Michał Kowalczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 10:00
9. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1
2   B PACIA Bartłomiej X KOWALCZYK Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) ⇓
5   A GLANOWSKI Waldemar
TOMSIA Sławomir
W KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
3:2 (7:11, 11:3, 8:11, 11:6, 11:6) ⇓
7   A SKOTNICZNY Rafał X KOWALCZYK Michał 3:1 (11:1, 10:12, 11:7, 11:8) ⇓
14   D KOWAL Łukasz X KOWALCZYK Michał 3:1 (11:9, 11:6, 12:14, 21:19) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-23 18:30
15. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3
2   B WOJDYŁA Dominik X KOWALCZYK Michał 3:1 (11:9, 9:11, 11:8, 11:6) ⇓
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
3:1 (14:12, 11:13, 11:9, 11:9) ⇓
7   A BRUZDA Rafał X KOWALCZYK Michał 3:2 (8:11, 11:9, 7:11, 11:8, 11:6) ⇓
14   D PIĄSTKA Michał X KOWALCZYK Michał 3:1 (11:4, 11:6, 6:11, 11:6) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 11:00
21. KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice 9:5
4   D KOWALCZYK Michał Z CHOJNA Dawid 1:3 (9:11, 11:4, 9:11, 10:12) ⇓
6   B KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
X MAMOŃ Wojciech
PIETRAŃCZYK Jakub
3:1 (11:6, 12:10, 9:11, 12:10) ⇑
9   D KOWALCZYK Michał Y MAMOŃ Wojciech 3:1 (11:8, 7:11, 13:11, 11:5) ⇑
14   D KOWALCZYK Michał X GRONDALCZYK Adrian 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:7) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 15:00
27. LKS „Victoria” Nidek - KS „Gorce” Nowy Targ III 7:7
4   D SZEMIK Krzysztof Z KOWALCZYK Michał 0:3 (10:12, 8:11, 7:11) ⇑
5   A HOLCMAN Zbigniew
HOLCMAN Tomasz
W KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
2:3 (5:11, 11:4, 6:11, 11:9, 9:11) ⇑
10   C HOLCMAN Zbigniew Z KOWALCZYK Michał 3:1 (11:7, 9:11, 11:7, 11:6) ⇓
13   B HOLCMAN Tomasz Z KOWALCZYK Michał 3:2 (11:3, 9:11, 7:11, 11:6, 11:5) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 10:00
39. „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8
3   C MARCHEWKA Artur Y KOWALCZYK Michał 0:3 (3:11, 7:11, 11:13) ⇑
5   A MARCHEWKA Artur
PAJORSKI Mateusz
W KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
1:3 (11:4, 7:11, 8:11, 9:11) ⇑
9   D WCISŁO Konrad Y KOWALCZYK Michał 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 11:7) ⇓
11   A GAJ Milena Y KOWALCZYK Michał 1:3 (11:4, 8:11, 13:15, 9:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-06 11:00 ⇨ 2021-02-19 18:00
33. KS „Gorce” Nowy Targ III - MKS „Centrum” Kraków II 6:8
2   B KOWALCZYK Michał X PACYNA Dariusz 3:0 (11:8, 11:3, 11:7) ⇑
6   B KOWALCZYK Michał
GNIADEK Piotr
X RAJTAR Marek
PACYNA Dariusz
2:3 (11:7, 11:9, 11:13, 9:11, 4:11) ⇓
8   B KOWALCZYK Michał W ŁACH Bartłomiej 2:3 (4:11, 11:4, 5:11, 11:3, 9:11) ⇓
13   B KOWALCZYK Michał Z RAJTAR Marek 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-10 11:00 ⇨ 2021-02-21 11:00
45. KS „Gorce” Nowy Targ III - KS „Bronowianka” Kraków III 6:8
1   A KOWALCZYK Michał W GAJEWSKA Natalia 0:3 (11:13, 5:11, 6:11) ⇓
5   A KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
W GAJEWSKA Natalia
WĄTOR Oliwia
1:3 (6:11, 11:9, 5:11, 8:11) ⇓
7   A KOWALCZYK Michał X WĄTOR Oliwia 3:2 (11:7, 6:11, 11:9, 7:11, 12:10) ⇑
11   A KOWALCZYK Michał Y ZAJĄC Anna 0:3 (9:11, 8:11, 3:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-27 19:00 ⇨ 2021-02-27 19:00
62. LKS „Polonia” Wilczkowice II - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3
1   A DĄBROWSKI Damian W KOWALCZYK Michał 3:0 (11:6, 11:5, 11:7) ⇓
6   B PARTYKA Ryszard
KALICIAK Dariusz
X KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
3:2 (11:3, 11:7, 8:11, 6:11, 11:5) ⇓
8   B NOWICKI Marek W KOWALCZYK Michał 3:0 (12:10, 11:3, 11:9) ⇓
12   C PARTYKA Ryszard W KOWALCZYK Michał 3:1 (11:4, 11:5, 14:16, 11:5) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-24 14:00 ⇨ 2021-03-26 16:00
55. KS „Podwawelski” Kraków III - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9
2   B URBAN Paweł X KOWALCZYK Michał 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇑
5   A GAJDA Rafał
WĄS Bartłomiej
W KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
3:2 (9:11, 10:12, 11:8, 12:10, 11:9) ⇓
7   A GAJDA Rafał X KOWALCZYK Michał 3:0 (11:2, 11:4, 11:4) ⇓
14   D BUJACZ Mikołaj X KOWALCZYK Michał 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
1482 BALIK Robert 1976
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
1449 BARTNICKI Jakub 2004
1247 BIALIK Patryk 1997
15 BIEL Jakub 1977
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
18 BOCHENEK Mariusz 1969
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
2125 BODZIONY Mateusz 1989
1838 BRUZDA Rafał 1974
3253 BUJACZ Mikołaj 2003
332 CHOJNA Dawid 1992
2056 CHOJNA Zbigniew 1967
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1667 FRANCIOTTI Giorgia 2007
1625 GAJ Milena 2008
2206 GAJDA Rafał 2000
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2150 GAŁUSZKA Piotr 2009
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
513 GOŁDA Gabriel 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1452 GUTKOWSKI Adam 2001
1231 HANDZEL Weronika 2004
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1817 KORCZAK Karol 2006
1509 KORCZAK Natasza 2006
2898 KOWAL Łukasz 1983
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1504 KUZIO Maciej 2005
523 KUZIO Waldemar 1977
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
1197 LELEK Paweł 1973
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2112 MROCZKA Alicja 2008
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2886 MUCHA Daniel 1990
2432 NOWAK Łukasz 1989
1832 NOWICKI Marek 1975
2491 OCHMAN Michał 1987
59 OPYD Artur 1996
2708 PACIA Bartłomiej 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
2634 PALENIK Jerzy 1963
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
81 PIĄSTKA Michał 1994
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
4 RAJTAR Marek 1997
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
191 SZCZEBAK Jerzy 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
53 TERLECKI Mirosław 1965
3217 URBAN Paweł 1993
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1806 WAWRZON Sebastian 1998
2588 WĄTOR Oliwia 2006
1329 WCISŁO Konrad 2005
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2118 WIERZBICKA Marlena 2001
1583 WINCEK Marek 1981
2618 WINIARSKI Adam 1966
1414 WODNIAK Kamil 2003
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1408 ZAJĄC Anna 2002
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007