 RAJTAR Marek 1997
1777 ROJEK Mateusz 1993
2584 RUDZKA Oliwia 2005
2849 SALETNIK Jakub 2008
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1641 STOCHEL Adam 2006
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1241 SZELEST Jacek 1981
2576 SZOSTAK Michał 2005
156 ŚLAZYK Paweł 1971
3320 TWARDY Sebastian 1994
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
778 WOŹNY Dariusz 1986
874 ZĘBALA Mateusz 2001