Łukasz Nowak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: KS „Backhand” Andrychów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-16 18:00
1. KTS „Victoria” Spytkowice II - KS „Backhand” Andrychów 4:10
4   D BOBAK Jacek Z NOWAK Łukasz 2:3 (11:8, 7:11, 6:11, 16:14, 4:11) ⇑
5   A BOBAK Jacek
ŚLUSARCZYK Michał
W SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
1:3 (6:11, 13:11, 8:11, 4:11) ⇑
10   C MUCHA Daniel Z NOWAK Łukasz 3:0 (11:6, 11:2, 11:4) ⇓
13   B KAJFASZ Bogdan Z NOWAK Łukasz 3:0 (12:10, 13:11, 11:7) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 18:00
6. KS „Backhand” Andrychów - ULKS „Lachowice” II 10:4
4   D NOWAK Łukasz Z KACHEL Piotr 3:0 (11:2, 11:8, 11:9) ⇑
6   B SKRZYPIEC Dawid
NOWAK Łukasz
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:6) ⇑
9   D NOWAK Łukasz Y KACHEL Jan 1:3 (11:6, 9:11, 9:11, 6:11) ⇓
14   D NOWAK Łukasz X BANAŚ Jan 1:3 (8:11, 12:14, 11:4, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
329 BOBAK Piotr 1978
295 BODZIONY Grzegorz 1994
300 CAPUTA Henryk 1959
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2113 GNIADEK Piotr 2008
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1510 KOWALCZYK Michał 2007
782 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000
1887 KRUPA Cezary 1992
2528 KUNKA Aleksandra 2008
2992 KUWIK Paweł 1980
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
352 LEKKI Paweł 1979
127 LENART Kazimierz 1952
2379 LEŚNY Paweł 1967
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2183 MATUSIAK Marcin 1964
1502 MENSFELD Natalia 2004
2904 MOTYKA Janusz 1972
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2886 MUCHA Daniel 1990
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
354 PITALA Stanisław 1952
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
2123 RAJDA Karol 2005
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1014 SŁOCIŃSKI Damian 1990
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
355 SURMA Mariusz 1975
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2905 WOJAS Wojciech 1975
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009