Mateusz Kołodziejczyk
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1982
Przynależność klubowa: KS „Unia” Naprawa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 17:00
10. KS „Unia” Naprawa - MKS „Skawa” Wadowice II 4:10
1   A KOŁODZIEJCZYK Mateusz W KACZMARCZYK Karol 3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:8) ⇑
6   B KOŁODZIEJCZYK Mateusz
NOSIDLAK Szymon
X KACZMARCZYK Karol
WIŚNIEWSKI Mateusz
3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇑
7   A KOŁODZIEJCZYK Mateusz X WCISŁO Patryk 2:3 (11:5, 12:10, 3:11, 9:11, 8:11) ⇓
11   A KOŁODZIEJCZYK Mateusz Y WIŚNIEWSKI Mateusz 3:2 (11:6, 5:11, 8:11, 11:8, 13:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-18 18:00
16. LKS „Victoria” Nidek II - KS „Unia” Naprawa 12:2
1   A BEDNARZ Paweł W KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:1 (11:8, 11:3, 10:12, 11:6) ⇓
6   B FILEK Maciej
ŻYDEK Kamil
X KOŁODZIEJCZYK Mateusz
TYMAŃSKI Radosław
3:0 (11:3, 11:6, 11:7) ⇓
8   B FILEK Maciej W KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:4, 11:7, 11:9) ⇓
12   C ŻYDEK Kamil W KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-01-15 18:00 ⇨ 2021-03-12 18:00
19. KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Unia” Naprawa 10:4
1   A BRYŁA Rafał W KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:8) ⇓
5   A BRYŁA Rafał
POCHOPIEŃ Michał
W KOŁODZIEJCZYK Mateusz
TYMAŃSKI Radosław
0:3 (6:11, 5:11, 8:11) ⇑
8   B KAJFASZ Marcin W KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:9, 11:4, 11:9) ⇓
12   C STUDNICKA Anna W KOŁODZIEJCZYK Mateusz 3:0 (11:8, 11:8, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
3068 BEDNARZ Paweł 1986
938 BIZOŃ Stefan 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
2704 BRYŁA Rafał 2006
300 CAPUTA Henryk 1959
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1393 FILEK Maciej 2000
1672 GALA Bartłomiej 2003
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2113 GNIADEK Piotr 2008
125 GRAJNY Piotr 1968
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
3312 KAJFASZ Marcin 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2274 KUBERA Dawid 2007
2722 KUROS Antoni 2010
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2432 NOWAK Łukasz 1989
2634 PALENIK Jerzy 1963
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
2770 PLACEK Dominik 2008
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
355 SURMA Mariusz 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
1823 WCISŁO Patryk 2007
2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010
2609 WŁODEK Sławomir 1975
2905 WOJAS Wojciech 1975
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
3066 ŻYDEK Kamil 1983