Kazimierz Stopka-Prokowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1963
Przynależność klubowa: UKS „Orły” Zakopane
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-24 18:00
3. ULKS „Lachowice” II - UKS „Orły” Zakopane 6:8
2   B BANAŚ Jan X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1:3 (2:11, 12:10, 9:11, 2:11) ⇑
5   A GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
1:3 (3:11, 14:12, 8:11, 9:11) ⇑
7   A GRAJNY Piotr X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 3:0 (11:7, 11:6, 11:3) ⇓
14   D KACHEL Piotr X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 0:3 (2:11, 6:11, 8:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-10-08 19:00
6. UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ V 7:7
2   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz X KOWALCZYK Bartosz 3:0 (11:7, 11:7, 13:11) ⇑
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
W KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:2) ⇑
8   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz W KUROS Antoni 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇑
13   B STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz Z ŻÓŁTEK Daniel 3:0 (12:10, 11:7, 12:10) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
938 BIZOŃ Stefan 1968
2519 BOBAK Mikołaj 2008
351 BOBER Damian 1987
333 BODNAR Marcin 1973
1292 BOGACZ Wojciech 2004
2704 BRYŁA Rafał 2006
332 CHOJNA Dawid 1992
1401 CYRWUS Anna 2005
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
1393 FILEK Maciej 2000
242 FIRA Damian 1988
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
314 GARDOŃ Danuta 1974
2113 GNIADEK Piotr 2008
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1580 IWANIEC Kinga 1999
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
595 JARASZ Damian 1985
543 JARZĄBEK Szymon 1998
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
239 KOPCZYK Adrian 1991
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
986 KRUPA Natalia 2002
2528 KUNKA Aleksandra 2008
2722 KUROS Antoni 2010
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
127 LENART Kazimierz 1952
1445 LUBERDA Mateusz 2002
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
1468 MROŻEK Damian 2005
2432 NOWAK Łukasz 1989
2296 OLCZAK Mariusz 1996
2634 PALENIK Jerzy 1963
592 PANCZAK Szymon 1995
1437 PANEK Kamil 1992
3067 PENKALA Artur 1980
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
148 PIETRZAK Antoni 1998
147 PIETRZAK Mateusz 1995
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
1579 POLAK Edyta 1984
1444 PUDZISZ Kamil 2003
1795 RUPA Robert 1965
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
1584 SOŁTYS Piotr 1998
590 STEFANIAK Paweł 1999
2070 STUDNICKA Anna 2006
355 SURMA Mariusz 1975
2942 TYMAŃSKI Radosław 2007
1475 WAKSMUNDZKA Natalia 2004
1823 WCISŁO Patryk 2007
2618 WINIARSKI Adam 1966
2777 WIŚNIEWSKI Mateusz 2010
2609 WŁODEK Sławomir 1975
3059 WRÓBEL Dominik 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009