Izabela Perz
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 11:00
24. KS „Podwawelski” Kraków IV - „Dorbud-Gryf” Gdów II 13:1
4   D WOJCIACZYK Antoni Z PERZ Izabela 3:0 (12:10, 12:10, 11:6) ⇓
5   A BIEL Jakub
BOCHENEK Mariusz
W PERZ Izabela
KOWALSKI Mateusz
3:0 (11:7, 11:8, 11:2) ⇓
10   C BOCHENEK Mariusz Z PERZ Izabela 3:0 (11:5, 11:8, 11:4) ⇓
13   B BIEL Jakub Z PERZ Izabela 3:2 (8:11, 8:11, 11:6, 11:8, 11:1) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 10:00 ⇨ 2020-11-27 18:00
12. UKS „Gryf” Gdów III - PKS „Porta” Kraków 5:9
2   B PERZ Izabela X KOHUTEK Konrad 3:1 (12:14, 11:5, 11:9, 11:7) ⇑
6   B PERZ Izabela
GAJ Milena
X KOHUTEK Konrad
PORĘBSKI Marcin
3:1 (11:9, 7:11, 12:10, 11:8) ⇑
8   B PERZ Izabela W KMIEĆ Paweł 1:3 (9:11, 11:6, 9:11, 10:12) ⇓
13   B PERZ Izabela Z PORĘBSKI Marcin 2:3 (6:11, 1:11, 11:9, 11:4, 5:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-04 18:30
36. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - „Dorbud-Gryf” Gdów II 11:3
4   D WOJDYŁA Dominik Z PERZ Izabela 3:0 (11:3, 11:3, 11:9) ⇓
6   B PIĄSTKA Michał
KURCZYNA Łukasz
X PERZ Izabela
GAJ Milena
3:2 (8:11, 9:11, 11:8, 11:5, 11:6) ⇓
10   C KURCZYNA Łukasz Z PERZ Izabela 3:0 (11:2, 11:9, 11:8) ⇓
13   B PIĄSTKA Michał Z PERZ Izabela 2:3 (5:11, 4:11, 11:4, 11:2, 8:11) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 10:00
39. „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Gorce” Nowy Targ III 6:8
2   B PERZ Izabela X GNIADEK Piotr 1:3 (11:4, 4:11, 7:11, 7:11) ⇓
6   B PERZ Izabela
GAJ Milena
X JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇑
8   B PERZ Izabela W JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:9, 11:9, 11:9) ⇑
13   B PERZ Izabela Z MRUGAŁA Jan 3:2 (13:15, 11:6, 12:10, 5:11, 11:8) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-06 19:00 ⇨ 2021-02-26 10:00
46. LKS „Polonia” Wilczkowice II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2
3   C PARTYKA Ryszard Y PERZ Izabela 3:1 (12:10, 11:4, 10:12, 11:7) ⇓
6   B JEDYNAK Damian
NOWICKI Marek
X PERZ Izabela
GAJ Milena
1:3 (10:12, 11:1, 9:11, 7:11) ⇑
9   D KALICIAK Dariusz Y PERZ Izabela 3:0 (11:9, 11:4, 11:4) ⇓
11   A DĄBROWSKI Damian Y PERZ Izabela 3:1 (14:12, 11:8, 8:11, 11:9) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-16 10:00 ⇨ 2021-03-17 17:30
53. „Dorbud-Gryf” Gdów II - MKS „Centrum” Kraków II 0:14
2   B PERZ Izabela X PACYNA Dariusz 1:3 (13:15, 11:7, 8:11, 8:11) ⇓
6   B PERZ Izabela
GAJ Milena
X PASIECZNY Jan
BOBER Rafał
0:3 (7:11, 13:15, 7:11) ⇓
8   B PERZ Izabela W BOBER Rafał 2:3 (8:11, 9:11, 11:8, 11:9, 4:11) ⇓
13   B PERZ Izabela Z RAJTAR Marek 0:3 (10:12, 5:11, 8:11) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-30 10:00 ⇨ 2021-03-25 17:30
66. „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Bronowianka” Kraków III 4:10
4   D PERZ Izabela Z KILISZEK Kamila 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇓
5   A PERZ Izabela
GAJ Milena
W GAJEWSKA Natalia
KILISZEK Kamila
3:2 (11:6, 8:11, 11:6, 10:12, 11:9) ⇑
9   D PERZ Izabela Y TWARÓG Mariusz 1:3 (11:9, 9:11, 5:11, 8:11) ⇓
14   D PERZ Izabela X ANDRZEJAK Kacper 0:3 (11:13, 6:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2098 BAJER Emilia 2005
15 BIEL Jakub 1977
2931 BOBER Rafał 1997
18 BOCHENEK Mariusz 1969
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
2883 CHORNYI Yehor 2006
2818 CIEŚLIK Faustyna 2005
888 DĄBROWSKI Damian 1979
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
2113 GNIADEK Piotr 2008
2747 GOŁĄB Martyna 2005
3011 HAWRO Kinga 2008
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2927 KAMIŃSKI Bartosz 2005
2579 KILISZEK Kamila 2005
2130 KLIMA Karolina 2005
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1544 KOPACKA Anna 2006
977 KOZIOŁEK Fabian 2000
2735 KRUKAR Maja 2005
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2599 KUREK Kinga 2001
1287 KUSIAK Franciszek 2002
365 LECH Katarzyna 1994
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1666 MAJDAK Rafał 2006
2124 MARZEC Stefan 1953
2250 MIKRUT Jakub 2003
2262 MLAK Michał 1983
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2615 NATKANIEC Michał 1980
978 NOSEK Robert 1970
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
118 PACYNA Dariusz 1965
1709 PARTYKA Ryszard 1976
81 PIĄSTKA Michał 1994
1391 PIĄTEK Joanna 2000
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
4 RAJTAR Marek 1997
2849 SALETNIK Jakub 2008
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
1641 STOCHEL Adam 2006
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
280 TWARÓG Mariusz 1997
1196 URBAN Piotr 1976
1873 UTYLSKI Kornel 2008
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
353 WOJCIACZYK Antoni 1963
1061 WOJDYŁA Dominik 1993