Patryk Węglarz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1988
Przynależność klubowa:
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
333 BODNAR Marcin 1973
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1880 BROSZKIEWICZ Łukasz 2002
2056 CHOJNA Zbigniew 1967
1794 CHOLEWKA Katarzyna 1991
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
962 FOKSIŃSKI Przemysław 2002
1672 GALA Bartłomiej 2003
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
1231 HANDZEL Weronika 2004
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
131 KACHEL Tomasz 1997
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1403 KLAG Wiktor 2007
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1817 KORCZAK Karol 2006
1509 KORCZAK Natasza 2006
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
2274 KUBERA Dawid 2007
1601 KUCHARSKI Jerzy 1973
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2379 LEŚNY Paweł 1967
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
2321 MACHNIK Paweł 2004
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
1502 MENSFELD Natalia 2004
2667 MIREK Radosław 2003
1446 MITORAJ Jan 2000
1447 MITORAJ Paweł 2000
2668 MOSKAŁA Kamil 2003
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2075 MUCHA Piotr 1970
2491 OCHMAN Michał 1987
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
1795 RUPA Robert 1965
2085 SAŁAPATEK Tomasz 2004
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
2070 STUDNICKA Anna 2006
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
53 TERLECKI Mirosław 1965
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
2118 WIERZBICKA Marlena 2001
1583 WINCEK Marek 1981
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1414 WODNIAK Kamil 2003
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007