Kacper Kwiatkowski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa:
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
135 BANAŚ Jan 1967
1247 BIALIK Patryk 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
1413 BODNAR Michał 2003
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1881 BROSZKIEWICZ Karol 2007
332 CHOJNA Dawid 1992
2056 CHOJNA Zbigniew 1967
1401 CYRWUS Anna 2005
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1393 FILEK Maciej 2000
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
2150 GAŁUSZKA Piotr 2009
2058 GASIDŁO Marian 1986
1249 GNIADEK Paweł 1999
2113 GNIADEK Piotr 2008
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
1455 HARAŃCZYK Anna 2001
1580 IWANIEC Kinga 1999
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
342 JURZAK Łukasz 1983
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
1248 KCIUK Eryk 1999
2115 KLAG Franciszek 2009
1403 KLAG Wiktor 2007
1553 KLISZCZ Tadeusz 1961
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
1509 KORCZAK Natasza 2006
2671 KOWALCZYK Bartosz 2007
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
2274 KUBERA Dawid 2007
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1819 KUTEK Edyta 2003
2116 LECH Maja 2009
2379 LEŚNY Paweł 1967
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
1502 MENSFELD Natalia 2004
1446 MITORAJ Jan 2000
2112 MROCZKA Alicja 2008
2075 MUCHA Piotr 1970
2432 NOWAK Łukasz 1989
965 ORTMAN Agata 2001
1186 PALECZNA Justyna 1997
2634 PALENIK Jerzy 1963
592 PANCZAK Szymon 1995
1437 PANEK Kamil 1992
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1236 STEFANIAK Marcin 1999
590 STEFANIAK Paweł 1999
1549 STĘPIŃSKI Karol 1989
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
599 ŚWIRSKI Paweł 1999
1475 WAKSMUNDZKA Natalia 2004
2064 WALICZEK Łukasz 1998
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005