Numer zawodnika: | 1804 |
Płeć: | mężczyzna |
Rok urodzenia: | 1988 |
Przynależność klubowa: | LKS „Victoria” Nidek |
Kraj: | Polska |
Podany PESEL: | tak |
Numer PZTS: | 43894 |
Numer licencji okres.: | 4240 |
Data wydania: | 30.08.2023 |
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Nr pojed. w meczu |
Stół | Drużyna A | Drużyna X | Wynik pojedynku | |||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-22 18:00 7. UKS Orły Zakopane - LKS Victoria Nidek III 7:7 |
|||||||
2 | B | CHRZANOWSKI Piotr | X | WĘGLARZ Patryk | 0:3 (8:11, 10:12, 4:11) | ||
6 | B |
PAJERSKI Maciej WOJAS Wojciech |
X |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
3:0 (11:6, 14:12, 11:6) | ||
7 | A | STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz | X | WĘGLARZ Patryk | 3:2 (12:10, 7:11, 6:11, 11:4, 11:4) | ||
14 | D | PAJERSKI Maciej | X | WĘGLARZ Patryk | 3:2 (11:4, 11:5, 8:11, 8:11, 11:9) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00 8. KS Gorce Nowy Targ IV - LKS Victoria Nidek III 11:3 |
|||||||
1 | A | KOLASA Iwona | W | WĘGLARZ Patryk | 1:3 (7:11, 7:11, 11:3, 3:11) | ||
5 | A |
KOLASA Iwona MROCZKA Alicja |
W |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
3:2 (8:11, 11:9, 6:11, 11:6, 11:8) | ||
8 | B | KUNKA Aleksandra | W | WĘGLARZ Patryk | 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:9) | ||
12 | C | KLAG Maja | W | WĘGLARZ Patryk | 3:1 (5:11, 11:4, 11:8, 11:9) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 19:00 21. LKS Victoria Nidek III - LKS Victoria Nidek IV 8:6 |
|||||||
1 | A | WĘGLARZ Patryk | W | BEDNARZ Paweł | 3:2 (11:8, 8:11, 11:6, 9:11, 11:8) | ||
6 | B |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
X |
BEDNARZ Paweł PENKALA Filip |
3:0 (11:5, 11:5, 11:8) | ||
7 | A | WĘGLARZ Patryk | X | PENKALA Filip | 3:0 (11:2, 11:4, 11:5) | ||
11 | A | WĘGLARZ Patryk | Y | WRÓBEL Dominik | 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-20 18:00 23. KTS Victoria Spytkowice II - LKS Victoria Nidek III 8:6 |
|||||||
1 | A | LICHAŃSKI Michał | W | WĘGLARZ Patryk | 2:3 (3:11, 9:11, 11:5, 12:10, 7:11) | ||
5 | A |
BRYŁA Rafał LICHAŃSKI Michał |
W |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
0:3 (8:11, 6:11, 7:11) | ||
8 | B | KAJFASZ Bogdan | W | WĘGLARZ Patryk | 3:0 (11:5, 11:7, 11:8) | ||
12 | C | BRYŁA Rafał | W | WĘGLARZ Patryk | 1:3 (6:11, 13:11, 6:11, 7:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 19:00 34. LKS Victoria Nidek III - MKS Halniak Maków Podh. II 10:4 |
|||||||
3 | C | WĘGLARZ Patryk | Y | KUTEK Edyta | 3:1 (5:11, 11:2, 11:5, 11:8) | ||
6 | B |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
X |
KUTEK Edyta KOWALCZYK Dawid |
3:0 (11:8, 11:8, 11:5) | ||
10 | C | WĘGLARZ Patryk | Z | KOWALCZYK Dawid | 3:2 (11:9, 11:5, 7:11, 7:11, 14:12) | ||
12 | C | WĘGLARZ Patryk | W | RYMARCZYK Łukasz | 0:3 (4:11, 8:11, 7:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 38. ULKS Lachowice II - LKS Victoria Nidek III 9:5 |
|||||||
2 | B | GRAJNY Piotr | X | WĘGLARZ Patryk | 3:1 (11:5, 11:4, 8:11, 17:15) | ||
6 | B |
KACHEL Mateusz KACHEL Piotr |
X |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 16:14) | ||
7 | A | KACHEL Mateusz | X | WĘGLARZ Patryk | 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) | ||
14 | D | KACHEL Piotr | X | WĘGLARZ Patryk | 1:3 (11:5, 8:11, 5:11, 9:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 19:00 47. LKS Victoria Nidek III - KS Turbacz Mszana Dolna 3:11 |
|||||||
2 | B | WĘGLARZ Patryk | X | MIŚKOWIEC Jerzy | 1:3 (11:9, 4:11, 1:11, 7:11) | ||
5 | A |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
W |
BOBER Damian KOWALCZYK Grzegorz |
0:3 (6:11, 3:11, 7:11) | ||
8 | B | WĘGLARZ Patryk | W | BOBER Damian | 0:3 (5:11, 2:11, 5:11) | ||
13 | B | WĘGLARZ Patryk | Z | KOWALCZYK Grzegorz | 3:2 (11:9, 9:11, 7:11, 11:9, 11:9) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-24 18:00 53. KS Backhand Andrychów - LKS Victoria Nidek III 13:1 |
|||||||
1 | A | OCHMAN Michał | W | WĘGLARZ Patryk | 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) | ||
6 | B |
NOWAK Łukasz MERTA Rafał |
X |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
3:0 (11:6, 11:4, 11:4) | ||
8 | B | MERTA Rafał | W | WĘGLARZ Patryk | 3:0 (11:8, 11:5, 11:5) | ||
12 | C | HOLCMAN Zbigniew | W | WĘGLARZ Patryk | 3:0 (11:8, 11:6, 11:9) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 19:00 60. LKS Victoria Nidek III - KS Gorce Nowy Targ III 10:4 |
|||||||
2 | B | WĘGLARZ Patryk | X | ANTOSZEK Kamil | 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 7:11) | ||
6 | B |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
X |
LEŚNY Paweł MARDUŁA Michał |
3:1 (11:6, 11:4, 7:11, 11:8) | ||
8 | B | WĘGLARZ Patryk | W | MARDUŁA Michał | 3:0 (11:2, 11:7, 11:5) | ||
13 | B | WĘGLARZ Patryk | Z | LEŚNY Paweł | 3:0 (14:12, 12:10, 11:8) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-21 17:30 68. UKS Metalka Nowy Targ - LKS Victoria Nidek III 8:6 |
|||||||
1 | A | KOWALKOWSKI Maciej | W | WĘGLARZ Patryk | 3:0 (11:9, 11:9, 13:11) | ||
5 | A |
KOWALKOWSKI Maciej PIETRZAK Maciej |
W |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
0:3 (10:12, 13:15, 8:11) | ||
8 | B | DŁUGOPOLSKI Antoni | W | WĘGLARZ Patryk | 0:3 (8:11, 6:11, 8:11) | ||
12 | C | WOLSKI Tomasz | W | WĘGLARZ Patryk | 3:0 (12:10, 11:5, 11:7) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 19:00 73. LKS Victoria Nidek III - LKS Orawa Jabłonka 4:10 |
|||||||
3 | C | WĘGLARZ Patryk | Y | PRACHARCZYK Krystian | 3:0 (11:7, 12:10, 11:8) | ||
6 | B |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
X |
ŁOWAS Marcin BROŻEK Jacek |
0:3 (7:11, 8:11, 8:11) | ||
10 | C | WĘGLARZ Patryk | Z | GIL Witold | 2:3 (11:9, 11:9, 9:11, 9:11, 9:11) | ||
12 | C | WĘGLARZ Patryk | W | ŁOWAS Marcin | 0:3 (5:11, 7:11, 9:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-19 18:00 ⇨ 2024-01-15 18:00 83. Power Rangers Czarny Dunajec - LKS Victoria Nidek III 5:9 |
|||||||
3 | C | BODZIONY Grzegorz | Y | WĘGLARZ Patryk | 3:2 (5:11, 4:11, 11:9, 11:9, 11:9) | ||
5 | A |
PALARZ Jan WINIARSKI Adam |
W |
WĘGLARZ Patryk HOLCMAN Eryk |
3:2 (11:1, 7:11, 11:8, 9:11, 11:5) | ||
9 | D | WINIARSKI Adam | Y | WĘGLARZ Patryk | 1:3 (11:8, 10:12, 8:11, 2:11) | ||
11 | A | PSHENOV Viktor | Y | WĘGLARZ Patryk | 1:3 (11:9, 8:11, 6:11, 4:11) | ||
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-26 19:00 86. LKS Victoria Nidek III - MKS Halniak Maków Podh. I 12:2 |
|||||||
2 | B | WĘGLARZ Patryk | X | GRAF Klaudia | 3:0 (11:5, 11:3, 11:6) | ||
6 | B |
WĘGLARZ Patryk HOLCMAN Eryk |
X |
DZIAŁEK Patrycja LENART Dorota |
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) | ||
8 | B | WĘGLARZ Patryk | W | RYPEL Mikołaj | 2:3 (11:2, 10:12, 5:11, 11:9, 8:11) | ||
13 | B | WĘGLARZ Patryk | Z | LENART Dorota | 3:0 (11:4, 11:8, 11:6) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-01 19:00 92. LKS Orawa Jabłonka - LKS Victoria Nidek III 13:1 |
|||||||
3 | C | KLUCZ Wojciech | Y | WĘGLARZ Patryk | 3:0 (11:3, 11:8, 11:8) | ||
5 | A |
KLUCZ Wojciech BROŻEK Jacek |
W |
WĘGLARZ Patryk HOLCMAN Eryk |
3:1 (12:10, 6:11, 11:6, 11:9) | ||
9 | D | PRACHARCZYK Krystian | Y | WĘGLARZ Patryk | 3:0 (11:9, 11:8, 11:8) | ||
11 | A | BROŻEK Jacek | Y | WĘGLARZ Patryk | 3:2 (11:1, 11:9, 9:11, 7:11, 11:5) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2024-03-15 19:00 97. LKS Victoria Nidek III - ULKS Lachowice II 4:10 |
|||||||
2 | B | WĘGLARZ Patryk | X | KACHEL Jan | 1:3 (9:11, 14:12, 9:11, 10:12) | ||
5 | A |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
W |
KACHEL Mateusz GRAJNY Piotr |
1:3 (6:11, 11:5, 6:11, 9:11) | ||
8 | B | WĘGLARZ Patryk | W | KACHEL Mateusz | 2:3 (7:11, 6:11, 11:6, 11:7, 3:11) | ||
13 | B | WĘGLARZ Patryk | Z | BANAŚ Jan | 3:0 (12:10, 11:7, 11:9) | ||
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2024-03-22 19:00 99. LKS Victoria Nidek III - KS Gorce Nowy Targ IV 5:9 |
|||||||
1 | A | WĘGLARZ Patryk | W | MROCZKA Alicja | 3:1 (11:5, 15:13, 7:11, 11:5) | ||
6 | B |
SZEMIK Krzysztof WĘGLARZ Patryk |
X |
MROCZKA Alicja KLAG Maja |
1:3 (8:11, 11:4, 9:11, 9:11) | ||
7 | A | WĘGLARZ Patryk | X | KORCZAK Natasza | 3:1 (11:8, 11:8, 7:11, 11:3) | ||
11 | A | WĘGLARZ Patryk | Y | KLAG Maja | 2:3 (5:11, 11:7, 13:11, 5:11, 8:11) |