Milena Gaj
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 10:00 ⇨ 2020-11-27 18:00
12. UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków 5:9
1   A GAJ Milena W KMIEĆ Paweł 1:3 (9:11, 7:11, 11:5, 19:21) ⇓
6   B PERZ Izabela
GAJ Milena
X KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:8) ⇑
7   A GAJ Milena X KOHUTEK Konrad 3:0 (11:3, 11:7, 11:8) ⇑
11   A GAJ Milena Y SUSKI Karol 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-04 18:30
36. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Dorbud-Gryf” Gdów II 11:3
3   C KURCZYNA Łukasz Y GAJ Milena 3:0 (11:3, 11:9, 12:10) ⇓
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X PERZ Izabela
GAJ Milena
3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:5, 11:6) ⇓
9   D WOJDYŁA Dominik Y GAJ Milena 0:3 (7:11, 9:11, 8:11) ⇑
11   A BRUZDA Rafał Y GAJ Milena 3:1 (11:8, 14:16, 11:7, 11:7) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 10:00
39. „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8
1   A GAJ Milena W JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:8, 12:10, 11:7) ⇑
6   B PERZ Izabela
GAJ Milena
X JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇑
7   A GAJ Milena X GNIADEK Piotr 1:3 (8:11, 13:11, 7:11, 7:11) ⇓
11   A GAJ Milena Y KOWALCZYK Michał 1:3 (11:4, 8:11, 13:15, 9:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-06 19:00 ⇨ 2021-02-26 10:00
46. LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X PERZ Izabela
GAJ Milena
1:3 (10:12, 11:1, 9:11, 7:11) ⇑
12   C PARTYKA Ryszard W GAJ Milena 3:0 (11:5, 20:18, 11:6) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-16 10:00 ⇨ 2021-03-17 17:30
53. „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków II 0:14
1   A GAJ Milena W BOBER Rafał 1:3 (10:12, 6:11, 11:6, 7:11) ⇓
6   B PERZ Izabela
GAJ Milena
X PASIECZNY Jan
BOBER Rafał
0:3 (7:11, 13:15, 7:11) ⇓
7   A GAJ Milena X PACYNA Dariusz 0:3 (15:17, 6:11, 10:12) ⇓
11   A GAJ Milena Y PASIECZNY Jan 1:3 (11:9, 4:11, 6:11, 7:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-30 10:00 ⇨ 2021-03-25 17:30
66. „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków III 4:10
3   C GAJ Milena Y TWARÓG Mariusz 3:2 (11:7, 5:11, 11:9, 4:11, 11:8) ⇑
5   A PERZ Izabela
GAJ Milena
W GAJEWSKA Natalia
KILISZEK Kamila
3:2 (11:6, 8:11, 11:6, 10:12, 11:9) ⇑
10   C GAJ Milena Z KILISZEK Kamila 0:3 (12:14, 3:11, 5:11) ⇓
12   C GAJ Milena W GAJEWSKA Natalia 0:3 (3:11, 7:11, 9:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2725 BRODA Klaudia 2003
1695 BRUZDA Julia 2005
1838 BRUZDA Rafał 1974
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
1701 CHOLEWA Wacław 1960
1866 CYGANEK Anna 1979
2498 CZUBAK Michał 1987
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
712 GACH Klaudia 2001
2342 GADZINA Krystian 2006
2578 GAJEWSKA Natalia 2003
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2113 GNIADEK Piotr 2008
2747 GOŁĄB Martyna 2005
2556 GUZIK Iwona 1986
3011 HAWRO Kinga 2008
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2567 JANUŚ Weronika 1999
1503 JAWORSKI Jeremi 2005
392 JUCHA Patrycja 1998
2579 KILISZEK Kamila 2005
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
1544 KOPACKA Anna 2006
2898 KOWAL Łukasz 1983
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1510 KOWALCZYK Michał 2007
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
977 KOZIOŁEK Fabian 2000
2000 KUC Leszek 1970
2812 KUCAB Jakub 2003
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
1666 MAJDAK Rafał 2006
2127 MALARCZYK Martyna 2004
2124 MARZEC Stefan 1953
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
601 PASIECZNY Jan 1967
420 PELCZAR Weronika 2001
1543 PERZ Izabela 2008
2339 PERZ Szymon 2003
2696 PICHLA Paweł 1976
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2730 PIETROW Aleksander 2002
1338 PIS Agnieszka 1995
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
1777 ROJEK Mateusz 1993
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1891 SKUBA Emilia 2005
2341 STACHURA Magdalena 2005
132 SUSKI Karol 1994
1569 SYRDA Zuzanna 2006
880 SZEROCKI Jan 1999
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1837 TRZECIAK Jacek 1969
280 TWARÓG Mariusz 1997
1196 URBAN Piotr 1976
1873 UTYLSKI Kornel 2008
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
2724 WIELGOS Zuzanna 2005
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
717 WILK Wiktoria 2002
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1283 WÓJCIK Jan 1959
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994