Numer zawodnika: | 3399 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1992 |
Przynależność klubowa: | MKS „Radość” Gorlice |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 26852 |
Numer licencji okres.: | 2304 |
Data wydania: | 23.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-23 12:00 4. MKS Radość Gorlice - KS Podwawelski Kraków II 8:6 |
|||||||
2 | B | PIETRUSZKA Sławomir | X | FORNARI LABBE Carlo Vito | 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 8:11) | ||
6 | B |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
X |
BOLEK Łukasz JÓZEFIAK Michał |
3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 13:11) | ||
8 | B | PIETRUSZKA Sławomir | W | WOŁOWIECKI Robert | 3:2 (11:8, 8:11, 10:12, 11:1, 11:6) | ||
13 | B | PIETRUSZKA Sławomir | Z | BOLEK Łukasz | 3:1 (4:11, 11:2, 12:10, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 10:00 9. UKS Krusz-Bud Gryf Gdów - MKS Radość Gorlice 7:7 |
|||||||
2 | B | TURECKI Kacper | X | PIETRUSZKA Sławomir | 3:0 (11:9, 14:12, 11:5) | ||
6 | B |
TURECKI Kacper TURECKI Jakub |
X |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
3:0 (11:6, 11:8, 11:9) | ||
7 | A | KOŁOS Arkadiusz | X | PIETRUSZKA Sławomir | 1:3 (11:13, 11:9, 4:11, 10:12) | ||
14 | D | TURECKI Jarosław | X | PIETRUSZKA Sławomir | 0:3 (8:11, 4:11, 4:11) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-14 12:00 ⇨ 2023-10-07 12:00 15. MKS Radość Gorlice - MKS Centrum Kraków 10:4 |
|||||||
4 | D | PIETRUSZKA Sławomir | Z | MROCZKA Marcel | 2:3 (11:1, 12:10, 8:11, 6:11, 9:11) | ||
5 | A |
MÓL Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
W |
RADEK Arkadiusz BOBER Rafał |
3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:9) | ||
9 | D | PIETRUSZKA Sławomir | Y | RADEK Arkadiusz | 3:1 (4:11, 11:1, 11:7, 11:2) | ||
14 | D | PIETRUSZKA Sławomir | X | WIERZBIŃSKI Marcin | 3:0 (11:9, 11:4, 11:6) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-21 14:00 19. LZS Solidarni Mędrzechów - MKS Radość Gorlice 6:8 |
|||||||
2 | B | OGORZELEC Łukasz | X | PIETRUSZKA Sławomir | 0:3 (6:11, 6:11, 12:14) | ||
5 | A |
JASTRZĘBSKI Dawid BŁOCHO Przemysław |
W |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
3:1 (11:13, 11:5, 11:8, 11:7) | ||
7 | A | NOGA Tomasz | X | PIETRUSZKA Sławomir | 0:3 (8:11, 8:11, 7:11) | ||
14 | D | TABOR Marcin | X | PIETRUSZKA Sławomir | 3:0 (11:6, 11:4, 17:15) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-28 12:00 26. MKS Radość Gorlice - UKS Zarabie Myślenice 10:4 |
|||||||
2 | B | PIETRUSZKA Sławomir | X | ŚWIATŁOŃ Piotr | 3:1 (10:12, 11:5, 11:7, 11:4) | ||
5 | A |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
W |
ŚWIATŁOŃ Piotr KUZIO Aleksandra |
3:2 (9:11, 14:12, 8:11, 11:9, 11:8) | ||
8 | B | PIETRUSZKA Sławomir | W | DUDZIAK Damian | 3:1 (14:12, 7:11, 11:7, 11:6) | ||
13 | B | PIETRUSZKA Sławomir | Z | KUZIO Waldemar | 3:2 (9:11, 10:12, 11:7, 11:4, 11:6) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 33. MKS Skawa Wadowice - MKS Radość Gorlice 13:1 |
|||||||
1 | A | ŻOŁYNIAK Hubert | W | PIETRUSZKA Sławomir | 3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 11:9) | ||
6 | B |
JURZAK Łukasz ŻOŁYNIAK Hubert |
X |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
3:0 (12:10, 11:6, 12:10) | ||
8 | B | BARAN Sebastian | W | PIETRUSZKA Sławomir | 3:2 (11:7, 8:11, 9:11, 11:8, 11:6) | ||
12 | C | MLECZKO Bartłomiej | W | PIETRUSZKA Sławomir | 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-25 12:00 ⇨ 2023-11-19 13:00 40. MKS Radość Gorlice - KS Gorce Nowy Targ II 9:5 |
|||||||
4 | D | PIETRUSZKA Sławomir | Z | GARB Aleksandra | 3:1 (5:11, 11:9, 11:6, 11:9) | ||
6 | B |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
X |
GNIADEK Piotr RYŚ Paweł |
2:3 (13:11, 10:12, 8:11, 11:9, 7:11) | ||
9 | D | PIETRUSZKA Sławomir | Y | RYŚ Paweł | 3:2 (8:11, 11:9, 15:17, 11:3, 11:8) | ||
14 | D | PIETRUSZKA Sławomir | X | NAGEL Kacper | 3:0 (11:2, 11:4, 12:10) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-17 11:00 ⇨ 2023-12-09 12:00 52. KS Bronowianka Kraków II - MKS Radość Gorlice 5:9 |
|||||||
1 | A | TWARÓG Mariusz | W | PIETRUSZKA Sławomir | 0:3 (9:11, 8:11, 4:11) | ||
6 | B |
GAJ Milena KARIMOV Artur |
X |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
0:3 (6:11, 7:11, 8:11) | ||
8 | B | ANDRZEJAK Kacper | W | PIETRUSZKA Sławomir | 3:2 (8:11, 11:6, 4:11, 11:5, 13:11) | ||
12 | C | KARIMOV Artur | W | PIETRUSZKA Sławomir | 3:2 (11:9, 11:4, 5:11, 8:11, 11:4) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 12:00 ⇨ 2024-01-14 13:00 46. MKS Radość Gorlice - TKS Opoka Trzebinia 7:7 |
|||||||
1 | A | PIETRUSZKA Sławomir | W | KOPCZYK Adrian | 2:3 (11:7, 11:9, 4:11, 7:11, 9:11) | ||
6 | B |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
X |
ŚWIRK Robert FRĄCZEK Łukasz |
1:3 (8:11, 9:11, 12:10, 7:11) | ||
7 | A | PIETRUSZKA Sławomir | X | ŚWIRK Robert | 0:3 (5:11, 7:11, 8:11) | ||
11 | A | PIETRUSZKA Sławomir | Y | FRĄCZEK Łukasz | 3:0 (13:11, 11:5, 11:7) | ||
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-27 16:00 64. KS Spektrum Karpol Słopnice II - MKS Radość Gorlice 6:8 |
|||||||
3 | C | OBROCHTA Paweł | Y | PIETRUSZKA Sławomir | 3:0 (11:5, 11:9, 11:6) | ||
6 | B |
OBROCHTA Piotr OBROCHTA Paweł |
X |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
2:3 (10:12, 4:11, 11:6, 11:8, 6:11) | ||
9 | D | BOLSĘGA Henryk | Y | PIETRUSZKA Sławomir | 0:3 (5:11, 1:11, 6:11) | ||
11 | A | OBROCHTA Piotr | Y | PIETRUSZKA Sławomir | 0:3 (4:11, 5:11, 12:14) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2024-03-02 15:00 68. LKS Victoria Nidek - MKS Radość Gorlice 8:6 |
|||||||
1 | A | PIEKARCZYK Michał | W | PIETRUSZKA Sławomir | 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) | ||
5 | A |
PIEKARCZYK Michał GAJDA Rafał |
W |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
0:3 (7:11, 5:11, 9:11) | ||
8 | B | GAJDA Rafał | W | PIETRUSZKA Sławomir | 3:1 (12:14, 11:5, 11:8, 11:9) | ||
12 | C | WODNIAK Kamil | W | PIETRUSZKA Sławomir | 3:2 (12:10, 11:9, 11:13, 9:11, 11:7) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2024-03-15 18:00 ⇨ 2024-03-08 18:00 72. MKS Radość Gorlice - MKS Skawa Wadowice 2:12 |
|||||||
2 | B | PIETRUSZKA Sławomir | X | ŻOŁYNIAK Hubert | 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 12:10, 9:11) | ||
6 | B |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
X |
MLECZKO Bartłomiej ŻOŁYNIAK Hubert |
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) | ||
8 | B | PIETRUSZKA Sławomir | W | BARAN Sebastian | 1:3 (12:14, 12:10, 8:11, 16:18) | ||
13 | B | PIETRUSZKA Sławomir | Z | MLECZKO Bartłomiej | 0:3 (7:11, 6:11, 8:11) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-04-05 18:00 73. MKS Radość Gorlice - UKS Krusz-Bud Gryf Gdów 10:4 |
|||||||
2 | B | PIETRUSZKA Sławomir | X | TURECKI Kacper | 3:0 (11:3, 12:10, 11:9) | ||
6 | B |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
X |
KOŁOS Arkadiusz TURECKI Jakub |
3:2 (11:13, 12:10, 11:5, 8:11, 11:9) | ||
8 | B | PIETRUSZKA Sławomir | W | KOŁOS Arkadiusz | 3:2 (6:11, 9:11, 11:7, 11:6, 11:5) | ||
13 | B | PIETRUSZKA Sławomir | Z | ZIMNICKI Tomasz | 3:1 (11:7, 12:10, 8:11, 11:8) | ||
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-04-26 18:00 78. MKS Radość Gorlice - KS Spektrum Karpol Słopnice II 4:10 |
|||||||
2 | B | PIETRUSZKA Sławomir | X | BOLSĘGA Paweł | 2:3 (11:8, 4:11, 6:11, 12:10, 10:12) | ||
6 | B |
NOWAK Marcin PIETRUSZKA Sławomir |
X |
BOLSĘGA Paweł MADZULA Paweł |
3:2 (11:9, 4:11, 11:13, 11:6, 13:11) | ||
8 | B | PIETRUSZKA Sławomir | W | OBROCHTA Piotr | 2:3 (11:6, 11:6, 9:11, 6:11, 9:11) | ||
13 | B | PIETRUSZKA Sławomir | Z | MADZULA Paweł | 2:3 (11:6, 9:11, 11:9, 9:11, 6:11) |
Nr KOZTS | Zawodnik | Rok ur. |
---|---|---|
1892 | ANDRZEJAK Kacper | 2005 |
3447 | BARAN Sebastian | 1998 |
1272 | BOLEK Łukasz | 1997 |
247 | BOLSĘGA Henryk | 1971 |
244 | BOLSĘGA Paweł | 1994 |
210 | DUDZIAK Damian | 1995 |
4068 | FORNARI LABBE Carlo Vito | 1996 |
924 | FRĄCZEK Łukasz | 1997 |
2206 | GAJDA Rafał | 2000 |
713 | GARB Aleksandra | 2001 |
3825 | KARIMOV Artur | 2007 |
163 | KOŁOS Arkadiusz | 2001 |
239 | KOPCZYK Adrian | 1991 |
782 | KRÓLIKOWSKI Bartosz | 2000 |
523 | KUZIO Waldemar | 1977 |
1034 | MADZULA Paweł | 1976 |
673 | MLECZKO Bartłomiej | 1994 |
3901 | MROCZKA Marcel | 2000 |
2145 | NAGEL Kacper | 2006 |
1937 | NOGA Tomasz | 1979 |
45 | OBROCHTA Paweł | 1981 |
30 | OBROCHTA Piotr | 1977 |
3935 | OGORZELEC Łukasz | 1992 |
1386 | PIEKARCZYK Michał | 2004 |
1908 | RADEK Arkadiusz | 1994 |
4164 | RYŚ Paweł | 1999 |
669 | ŚWIATŁOŃ Piotr | 1989 |
856 | ŚWIRK Robert | 1969 |
376 | TABOR Marcin | 1981 |
1330 | TURECKI Jarosław | 1979 |
1269 | TURECKI Kacper | 2006 |
280 | TWARÓG Mariusz | 1997 |
894 | WIERZBIŃSKI Marcin | 2000 |
1414 | WODNIAK Kamil | 2003 |
4137 | WOŁOWIECKI Robert | 1998 |
80 | ZIMNICKI Tomasz | 1995 |
839 | ŻOŁYNIAK Hubert | 1996 |