Robert Balik
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: LKS „Kłos” Olkusz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 15:30
4. LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz II 4:10
3   C ŁABĘDŹ Janusz Y BALIK Robert 0:3 (4:11, 4:11, 5:11) ⇑
6   B PUU Aarne
ROMANOWSKI Cezary
X BALIK Robert
IMIELSKI Marcin
2:3 (11:9, 11:9, 9:11, 4:11, 11:13) ⇑
9   D REPTAK Grzegorz Y BALIK Robert 0:3 (2:11, 3:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 10:00
9. LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Gryf” Gdów III 9:5
1   A BALIK Robert W PILCH Aleksander 2:3 (13:15, 11:8, 10:12, 11:3, 5:11) ⇓
6   B BALIK Robert
NATKANIEC Michał
X MIERNIK Jan
PILCH Aleksander
3:1 (7:11, 11:4, 11:9, 11:5) ⇑
7   A BALIK Robert X TURECKI Jakub 3:0 (11:4, 11:8, 16:14) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 13:30
14. LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10
2   B BALIK Robert X ŻĄDŁO Piotr 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 8:11) ⇓
6   B BALIK Robert
NATKANIEC Michał
X TALAGA Samuel
ŻĄDŁO Piotr
3:0 (11:6, 11:1, 11:5) ⇑
8   B BALIK Robert W DŹWIG Andrzej 0:3 (10:12, 8:11, 8:11) ⇓
13   B BALIK Robert Z PORADZISZ Michał 3:2 (11:8, 6:11, 6:11, 11:4, 11:6) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 14:00
18. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Kłos” Olkusz II 11:3
2   B ZĘBALA Mateusz X BALIK Robert 3:0 (11:5, 11:8, 12:10) ⇓
5   A ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
W BALIK Robert
WALOTEK Krzysztof
3:1 (12:14, 11:3, 11:6, 11:7) ⇓
7   A FERDEK Marek X BALIK Robert 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:8) ⇓
14   D ZĘBALA Paweł X BALIK Robert 3:2 (7:11, 11:3, 4:11, 11:7, 11:8) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
1481 BAJER Kamil 1996
1332 BARANEK Wiktor 1998
1335 BEŁZA Janusz 1964
15 BIEL Jakub 1977
329 BOBAK Piotr 1978
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
1218 CHRZAN Hubert 1999
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1607 GLANOWSKI Jakub 1987
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
651 GONET Maciej 1975
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1198 GRZEBINOGA Gabriel 1996
1202 HERJAN Marcin 1998
1367 JANKOWIAK Damian 2001
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
176 KLIMCZAK Marek 1965
1318 KLIMCZAK Natalia 2001
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
1173 KOPEĆ Miłosz 1999
1293 KOSIŃSKI Mateusz 2000
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
568 KRZYK Bartosz 1991
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
523 KUZIO Waldemar 1977
1405 LEBIEST Damian 2002
2638 ŁABĘDŹ Janusz 1966
937 MAJCHERCZYK Janusz 1956
936 MAJCHERCZYK Maciej 1985
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1180 PANUŚ Jacek 2002
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2550 PILCH Aleksander 2008
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
1706 RADKO Mateusz 2000
1158 REJDYCH Marek 1959
2867 REPTAK Grzegorz 1974
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
2829 SZURLEJ Kacper 2007
1707 SZYMAŃSKI Radosław 1986
1839 TURECKI Jakub 2011
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1312 WITEK Jakub 2000
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003