Dariusz Kaliciak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1974
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-09-30 19:00 ⇨ 2020-10-07 19:00
4. LKS „Polonia” Wilczkowice II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
1   A KALICIAK Dariusz W GLANOWSKI Waldemar 0:3 (2:11, 5:11, 7:11) ⇓
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
2:3 (11:9, 9:11, 11:3, 3:11, 9:11) ⇓
7   A KALICIAK Dariusz X PACIA Bartłomiej 3:2 (3:11, 11:9, 10:12, 11:7, 14:12) ⇑
11   A KALICIAK Dariusz Y SKOTNICZNY Rafał 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1335 BEŁZA Janusz 1964
2856 BIELA Oliwier 2007
218 BIESAGA Marek 1964
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
2392 BUCH Marcin 1969
211 BUJAK Michał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
1858 CHLIPAŁA Grzegorz 2005
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2818 CIEŚLIK Faustyna 2005
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
2997 GALIAK Jan 2009
2111 GARDOŃ Jakub 2006
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
651 GONET Maciej 1975
1902 GÓRECKA Dominika 2000
2024 GUMULA Marcin 1975
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
1287 KUSIAK Franciszek 2002
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
1666 MAJDAK Rafał 2006
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2262 MLAK Michał 1983
157 MRYC Henryk 1937
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2083 NOWAK Artur 1987
1832 NOWICKI Marek 1975
2708 PACIA Bartłomiej 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2178 PIRÓG Paweł 2008
2134 POJASEK Wojciech 2005
2932 PROCHOT Krystian 1998
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
574 PUCZEK Robert 1965
2377 PUT Maciej 2004
452 PUU Aarne 1948
2177 RESZKA Adam 2009
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1891 SKUBA Emilia 2005
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1241 SZELEST Jacek 1981
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
663 TUREK Tomasz 1988
1196 URBAN Piotr 1976
2594 URBAN Witold 1994
2999 WADAS Karol 2009
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1886 WOLANIN Piotr 2001
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
158 ZAWADZKA Emilia 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003